سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » انتقال میرحسین از بیمارستان به زندان خانگی/ گزارشی از وضعیت پزشکی موسوی...

انتقال میرحسین از بیمارستان به زندان خانگی/ گزارشی از وضعیت پزشکی موسوی

چکیده :در پی عمل آنژیوگرافی و استنت گذاری روز گذشته ی میرحسین موسوی، وی ظهر امروز با پایان 24 ساعت مراقبت تحت نظر پزشکان، از بیمارستان مرخص و به زندان خانگی در کوچه اختر بازگردانده شد....


کلمه- زهرا صدر: ظهر امروز و پس از عمل آنژیوگرافی میرحسین موسوی از بیمارستان مرخص و به زندان خانگی در کوچه اختر منتقل شد.

به گزارش کلمه، در پی عمل آنژیوگرافی و استنت گذاری روز گذشته ی میرحسین موسوی، وی ظهر امروز با پایان 24 ساعت مراقبت تحت نظر پزشکان، از بیمارستان مرخص و به زندان خانگی در کوچه اختر بازگردانده شد.

در همین حال بنا به خبر رسیده به کلمه امروز نیروهای امنیتی اعلام کرده بودند که اگر نیاز به تداوم حضور میرحسین در بیمارستان باشد وی باید از این بیمارستان به بیمارستانی دیگر منتقل شود که پزشکان نیز ضمن اعلام پایان درمان اجازه ترخیص موسوی از بیمارستان دادند.

 

میرحسین موسوی در چند ماه اخیر و در زندان خانگی به عارضه قلبی دچار شد

دکتر علی شکوری راد، پزشک متخصص درباره وضعیت پزشکی میرحسین موسوی که به دلیل عارضه قلبی به بیمارستان منتقل شده بود به خبرنگار کلمه می گوید: آقای مهندس روز گذشته آنژیوگرافی شدند و در یکی از رگ های قلب که تنگ شده بوده استنت گذاشتند و آن را بالن زده و باز کردند و تا امروز که من از طریق پزشکان معالج در جریان روند درمانی ایشان قرار گرفتم همچنان تحت نظر بودند.

دکتر شکوری راد در گفتگو با کلمه می گوید: ظاهرا آقای مهندس در دو سه ماه اخیر مشکلاتی پیدا کرده بودند و نیاز به اقدامات درمانی داشتند که دیروز انجام شده و شاید می شد زودتر هم انجام شود و اگر هم زودتر انجام می شد حتما با پروتکل پزشکی ایشان سازگار تر بوده است.

وضعیت پزشکی میرحسین درحالت پایدار است

ایشان باید تحت نظر پزشک مورد اعتماد خود باشند

وی که درجریان اقدامات صورت گرفته برای میرحسین موسوی قرار دارد در ادامه با اشاره به اینکه میرحسین موسوی ممنوع الملاقات بود و فقط خانواده پزشکان معالج می توانستند به دیدار او بروند خاطرنشان می کند: پزشکان گفته اند عمل موفقیت آمیز بوده و وضعیت ایشان در حال حاضر پایدار و مناسب است.

دکتر شکوری راد همچنین تاکید می کند: اقدامات مراقبتی قلبی اقداماتی فوری هستند که اگر به موقع صورت نگیرد هر لحظه امکان خطر وجود دارد و مسامحه در این کار قابل قبول نیست و باید ایشان تحت نظر پزشک مورد اعتماد خانواده ی خودشان باشند. اینکه یک نفر را جایی ببرند که از نظر خودش مورد تایید نیست یا به آنجا اعتماد ندارد صحیح نیست. باید توجه داشته باشیم که اولین چیزی که وجود دارد اعتماد بیمار به پزشک خودش است. زیرا پزشکی که برای بیمار ناشناس باشد پزشک مناسبی نیست و طبیعتا درمان مناسبی هم صورت نمی گیرد.

وی در پایان تصریح کرد: بنابراین اولین نکته این است که پزشکی که خود بیمار و یا خانواده ش معرفی می کنند، بیمار را درمان کند و دوم اینکه بدون نظر پزشکی هیچ گونه اقدام دیگری در مورد ایشان صورت نگیرد و اجازه دهند که پزشکان مورد اعتماد هر اقدامی را که لازم می دانند انجام داده و تا زمانی که صلاح می دانند بیمار را تحت نظر خود قرار دهند.


