سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » رییس سازمان زندان‌های کشور همچنان به دروغگویی ادامه می دهد؟...
» تکذیب دوباره ی یک واقعیت

رییس سازمان زندان‌های کشور همچنان به دروغگویی ادامه می دهد؟

چکیده :رییس سازمان زندان‌های کشور با تکذیب دوباره ضرب و جرح وحشیانه زندانیان سیاسی بند 350 گفت: هیچگونه درگیری در بند 350 بین زندانیان و همکاران ما رخ نداده است و اخبار منتشر شده توسط رسانه‌های غربی را تکذیب می‌کنم....


کلمه- گروه خبر: رییس سازمان زندان‌های کشور با تکذیب دوباره ضرب و جرح وحشیانه زندانیان سیاسی بند 350 گفت: هیچگونه درگیری در بند 350 بین زندانیان و همکاران ما رخ نداده است و اخبار منتشر شده توسط رسانه‌های غربی را تکذیب می‌کنم.

غلامحسین اسماعیلی این تکذیب را که دیشب به ایلنا گفته بود، امروز به دیگر رسانه ها از جمله ایرنا و ایسنا نیز اظهار کرد.

وی درباره انتشار اخبار درگیری در بند 350 بازداشتگاه اوین گفت: هیچگونه درگیری در بند 350 بازداشتگاه اوین رخ نداده است و ما طبق وظیفه و آیین‌نامه مربوط به زندان بازرسی‌هایی را به صورت نوبتی انجام می‌دهیم که این موضوع نارضایتی برخی از زندانیان می‌شود.

وی ادامه داد: البته این بازرسی از بندهای مختلف زندان صورت می‌گیرد و دلیل آن هم این است که اگر اقلام ممنوعه توسط زندانیان در بندها وجودداشته باشد جمع‌آوری شود.

رییس سازمان زندان‌های کشور تصریح کرد: بنابراین درگیری صورت نگرفته است؛ البته از سوی زندانیان با کمی مقاومت روبرو شدیم که با توصیه‌ها و تدابیرهای انجام شده هیچگونه برخوردی از ناحیه همکاران ما رخ نداده است.

اسماعیلی در حالی نسبت به مصاحبه دیروز خود با ایلنا خبر مقاومت زندانیان در برابر بازرسی و تدبیر ماموران را اضافه کرده که خود به خوبی می داند تمام ادعاهایش کذب است و در کمال تعجب این مقام ارشد قضائی همچنان دروغ می گوید.

وی ضمن توضیح درباره اهداف بازرسی در زندان و عادی جلوه دادن آن، به این موضوع اشاره نکرده که درخواست های شرم آور و وقیحانه از زندانیان به بهانه بازرسی و سپس ضرب و جرح عمومی آنها و ایجاد تونل باتوم بدستان برای زدن بی ملاحظه همه زندانیان آن هم از کمر به بالا و شکستن شیشه های زندانو پرت کردن شیشه به سر و صورت زندانیان دارد.

این مقام قضائی که متاسفانه در قالب رفتاری ضدانقلابی و اموی، پس از ضرب و جرح وحشیانه زندانیان سیاسی به دروغ گویی روی آورده و افشاگران انقلابی این جنایات را متهم به غربی و ضد انقلابی بودن می کند، در سخنانی بی ربط با اتفاقات دیروز بند 350 افزود: یکی از اهداف بازرسی‌ها در زندان این است که اگر زندانیان اقداماتی در ارتباط با فرار خود در زندان انجام می‌دهند که این اقدامات به استحکامات زندان آسیب می‌زند شناسایی و مورد پیگیری قرار گیرد.

اخبار مرتبط:

حمله وحشیانه به بند ۳۵۰ اوین/ ضرب و شتم بی سابقه دهها زندانی سیاسی

اولین واکنش رسمی به انتشار خبر ضرب و شتم زندانیان سیاسی/ تاکید کلمه بر صحت جزییات خبر‬

جزئیات تکان دهنده از ضرب و شتم زندانیان سیاسی + اسامی زندانیان منتقل شده به انفرادی

اطلاعاتی تازه از جراحات وارد شده به زندانیان بند ۳۵۰

انتقال مجروحان حمله گارد زندان و اطلاعات سپاه به بیمارستان طالقانی/ آقای اسماعیلی کذاب کیست؟

نامه همسر امین چالاکی به مسئولان: سری به بند ۳۵۰ بزنید تا خون‌های ریخته شده را ببینید

واکنش مطهری به خبر ضرب و شتم در اوین: تکذیب کنندگان اجازه ملاقات زندانیان با خانواده‌هایشان را بدهند

مادر عماد بهاور: دادستانی و زندان و مجلس تعطیل است اما مادر بودن تعطیل بردار نیست

حبس زندانیان مجروح در بهداری اوین با دست و پای زنجیر شده به تخت


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.