سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » سردار سپاه توضیح می دهد: مهندسی معقول و منطقی انتخابات یعنی….....

سردار سپاه توضیح می دهد: مهندسی معقول و منطقی انتخابات یعنی…..

چکیده :پس از آنکه نمانیده رهبری در سپاه به مهندسی سپاه در انتخابات تصریح کرد، مسئول روابط عمومی کل سپاه می گوید که ادعاهای مهندسی شده پیرامون دخالت سپاه در انتخابات محکوم به شکست است....


پس از آنکه نمانیده رهبری در سپاه به مهندسی سپاه در انتخابات تصریح کرد، مسئول روابط عمومی کل سپاه می گوید که ادعاهای مهندسی شده پیرامون دخالت سپاه در انتخابات محکوم به شکست است.

روز گذشته نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اعتراف به تخلف برخی از اعضای سپاه در انتخابات پیشین تصریح کرده بود که مهندسی معقول و منطقی انتخابات وظیفه ذاتی سپاه پاسداران است.

اما سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی‌کل سپاه در واکنش های صورت گرفته به سخنان سعیدی در خصوص دخالت سپاه و بسیج در انتخابات، می گوید: متأسفانه برخی رسانه‌ها بدون توجه به رسالت حرفه‌ای خود با زیر پاگذاردن اخلاق رسانه‌ای در انتشار برخی اخبار که دارای اهمیت و حساسیت نیز می‌باشد، بگونه‌ای عمل می‌کنند که برای رسانه‌های بیگانه و ضدانقلاب خوراک فراهم می‌کنند.

وی بدون اشاره به تخلفات سپاه در انتخابات مدعی است: امپریالیسم رسانه‌ای و معاندین نظام از فتنه 88 تاکنون با مهندسی یک سلسله ادعاها، تلاش سخیف و نخ نما شده‌ای را برای القای شبهه دخالت سپاه در انتخابات عملیاتی کرده و درپی سوء‌استفاده از اظهارات منسوب به فرماندهان و مسئولین سپاه و در مجموع مقامات و مدیران نظام هستند.

شریف با نادیده گرفتن تلاش سپاه در مهندسی انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری می افزاید: آخرین‌تلاش آنان که چه بسا رفتار غیرحرفه‌ای بعضی از همکاران رسانه‌ای به آن دامن می‌زند و در صورت عدم هوشمندی و هوشیاری در آینده می‌تواند ابعاد وسیعتری پیدا کند ورود به عرصه انتخابات و القای نقش مهندسی شده برای دخالت سپاه است.

وی با اشاره به مصاحبه اخیر سعیدی به توضیح منظور نماینده ولی فقیه پرداخت و گفت: منظور از عبارت «مهندسی معقول و منطقی در زمینه انتخابات» مهندسی ورود منطقی و معقول برای فعال سازی ظرفیت‌های سپاه در اجرای مأموریت‌ها و مسئولیت‌های قانونی در حوزه انتخابات بوده و در واقع یک رویکرد درون سازمانی برای کمک به تأمین امنیت برگزاری انتخابات به شمار می‌رود و دقیقاً در مقابل نقطه القایی دشمن محسوب می‌شود.

مسئول روابط عمومی سپاه با اشاره به اینکه تمامی همت سپاه و بسیج بر آن است که انتخابات در کشور باشکوه و عظمت و با حضور حداکثری ملت ایران و انتخاب اصلح صورت پذیرد، تصریح کرد: سپاه شفاف سازی و ارائه معیارها و شاخص‌های کاندیدای اصلح در عرصه انتخابات را همواره بمثابه یک رسالت انقلابی و وظیفه شرعی دنبال کرده است و صرف نظر از هرگونه وابستگی‌های جناحی گزینه انتخابی مردم را مورد احترام و حمایت قرار می دهد.

شریف در پایان با تاکید براینکه این سناریو بمانند گذشته با بی‌اعتنایی مردم بصیر و بیدار محکوم به شکست خواهد بود، اظهار کرد: از جامعه رسانه‌ای کشور انتظار است با پرهیز از اقداماتی که ممکن است به پرکردن جدول دشمن کمک کند پرهیز کرده و حفظ مصالح و منافع ملی را در رفتار حرفه‌ای خود بروز دهند.