130 پاسخ به “انتقال میرحسین از بیمارستان به زندان خانگی/ گزارشی از وضعیت پزشکی موسوی”

 1. مرگ بر دیکتاتور گفت:

  حقاً میرحسین ثابت کرد که
  کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا
  این زمین امروز ایران کربلایی که است که یزید زمانه برای نگهداری حکومتش از یزید 1350 سال پیش درس گرفت که علاوه بر ضحاکی و خون خواری بایستی معاویه صفت هم بود چرا که یزیدی بودن و بی خصلت معاویه ماندنی در پی ندارد درست است که توانستند یاران حق و حقیقت را خانه نشین کنند اما هرگز اینطور نخواهد ماند
  و ثابت کرد که هر روزی میتواند عاشورایی باشد که در جبهه ای یزیدی مکار و طرف دیگری شیفته ی آزادگی و حقیقت است
  که البته خون حتماً بر شمشیر
  آگاهی بر فریب و جهل
  حقیقت بر شبه حقیقت پیروز خواهد شد

 2. ناشناس گفت:

  موسوی عزیز ما حتی اگر عطسه کند تقصیر رهبری است او سالم بود و او را سالم میخواهیم نان و نمک پدر موسوی را خورده و اینگونه نمکدان شکسته … حرمت خانواده هیچ حرمت نان و نمک را نگه نداشت

 3. سبز گفت:

  خدایا شکرت . باید از الان برای آزادی میرحسین تلاش کنیم تا دیگر اتفاقاتی از این دست نیفتد

 4. مشهد گفت:

  خدا را بیکران شکر
  یاحسین میرحسین

 5. ناشناس گفت:

  امیدوارم شایعه ای بیش نباشد

  میر عزیز می خواستم اسم پسرم را میر حسین بگذارم ولی ثبت احوال قبول نکرد پس زنده بمان تا زنده بمانیم

 6. كامران ستوده گفت:

  خدايا شكرت

 7. دوراندیش گفت:

  خدایا میر را در پناه خودت نگاه دار

 8. حسن گفت:

  من ظهر جمعه بیمارستان بودم و از دوستان مطمین و مورد وثوق شنیدم که درمان پزشکی ایشون ناقص مونده و کامل نشده و علی رغم نظر پزشکان و از سر اجبار مرخصش کردن. لطفا اطلاعات کاملتری به دست بیارید و ما رو از نگرانی در بیارید. ممنون

 9. ناشناس گفت:

  ترجیح میدم بخاطر شرکت در تضاهرات برای رفع ظلم از میرحسین و تمام زندانیان سیاسی و آزادیشان دستگیر بشم یا حتی گلوله بخورم تا اینکه در تظاهراتی که برای گرانی مرغ تشکیل شده دستگیر بشم و منافق بهم بگن!

 10. فومنی گفت:

  خداوند خودش حافظ میر بزرگوارمان باشد امیدوارم تار مویی از سر این بزرگوار کم نشود

 11. لرستان گفت:

  درود خدا بر میرحسین و هم پیمانانش
  خدا زودتر دیکتاتور رو سرنگون کنه تا میرحسین عزیز ما هرچه زودتر خوب بشن
  خدایا نگهدارش باش

 12. cypherpunks گفت:

  این که شما از تمامی امکانات برای مبارزه استفاده نمیکنید خود جای بسیار شک دارد.
  آیا هیچوقت فکر کردید که شما نمایندگی چندین میلیون ایرانی را بر عهده دارد؟
  آیا شما خود را لایق این نمایندگی میدانند؟

  مردم را به خیابانها دعوت کنید، بگذارد خود تصمیم بگیرند که بروند یا خیر

 13. محمد گفت:

  راهپیمایی موج سیز در روزهای برگزاری اجلاس سران عدم تعهد. هماهنگی زمان و مکان با شورای هماهنگی راه سبز می باشد. ان شاالله

 14. ايرانى سبز گفت:

  اقاى ارجمند! دعوت به راهبيمايى روزهاى اجلاس در تهران أوضاع خراب ايران را به دنيا نشون ميده. … لطفا اعلام كنيد

