سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » انتقال میرحسین از بیمارستان به زندان خانگی/ گزارشی از وضعیت پزشکی موسوی...

انتقال میرحسین از بیمارستان به زندان خانگی/ گزارشی از وضعیت پزشکی موسوی

چکیده :در پی عمل آنژیوگرافی و استنت گذاری روز گذشته ی میرحسین موسوی، وی ظهر امروز با پایان 24 ساعت مراقبت تحت نظر پزشکان، از بیمارستان مرخص و به زندان خانگی در کوچه اختر بازگردانده شد....


کلمه- زهرا صدر: ظهر امروز و پس از عمل آنژیوگرافی میرحسین موسوی از بیمارستان مرخص و به زندان خانگی در کوچه اختر منتقل شد.

به گزارش کلمه، در پی عمل آنژیوگرافی و استنت گذاری روز گذشته ی میرحسین موسوی، وی ظهر امروز با پایان 24 ساعت مراقبت تحت نظر پزشکان، از بیمارستان مرخص و به زندان خانگی در کوچه اختر بازگردانده شد.

در همین حال بنا به خبر رسیده به کلمه امروز نیروهای امنیتی اعلام کرده بودند که اگر نیاز به تداوم حضور میرحسین در بیمارستان باشد وی باید از این بیمارستان به بیمارستانی دیگر منتقل شود که پزشکان نیز ضمن اعلام پایان درمان اجازه ترخیص موسوی از بیمارستان دادند.

 

میرحسین موسوی در چند ماه اخیر و در زندان خانگی به عارضه قلبی دچار شد

دکتر علی شکوری راد، پزشک متخصص درباره وضعیت پزشکی میرحسین موسوی که به دلیل عارضه قلبی به بیمارستان منتقل شده بود به خبرنگار کلمه می گوید: آقای مهندس روز گذشته آنژیوگرافی شدند و در یکی از رگ های قلب که تنگ شده بوده استنت گذاشتند و آن را بالن زده و باز کردند و تا امروز که من از طریق پزشکان معالج در جریان روند درمانی ایشان قرار گرفتم همچنان تحت نظر بودند.

دکتر شکوری راد در گفتگو با کلمه می گوید: ظاهرا آقای مهندس در دو سه ماه اخیر مشکلاتی پیدا کرده بودند و نیاز به اقدامات درمانی داشتند که دیروز انجام شده و شاید می شد زودتر هم انجام شود و اگر هم زودتر انجام می شد حتما با پروتکل پزشکی ایشان سازگار تر بوده است.

وضعیت پزشکی میرحسین درحالت پایدار است

ایشان باید تحت نظر پزشک مورد اعتماد خود باشند

وی که درجریان اقدامات صورت گرفته برای میرحسین موسوی قرار دارد در ادامه با اشاره به اینکه میرحسین موسوی ممنوع الملاقات بود و فقط خانواده پزشکان معالج می توانستند به دیدار او بروند خاطرنشان می کند: پزشکان گفته اند عمل موفقیت آمیز بوده و وضعیت ایشان در حال حاضر پایدار و مناسب است.

دکتر شکوری راد همچنین تاکید می کند: اقدامات مراقبتی قلبی اقداماتی فوری هستند که اگر به موقع صورت نگیرد هر لحظه امکان خطر وجود دارد و مسامحه در این کار قابل قبول نیست و باید ایشان تحت نظر پزشک مورد اعتماد خانواده ی خودشان باشند. اینکه یک نفر را جایی ببرند که از نظر خودش مورد تایید نیست یا به آنجا اعتماد ندارد صحیح نیست. باید توجه داشته باشیم که اولین چیزی که وجود دارد اعتماد بیمار به پزشک خودش است. زیرا پزشکی که برای بیمار ناشناس باشد پزشک مناسبی نیست و طبیعتا درمان مناسبی هم صورت نمی گیرد.

وی در پایان تصریح کرد: بنابراین اولین نکته این است که پزشکی که خود بیمار و یا خانواده ش معرفی می کنند، بیمار را درمان کند و دوم اینکه بدون نظر پزشکی هیچ گونه اقدام دیگری در مورد ایشان صورت نگیرد و اجازه دهند که پزشکان مورد اعتماد هر اقدامی را که لازم می دانند انجام داده و تا زمانی که صلاح می دانند بیمار را تحت نظر خود قرار دهند.


