سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » کودتای علمی و آموزشی جدید در دانشگاه علامه؟...

کودتای علمی و آموزشی جدید در دانشگاه علامه؟

چکیده :صدرالدین شریعتی؛ جایگاه تعداد زیادی از همفکران و همراهان خود را ارتقا داده و به مقام دانشیاری و استادیاری رسانده است. بر اساس این گزارش؛ رئیس دانشگاه علامه طباطبایی تعداد زیادی از پست‌های مدیریتی در این دانشگاه را حتی تا سطح رؤسای ادارات دانشگاه و دانشکده‌ها در یک‌ماه اخیر تغییر داده...


کلمه- گروه خبر: صدرالدین شریعتی(رئیس دانشگاه علامه طباطبایی) که در تعطیلات تابستان سال‌جاری بسیاری از اساتید را بازنشسته کرده است، در روزهای اخیر ۱۰۰ نفر از از دانشجویان دکتری، مدیران و کارکنان این دانشگاه را خارج از رویه‌های متعارف به عضویت هیئت علمی این دانشگاه درآورده است.

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی تصمیمی غیرمتعارف در تعطیلات تابستان سال جاری بدون حضور اساتید و دانشجویان و کادر امور اداری این دانشگاه اتخاذ کرده است.

وی در تعطیلات تابستان امسال تعداد زیادی از کارکنان و دانشجویان دکترای این دانشگاه را به عضویت هیئت علمی دانشگاه درآورده و برخی دیگر از اساتید ازجمله دکتر جواد کاشانی(استاد حقوق) را بازنشسته کرده است. دکتر کاشانی؛ کاندیدای بالقوه ریاست دانشگاه برای آینده است.

بنابر این گزارش، رئیس دانشگاه علامه طباطبایی همچنین گروه توسعه و برنامه‌ریزی اقتصادی این دانشگاه را منحل کرده و جای آن گروه اقتصاد اسلامی را تأسیس کرده است.

این گزارش حاکی است؛ صدرالدین شریعتی؛ جایگاه تعداد زیادی از همفکران و همراهان خود را ارتقا داده و به مقام دانشیاری و استادیاری رسانده است.

بر اساس این گزارش؛ رئیس دانشگاه علامه طباطبایی تعداد زیادی از پست‌های مدیریتی در این دانشگاه را حتی تا سطح رؤسای ادارات دانشگاه و دانشکده‌ها در یک‌ماه اخیر تغییر داده است.

به گزارش ایلنا تغییرات در دانشگاه علامه طباطبایی در یک هفته اخیر تا جایی افزایش داشته است که نزدیک به ۱۰۰ نفر که بخش عمده آنها دانشجویان دکتری و همچنین کارکنان و مدیران با مدرک فوق لیسانس هستند و جزو کسانی هستند که صدرالدین شریعتی آنها را به دانشگاه علامه طباطبایی آورده، قرار است خارج از رویه‌های متعارف به عضویت هیئت علمی دانشگاه درآیند.

بنابر این گزارش؛ قرار بوده است حکم عضویت این صد استاد در هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی امروز(شنبه؛ 26 مرداد) صادر شود.

این گزارش حاکی است؛ شتاب غیرمتعارفی برای دفاع از تز این دانشجویان دکترا در دستور قرار گرفته است درحالیکه این دانشجویان بسیاری از مراحل اداری را برای دفاع از رساله خود طی نکرده‌اند اما فشار زیادی روی گروه‌های آموزشی وارد شده است تا طی چند روز آینده آنها از رساله خود دفاع کنند و به رتبه استادیاری برسند.

تفکیک جنسیتی تحقیرآمیز و طالبانی در دانشگاه علامه

گزینش اساتید جدید برای جایگزینی اساتید اخراج شده از دانشگاه علامه طباطبایی

اعتراض دانشجویان دانشگاه علامه به اخراج پرویز پیران

دانشگاه علامه، همچنان پیشتاز تحولات منفی در دانشگاهها؛ بازنگری در شش رشته علوم انسانی

حذف تمامی دروس دکتر محمد شریف در دانشگاه علامه

دانشگاه علامه؛ پیشتاز بازنشستگی اجباری و غیرقانونی اساتید

مجید دری در نقد رئیس دانشگاه علامه: خوشحالم دانشگاهی با چنین رئیسی و چنان وزیری از ادامه تحصیل محرومم کرد

اخراج استاد دانشگاه علامه پس از فرمان احمدی‌نژاد!

استاد ممنوع التدریس دانشگاه علامه طباطبایی: اعتراض های ما سیاسی نبود

بعد از حذف اساتید اقتصاد؛ یک رشته اقتصادی از مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علامه طباطبایی حذف شد

مرتضی مردیها اخراج شد

 صدور احکام بازنشستگی و ممنوع التدریسی برای جمعی از استادان دانشگاه علامه

بیلان کاری رئیس دانشگاه علامه: تفکیک جنسیتی در 3220 کلاس درس

اعلام رسمی تفکیک کلاسهای دانشجویان دختر و پسر در دانشگاه علامه طباطبایی

زد و بندهای غیرقانونی در اعطای بورس دانشگاههای دولتی


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.