سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اولین واکنش رسمی به انتشار خبر ضرب و شتم زندانیان سیاسی/ تاکید کلمه بر صحت جزییات خ...
» رئیس سازمان زندان‌ها بازرسی را تایید، اما ضرب و شتم را تکذیب کرد

اولین واکنش رسمی به انتشار خبر ضرب و شتم زندانیان سیاسی/ تاکید کلمه بر صحت جزییات خبر‬

چکیده :این تکذیب عجولانه و نسنجیده رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی، در حالی که هم وی و هم سایت کلمه از صحت قطعی آن باخبرند، نشان از آن دارد که ابعاد حادثه آنچنان وسیع بوده که توان مقابله با ابعاد این رفتار ضد دینی از سوی ضد انقلاب حاکم بر دستگاه های قضائی و امنیتی که این حادثه را رقم زده اند، وجود ندارد....


کلمه- گروه خبر: رییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی با تکذیب هرگونه درگیری و ضرب و شتم زندانیان بند ۳۵۰زندان اوین، مدعی شد: نباید به اخبار ضد انقلاب‌ها توجه کرد و ما به فرافکنی و شایعه سازی هم کاری نداریم.

غلامحسین اسماعیلی این سخنان را در گفت‌و‌گو با ایلنا عنوان داشته و منظور وی از اخبار ضد انقلاب، خبری است که ساعاتی پیش از سوی وب سایت کلمه منتشر شد.

وی افزوده که براساس آیین نامه سازمان زندان‌ها ماهانه یک بار بازرسی نوبه‌ای انجام می‌شود که امروز این بازرسی انجام شد.

این مقام ارشد قوه قضائیه خبر “کلمه” مبنی بر اینکه در درگیری امروز برخی از زندانیان به شدت مصدوم شده اند را تکذیب کرده و گفته است: بنا نداریم که به ادعاهای سایت‌های معارض که دروغ پراکنی علیه نظام می‌کنند پاسخگو باشیم.

این تکذیب عجولانه و نسنجیده رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی، در حالی که هم وی و هم سایت کلمه از صحت قطعی آن باخبرند، نشان از آن دارد که ابعاد حادثه آنچنان وسیع بوده که توان مقابله با ابعاد این رفتار ضد دینی از سوی ضد انقلاب حاکم بر دستگاه های قضائی و امنیتی که این حادثه را رقم زده اند، وجود ندارد.

یقینا پس از این مصاحبه، توجیهات برای اعمال خشونت امروز در بند 350 و تلاش برای کاستن از ابعاد این فاجعه به جای این گونه تکذیب ها در دستور کار مقامات قضائی قرار خواهد گرفت. آن زمان آقای اسماعیلی مخاطب این پرسش قرار خواهد گرفت که دروغ گویانی که ضرب و شتم اسیر دست بسته را دستور کار خود دارند، ضد انقلاب و خائنند یا کسانی که همسو با آرمان های انقلاب، این جنایات را افشا می کنند.

کلمه بار دیگر با تاکید بر صحت اخبار منتشره خود درباره فجایع امروز در بند 350 اوین، همه مقامات دلسوز دینی و سیاسی را به موضع گیری در برابر این حادثه دعوت می کند و از همه علاقمندان به انقلاب می خواهد تا به فریاد انقلاب از بی داد ضدانقلاب برسند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.