سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » آیت الله امجد: آقای مهدی خزعلی! به اعتصاب خود پایان دهید...
» مسئولان به این زندانی سیاسی مرخصی بدهند

آیت الله امجد: آقای مهدی خزعلی! به اعتصاب خود پایان دهید

چکیده :بنده از شما استدعا دارم به خاطر رضای خدا و رفع نگرانی از خانواده محترم و چشم به راهتان به اعتصاب غذای خود پایان دهید و از مسئولان مربوطه و من بید الامر تقاضا دارم به ایشان پس از پایان دادن به اعتصاب غذا برای مدتی مرخصی دهند تا در کنار خانوادشان باشند....


آیت الله محمود امجد که هم اکنون در کربلا به سر می برد، در پیامی به مهدی خزعلی از وی خواسته است به اعتصاب غذای خود پایان دهد.

به گزارش کلمه، وی در این پیام از این زندانی سیاسی خواسته است که برای رفع نگرانی خانواده به این اعتصاب غذا پایان دهد. وی همچنین از مسئولان خواسته است که به مهدی خزعلی مرخصی دهند تا در کنار خانواده خود باشد.

مادر شهید سهراب اعرابی، همسر شهیدان باکری و همت نیز در پیام های جداگانه ای از این بسیجی خیبر خواسته اند به اعتصاب غذای خود خاتمه دهد.

مهدی خزعلی از نهم آبان ماه سال گذشته بازداشت و در بند ۲۰۹ زندان اوین در سلولی نمور و تاریک نگهداری می شود.

به رغم حکم آزادی به قید وثیقه، تاکنون پرونده های دیگری برای این زندانی سیاسی تشکیل شده و ماموران وزارت اطلاعات مانع از آزادی وی شده اند.

مهدی خزعلی با گذشت بیش از صد روز از اعتصاب غذای خود بیش از سی کیلو کاهش وزن داشته و با کاهش فشار خون و ضربان قلب مواجه بوده است.

همسر این زندانی سیاسی با ابراز نگرانی شدید از وضعیت سلامت فرزندش از علما خواسته بود که سکوت خود را شکسته و به این ظلم پایان دهند.

متن پیام آیت الله امجد از کربلا به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر خزعلی سلام علیکم

بنده از شما استدعا دارم به خاطر رضای خدا و رفع نگرانی از خانواده محترم و چشم به راهتان به اعتصاب غذای خود پایان دهید و از مسئولان مربوطه و من بید الامر تقاضا دارم به ایشان پس از پایان دادن به اعتصاب غذا برای مدتی مرخصی دهند تا در کنار خانوادشان باشند.

سلام مرا به حضرت آیت الله خزعلی برسانید.امید است که توجهی بفرماید.

از کربلای معلی دعا گوی همه شما
محمود امجد

 


3 پاسخ به “آیت الله امجد: آقای مهدی خزعلی! به اعتصاب خود پایان دهید”

 1. Arvin گفت:

  Hamrah e bidar bash ta bebinim bahar ra

 2. no گفت:

  امید است که توجهی بفرماید…. واقعن

 3. hamid54 گفت:

  آقای آیت الله امجد

  اقدام بزرگی مثل این اعتصاب غذا از طرف افراد بزرگواری مثل آقای دکتر خزعلی، بخاطر این نیست که بعداز اینهمه تحمل ناراحتی و فشار یه نفر بیاد و بگه: بسه دیگه، کوتاه بیا

  اگه 4 نفر مثل شما راست میگین و نگران هستین، با طرفدارای خودتون و طرفدارای ایشون که مطمئنا اونجا کم نیستن، تشریف ببرین مقابل زندانی که ایشون دربند هستن و تحصن کنین. تا سیستم مجبور بشه جواب این مدت ناراحتی و فشار به آقای دکتر رو با آزادی ایشون بده.

  حیف…

  چقدر ما درمقابل همت بلند افرادی چون مهدی خزعلی کوچیک هستیم.کاش کاری از دستم برمیومد.