سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » انتقال بازداشت شدگان ستاد روحانی به انفرادی 240 زندان اوین...

انتقال بازداشت شدگان ستاد روحانی به انفرادی 240 زندان اوین

چکیده :فعالان بازداشت شده در شعبه 5 بازپرسی دادسرای شهید مقدسی اوین تفهیم اتهام شده و پس از انتقال به سلول های انفرادی بند 240 زندان اوین، در اختیار بازجویان وزارت اطلاعات قرار گرفته اند....


فعالان ستاد جوانان حسن روحانی که شنبه شب بازداشت شده بودند، شب گذشته به سلول های انفرادی بند 240 زندان اوین منتقل شدند.

به گزارش خبرنگار کلمه، فعالان بازداشت شده در شعبه 5 بازپرسی دادسرای شهید مقدسی اوین تفهیم اتهام شده و پس از انتقال به سلول های انفرادی بند 240 زندان اوین، در اختیار بازجویان وزارت اطلاعات قرار گرفته اند.

تعدادی از این بازداشت شدگان همچون میلاد پناهی پور و فرزاد اسلامی از فعالان دانشجویی هستند و سعید الله بداشتی رییس ستاد جوانان حسن روحانی نیز در بین بازداشت شدگان است که همان شب با منزل خود تماس گرفته و از حضور خود در پلیس امنیت خبر داده است.

بر اساس این گزارش، با صدور اطلاعیه وزارت اطلاعات و مانور رسانه ای جریان حاکم مبنی بر بازداشت تعدادی خرابکار انتخاباتی وابسته به بیگانگان! بیم آن می رود که این بازداشت شدگان برای اخذ اعترافات دروغین تحت فشار باشند.

این فعالان پس از خروج از نشست انتخاباتی حسن روحانی در جماران در میدان تجریش بازداشت شده اند.

جمعه شب کلمه گزارش داده بود که تعدادی از اعضای جوان ستاد حسن روحانی، کاندیدای ریاست جمهوری، بعد از مراسم حسینیه جماران بازداشت شده اند که علیرغم آنکه یکی از بازداشت شدگان در تماس با خانواده تصریح کرده که 13 نفر بازداشت شده اند، تاکنون از بازداشت نفیسه نیکبخت، میلاد پناهی پور، محسن رحمانی، محمد پارسی، محمد احتشام، شیرین میرکریمی، سعیدالله بهداشتی و فرزاد اسلامی گزارش قطعی وجود دارد.

در این مراسم به حمایت از میرحسین موسوی و مهدی کروبی شعارهایی سر داده شد و شرکت کنندگان خواستار رفع حصر از رهبران جنبش سبز شدند.

روز گذشته نیز احمدی‌مقدم در مورد این بازداشت ها گفته بود: یکی از تعهدات کاندیدا این است که نباید پیرو فتنه ۸۸ باشند و شاید این مسئله نیز ربطی به نامزد ریاست جمهوری نداشته باشد، اما ممکن است افرادی بخواهند از این فضا سوءاستفاده کرده و اهداف فردی را دنبال کنند.

فرمانده ناجا با بیان اینکه در این مواقع ستادهای انتخاباتی باید مراقبت‌های لازم را انجام دهند، گفت: اگر قادر به انجام این مهم نبودند، طبیعی است نیروی انتظامی به وظیفه خود عمل کرده و با افرادی که رفتار ضدانقلابی داشته باشند، برابر قانون برخورد کند.

 


4 پاسخ به “انتقال بازداشت شدگان ستاد روحانی به انفرادی 240 زندان اوین”

 1. ناشناس آشنا گفت:

  درود بر جوانان دلیر سبز.

  ما زندانها را آنقدر پر می‌کنیم ،که در‌ها باز بمانند.

 2. حمید همیشه سبز گفت:

  احسنت به شجاعتشون
  اما من نگرانم!!! خیلی هم نگرانم
  چی سرمون میاد با این وضعیت… فکر نکنم بزارن رئیس جمهور بشه کسی از اصلاحات
  امیدوارم دیگه از این بدتر نشه

 3. ناشناس گفت:

  جناب روحانی شما که قادر نیستید از یکی از اعضای ستاد خود حمایت کنید چطور میخواهید از یک ملت 4 سال حمایت کنید

 4. عباس گفت:

  بهترین و کم هزینه ترین و در عین حال محکم ترین و اثر بخش ترین کار در راه رسیدن به آزادی و برابری نرفتن پای صندوق رای است. تنها اسلحه ای که نیاز به باروت ندارد . بهترین نمونه ی اعتراض است فریاد بیصدای طنین افکن.روحانی و …تنها به فکر قدرتند اما میر حسین با اعتراضش کاخ را به کوخ!ترجیح داد او هم میتوانست با اندکی مماشات (روحانی)اکنون در حصر نباشد اما اینگونه نکرد.