سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » انتقال مجروحان حمله گارد زندان و اطلاعات سپاه به بیمارستان طالقانی/ آقای اسماعیلی ...

انتقال مجروحان حمله گارد زندان و اطلاعات سپاه به بیمارستان طالقانی/ آقای اسماعیلی کذاب کیست؟

چکیده :در حالیکه اسماعیلی رییس سازمان زندانهای کل کشور در اقدامی عجولانه و شتاب زده، اخبار منتشر شده از حمله ی ماموران به بند 350 زندان اوین را تکذیب می کند، گزارش ها حاکی از آن است که مجروحان این درگیری از بیمارستان طالقانی تهران بازپس گرفته شده و به زندان عودت داده اند. ...


در حالیکه اسماعیلی رییس سازمان زندانهای کل کشور در اقدامی عجولانه و شتاب زده، اخبار منتشر شده از حمله ی ماموران به بند 350 زندان اوین را تکذیب می کند، گزارش ها حاکی از آن است که مجروحان این درگیری از بیمارستان طالقانی تهران بازپس گرفته شده و به زندان عودت داده اند.

به گزارش خبرنگار کلمه، علیرغم ادعای عدم اعمال خشونت، شدت جراحات به حدی بوده که تنها ساعتی پس از درگیری، امید بهروزی و اسماعیل برزگری به ترتیب بر اثر پارگی عروق دست و شکستگی قفسه سینه به صورت اورژانسی به بیمارستان طالقانی تهران منتقل و بستری شده اما به منظور جلوگیری از رسوایی بیشتر رییس سازمان زندانها، شبانه این دو زندانی به بهداری زندان و سپس دستکم یکی از آنها به سلول های انفرادی فرستاده شده اند.

همچنین اخبار نگران کننده ای در مورد وضعیت سلامتی سی تن از زندانیان منتقل شده به سلولهای انفرادی و عدم پانسمان حداقلی جراحت های آنان در دست است.

در همین حال اخباری مبنی بر انتقال پنج تن از این مجروحان به یک مرکز درمانی موجود است که صحت آن هنوز به اثبات نرسیده است.

آقای اسماعیلی روز گذشته در اقدامی شتاب زده بلافاصله پس از انتشار خبر حمله به بند 350 زندان اوین در  گفت و گویی این خبر را تکذیب کرده و مدعی شد که ضدانقلاب ها اخبار کذب منتشر می کنند، خوب است که با یک بررسی حداقلی از زندان اوین و مدارک و اسنادی که هنوز در این زندان موجود است معلوم شود که کذاب و یا ضد انقلاب کیست.

با سر زدن به حیاط و هواخوری بند 350 و خون هایی که هنوز در حیاط شسته نشده و خشک شده است می توان فهمید که کذاب کیست.

با بررسی سوابق بیمارستان طالقانی، سوابق بهداری اوین و مجروحانی که به جای تخت بیمارستان در سلولهای لخت انفرادی رها شده اند، به راحتی می توان دریافت آنکه با هر خشونت و بی قانونی تیشه به ریشه ی انقلاب و نظام می زند کیست.

با مشاهده ی فیلم و تصاویر مشروح اعمال خشونت عریان از طریق دوربین های ثابت زندان و نیز تصویربرداری ماموران از زوایای گوناگون که در اختیار سازمان زندانها، وزارت اطلاعات، اطلاعات سپاه و دادستانی تهران قرار دارد، به سادگی می شود تشخیص داد چه کسانی با دروغ پراکنی و حرکت خلاف جهت آرمان های انقلاب به ایران و انقلاب و اسلام خیانت می کنند.

اخبار مرتبط:

حمله وحشیانه به بند ۳۵۰ اوین/ ضرب و شتم بی سابقه دهها زندانی سیاسی

اولین واکنش رسمی به انتشار خبر ضرب و شتم زندانیان سیاسی/ تاکید کلمه بر صحت جزییات خبر‬

جزئیات تکان دهنده از ضرب و شتم زندانیان سیاسی + اسامی زندانیان منتقل شده به انفرادی

اطلاعاتی تازه از جراحات وارد شده به زندانیان بند ۳۵۰


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.