4 پاسخ به “سردار سپاه توضیح می دهد: مهندسی معقول و منطقی انتخابات یعنی…..”

 1. GhasemAgha گفت:

  معروف است که حرف راست را آدم از بچه ها و دیوانه ها می شنود. او نیت اصلی را که ما همه طی این سالها شاهدیم به پرده بیان کرد. اما حال که دیده اند این حرف بزرگتراز دهانشان بوده و سبب خشم مردم و تایید تمام گفته های ما طی این سالها می شود، اکنون با سیستم ماستمالیزاسیون، مشغول ماله کشی هستند که زهر این ار را بگیرند. اما من به شما قول میدهم اینها آنقدر رسوا هستند که روزی اگر لازم باشد، رسما زیر دموکراسی و رای گیری و حق مردم و حکومت مشروع و انتخابی زده و با کمال گستاخی اعلام خواهند کرد که این مطلوب ترین نوع حکومت در روی کره زمین است و الزاما نبایستی هم توسط مردم انتخاب شده باشد. انتخاب نخبگان کافیست.

 2. khosrow گفت:

  باید هشیار بود، علی‌ خامنه‌ای همچنان منتقدان خود را تحقیر می‌کند. این به معنای آن است که حاضر به آشتی‌ نیست، البته حرفی‌ برای زدن ندارد، ولی‌ حاضر به شنیدن انتقاد هم نیست، اقتصاد کشور را به سقوط کشانده است ولی‌ پاسخگو نیست، با حمایت از احمدی نژاد کشور را ویران کرد ولی‌ حاضر نیست اشتباهش را قبول کند و پاسخگو باشد، بی‌ گناهان را زندانی کرده است ولی‌ آنرا از نظر شرعی اشتباه نمیداند و پاسخگو و انتقاد پذیر نیست. او منتقدان خودش را تحقیر می‌کند، و خودش را خیلی‌ بالاتر از آنان می‌بیند. هر کسی از او انتقاد کند را برچسب فتنه یا ضّد ولایت میزنند. چون جواب انتقاد‌ها را به صورت منطقی‌ نمی‌تواند بدهند. باید هشیار بود.

 3. Mohammad-sadegh گفت:

  راستی ، ماجرای سردار مشفق و شکایت جمع کثیری از اصلاح طلبان و رهبران جنبش سیز به کجا رسید؟ آیا به مهندسی سپاه در مورد تقلب در انتخابات و ورود بسیار جدی و چشمگیر سپاه در عرصه سیاست و همراهی خامنه ای از آنان در جهت زیر پای نهادن قانون اساسی و سفارش موکد امام در چه مرحله از رسیدگی می باشد.؟ !
  ننگ و نفرین بر شما ! ای روسیاهان جنایت پیشه و چپاولگر و بی ریشه! و ای خونخواران شهیدان آزادی و اسلام . اف برشما !از خدا و مردم شرم نمی کنید ؟شما می خواهید شفاف ساز ی کنید ؟ در حالی که تمامی اقدامات خائنانه شما از زاویه های بیت ولی نامشروع و دشمن مردم خارج نمی گردد و و در استتار کامل می باشد ؟ تا بتوانید در نبود اطلاعات به آنچه می خواهید دست یابید ؟

 4. i گفت:

  “Where are we now”؟

  ملت ایران نباید از واقعیت های سه دهه پنهان مانده ج.ا. خشمگین شود. پرده افتاد ملت میماند.

  …. رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی …: در دولت هاشمی که از راست‌گرایان بود،‌ خاتمی از جریان چپ …. به پیروزی رسید که این نشان می‌دهد انتخابات ایران سالم و آزاد است.

  با اعترافات سعیدی٬ انتخابات آقای خاتمی هم سالم نباید برگذار شده باشد و مورد تردید جدی است. ایشان باید پرسش های حقوق – سیاسی زیادی را پاسخگو باشند.