 15. علی از کرمانشاه گفت:

  دلم خیلی واسش تنگ شده

 16. ایران سبز گفت:

  خدایا شکرت که سلامتی رو به میر حسین عزیز عطا کردی ولی یادمون نره این سلامتی نسبی است و میر حسین باید تحت مراقبت پزشکان معتمد قرار بگیره,نکته دیگه این که اصلا چرا باید میر حسین تو حصر باشه که بعد از چند ماه عمل بشه بابا مردم بیاییم از فرصت نشست سران استفاده کنیم و یه بار دیگه خوابو بر دیکتاتور و ایادیش حروم کنیم من شعار نمیدم اگه برنامه ای اعلام بشه به خدا میرم بابا کلمه شورای هماهنگی راه سبز امید و همه کسانی که میتونید مردم رو متحد کنید چرا هیچ کدومتون هیچ کاری نمیکنید با این کاراتون ادم توی صداقتتون شک میکنه بابا یه بیانیه صادر کنید و به طور صریح و واضح بگید که مردم راهپیمایی برگزار کنید, شما بیانیه صادر کنید اگه مردم اومدن که خوب هیچی اگه نیومدنم که یعنی دوست دارن تو این خفت و خواری زندگی کنن پس هر بلایی که سرشون بیاد حقشونه ولی به خدا مردم میان

 17. محمد گفت:

  دوستت داریم

 18. سبزینه گفت:

  فدات بشم سید خدا شفاتو بده اماده امر و دستوراتیم به امید بر امدن افتاب ازادی از توچال دماوند سهند سبلان شیرکوه و البرز و ایرانی ازاد و بدون دیکتاتور دعا می کنیم .

 19. ناشناس گفت:

  یاحسین

 20. بسيجي گفت:

  به نام خدا
  دوستت دارم سيد

 21. سلام گفت:

  الحمدلله رب العالمین. خدا را شکرت.

 22. محمد گفت:

  يا حسين مير حسين

 23. ناشناس گفت:

  شکر و حمد خداوند باری دیگر بر ما واجب شد. سلامتی وتندرستی تو ای سید بزرگوار سبب خوشحالی تمام دوستدارانت است. آن کسانی که در مدت بیماری تو بسیار دعا کردند و ناراحت بودند اینک بر خود می بالند که خداوند لطفش را بار دیگر نصیب همه ما کرد . به امید روزی که آنان که تو را فتنه گر دانستند همه ی فتنه هایشان در مقابل مردم فاش گردد و ظلمشان به خودشان بازگردد.

 24. سید گفت:

  جانم فدای یا حسین قلبم برای میرحسین

 25. ناشناس گفت:

  سلام بر میر حسین و راه مقدسش

 26. ناشناس گفت:

  خدایا تو خود یار مظلومان هستی . تو خود نگهدارش باش

 27. ناشناس گفت:

  خداوند انشاء اله به حق اجدادپاک و مطهر آقای مهندس میر حسین موسوی به ایشان که جز پاکی و صداقت و اخلاص و صفا در زندگی سیساسی و اجتماعی شان ندارند و قلب تپنده ملت هستند و منتقدی دلسوز وناصحی امین هستند صحت وسلامتی دهد.

 28. s0gol گفت:

  با آرزوی سلامتی برای رئیس جمهور عزیزمون.

 29. farzad گفت:

  جناب محمد حمید که در این تاریخ کامنت 2012.08.25 05:23 گذاشتی چماقت یادت نره جون تو یه مزدوری بیش نیستی و دنبال حرج و مرج درد جناب آقای میر حسین موسوی بخوره روی سر خودت رییست فرمانده ات رهبرت و اون کسانی که این درسها رو ازش یاد گرفتی. … وای به حالتون. اگر وجود داشتی با اسم مستعار کامنت نمی گذاشتی نام تو رو می گذارم آشوب طلب وسلام چون بیش از این ارزش وقت نداری

 30. hadi گفت:

  اینها یادشون نیست وقتی میرحسین دولت رو اداره میکرد کجا بودن که حالا به خودشون اجازه می دن رییس جمهور محبوب ما (میرحسین موسوی) رو زندونی کنن برای سلامتیش دعا کنین و برای آزادی ملت ایران