سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » همسران شهیدان باکری و همت: نفوذی‌ها آنقدر به مسئولان نزدیک‌اند که آنها را نمی‌بی...
» وقتی دروغ و تهمت توجیه شرعی پیدا می‌کرد، باید به امروز هم فکر می‌شد

همسران شهیدان باکری و همت: نفوذی‌ها آنقدر به مسئولان نزدیک‌اند که آنها را نمی‌بینند

چکیده :همزمان با افزایش موج بازداشت ها و دامن زدن به فضای امنیتی به بهانه نفوذ، همسران شهیدان باکری و همت با اشاره به پدیده نفوذ نوشته اند: وقتی دروغ و تهدید به تجاوز و غیبت و تهمت و هر بی اخلاقی توجیه شرعی پیدا می کند باید به امروز هم فکر می شد. این دو همسر شهید خطاب به مسئولان هشدار داده اند که افراد نفوذی به قول عقلا آن قدر به شما نزدیک هستند که شما آن ها را نمی بینید....


کلمه- گروه خبر: همزمان با افزایش موج بازداشت ها و دامن زدن به فضای امنیتی به بهانه نفوذ، همسران شهیدان باکری و همت با اشاره به پدیده نفوذ نوشته اند: وقتی دروغ و تهدید به تجاوز و غیبت و تهمت و هر بی اخلاقی توجیه شرعی پیدا می کند باید به امروز هم فکر می شد.

این دو همسر شهید خطاب به مسئولان هشدار داده اند که افراد نفوذی به قول عقلا آن قدر به شما نزدیک هستند که شما آن ها را نمی بینید.

در بخشی از این یادداشت که در صفحه شخصی فیس بوک همسر شهید باکری منتشر شده و به امضای ژیلا بدیهیان و فاطمه امیرانی رسیده، آمده است: افرادی که همیشه از طرف نظام عامل نفوذی دشمن بودند تبلیغ شان استفاده از اجناس ایرانی بود ولی در مقابل یکی از بالاترین فرد فرهنگی در گران ترین مرکز خرید لندن دیده میشود یا با کالسکه مارک دار در راهپیمایی برائت از دشمن دیده می شوند.

به گزارش کلمه، اشاره همسران شهیدان همت و باکری، غلامعلی حداد عادل است که فیلم کوتاهی از وی در یکی از فروشگاه های گرانقیمت لندن چندی پیش در فضای مجازی منتشر شد. کالسکه مارک دار هم متعلق به نوه پسری آیت الله خامنه ای است که در راهپیمایی روز قدس به همراه پدر و پدربزرگ خود حضور یافته بود.

در ادامه این مطلب آمده است: مسئولانی که در جمهوری اسلامی خودشان را ناظر بر دنیا و اخرت مردم می دانند، وقتی خودشان را عقل کل و مردم را نادان و آلت دست دشمن فرض می کنند. باید احتمال عوض شدن مردم را می دادند. واقعا ارتباط امام با مردم عالی بود هر چه می خواستند به زبان ساده و رک می گفتند و هیچ وقت خودشان را در موضع مظلومیت قرار نمی دادند جنگ کنیم یا نکنیم یک کلام. خواهشا طوری حرف بزنید تا ما تکلیفمان را بدانیم. در ضمن اشتباهات را هم کوچک نگیرید.

مقابله با نفوذ؛ اسم رمز دور جدید سرکوب‌ها
واکنش روحانی به پرونده سازی سپاه به بهانه نفوذ: با مواضع رهبری بازی نکنید
علی مطهری: می‌خواهند «نفوذ» را مثل «فتنه» ابزار سرکوب منتقدان و ایجاد خفقان کنند

متن کامل این نوشته به شرح زیر است:

به نام خدا

موضوع مهمی که این روزهای راس اخبار واقع است نفوذ دشمن آن هم از نوع امریکایی است. یادمان به صحبت امام خمینی افتاد که تا شما عوض نشوید دشمن نمی تواند وارد شود یا به عبارت امروزی نفوذ کند. شرط اول نفوذ اگر صد در صد تغییر ما نباشد، مطمئنا ٧٠ یا ٨٠ در صد است. بهتر است برای بستن راه های نفوذ ببینیم اگر مردم عوض شده اند علتش چه بوده. حتما جواب آماده وجود اینترنت و ماهواره و جنگ نرم و و و … هستند. به نظرمان این ها موثر هستند وقتی این طرف ضعف داشته باشد.

در زمان قبل از انقلاب این تهاجم فرهنگی به دست خود رژیم بود. ولی چندتا معلم مثل دکتر شریعتی با دیدگاه جامعه شناسی و شهید مطهری با دیدگاه نو به دین و کسان دیگر هر کدام در رشته ای روی افکار جوانانی که به آنها اعتماد کردند، کار کردند، تا در مقایل تهاجم فرهنگی بایستند. بعد از انقلاب مردم انصافا خوب مقاومت کردند. تا این که ندیدن آنها و نشنیدن توقع آنها از نظام و ندیدن مردمی که مثل مسئولان نظام فکر نمی کردند باعث شد تا اشتباهات مسئولان پر رنگ شود. تغییر یک قانون بر اساس روابط و یک بام و دو هوا و تناقض گویی و جای شعور و شور عوض شدن و همه و همه اعتماد مردم را کم رنگ کرد. افرادی که همیشه از طرف نظام عامل نفوذی دشمن بودند تبلیغ شان استفاده از اجناس ایرانی بود ولی در مقابل یکی از بالاترین فرد فرهنگی در گرانترین مرکز خرید لندن دیده می شود یا با کالسکه مارک دار در راهپیمایی برائت از دشمن دیده می شوند.

وقتی دروغ و تهدید به تجاوز و غیبت و تهمت و هر بی اخلاقی توجیه شرعی پیدا می کند باید به امروز هم فکر می شد. مسئولانی که در جمهوری اسلامی خودشان را ناظر بر دنیا و آخرت مردم میدانند، وقتی خودشان را عقل کل و مردم را نادان و الت دست دشمن فرض می کنند. باید احتمال عوض شدن مردم را می دادند. واقعا ارتباط امام با مردم عالی بود هر چه می خواستند به زبان ساده و رک می گفتند و هیچ وقت خودشان را در موضع مظلومیت قرار نمی دادند جنگ کنیم یا نکنیم یک کلام.

خواهشا طوری حرف بزنید تا ما تکلیفمان را بدانیم. در ضمن اشتباهات را هم کوچک نگیرید. تا جایی که من شنیده ام اعراب آن موقع وقتی پیامبر اسلام مطلبی می فرمودند زود سوال می کردند حرف خود شماست یا وحی. که اگر وحی نباشد بخواهند انجام ندهند. در ضمن در مورد افراد نفوذی به قول عقلا آن قدر به شما نزدیک هستند که نمی بینید.

ژیلا بدیهیان همسر شهید همت

فاطمه امیرانی همسر شهید حمید باکری


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.