130 پاسخ به “انتقال میرحسین از بیمارستان به زندان خانگی/ گزارشی از وضعیت پزشکی موسوی”

 1. فتنه سبز زنده گفت:

  خدایا شکر

  زنده باد میر حسین

 2. javad گفت:

  خداروشکر… همه تو کامنت ها مینویسید تجمع و تظاهرات بزارن واستون ولی پاش بیفته یک کدومتون نمیاین… نمیدونم شایدم… خدابخیر کنه…

 3. کورش گفت:

  سلام برمیر حسین وبانو سبز ایران این زمستان بگذرد بهار سبز با گل سر سبدش میرسد .

 4. ناشناس گفت:

  خدايا هر كجا هست به سلامت دارش

 5. ناشناس گفت:

  به نظرمن که شایعه ای بیش نیست,

 6. سعید گفت:

  الحمدلله رب العالمین که به خیر گذشت
  امرت اعدل بینکم لا حجت بیننا و بینکم الله یجمع بیننا و بینکم

 7. Ali گفت:

  ترا به خدا این پیام را به گوش امثال آقای ارجمند و غیره برسانید. چرا از این فرصت اجلاس سران برای آزادی سران یا گرفتن امتیاز از خامنه ای استفاده نمی کنید. حداقل می شه یه چند تا اعلام راهپیمایی جلوی سالن اجلاس، میدان آزادی و یا جاهایی اعلام کرد که حکومت مجبور بشه جلوی چشم سران جو امنیتی ایجاد کنه و شعبون بی مخ ها را به خیابون بکشونه.

 8. ناشناس گفت:

  onداوندا از عمر جنتی بکاه و بر عمر میر حسین بیفزا

 9. محمد گفت:

  من یه جون ایرانیم17ساله خسته از استبداد خسته اززندگی خسته شب به عشق این میخوابم که میدونم یه انسان برای گرفتن حق من و دیگران از جون و خانواده زندگیش گذشته خدا امید من و نا امید نکن…

 10. ناشناس گفت:

  ياشاسين ميرحسين…

 11. sabz گفت:

  اقایون کلمه یی ماکه با اقای امیر ارجمند ارتباطی نمیتونیم برقرار کنیم شما که در ارتباط هستید به ایشان بگویید که فرصت اجلاس سران عدم تعهد هرگز برای جنبش سبز
  تکرارنخواهد شد پس لطفا از خواب بیدار بشید

 12. حسین گفت:

  آن میر غوغا را بگو وان شور و سودا را بگو
  وان سرو خضرا را بگو مستان سلامت می‌کنند

 13. امیرحسین گفت:

  به به!

  بهترین خبر!!!!!!!:))))))))))))

  خدا ایشون رو سالم و سلامت برای مردم ایران و بشریت نگه داره!

  تشکر بابت انتقال خبر آرامش بخش سلامتی ایشون!!!!!

 14. Behrouz گفت:

  Ya Hossein mirhossein

 15. محمد گفت:

  1) خدایا شکر که یکبار دیگر به ما لطف کردید! و سلامت میرمان سرورمان را ارزانی داشتی! خدایا تو خود بهتر میدانی که او محبوب دلها و یادگار مجاهدت ها ست! پس مستدامش دار! 2) خدایا ما از ظلم ظالم به ستوه امده ایم! او ( ظالم) خراب ملک و فغان و رنج ملت است! به ما اراده و قوتی عطا کن! تا با دستان خالی بی خشونت به تاریخش بسپاریم!! چرا که تاریخش به انقضاء امده است! 3) از سلامتی نسبی میر عزیزمان بسیار خوشحال شدم! لازم است تا بهبودی کامل ایشان مساله را پیگیری ! و به دست فراموشی نسپاریم! باید از هر فرصتی برای ازادی و سلامتی او استفاده کنیم! همه ی ما در قبال ازدی و ابادی کشورمان مسئولیم! فراموش نکنیم تغییر فقط و فقط در دستان ماست! از اقتدار پوشالی جائر نهراسیم !! که همانا صبح پیروزی نزدیک است! باز تاکید میکنم جائر زمان پهلوان پنبه ای بیش نیست! پس قرص و محکم بیاستیم! اندکی صبر سحر نزدیک است!

 16. akbar گفت:

  دعوت به راهپیمائی در روزهاي اجلاس تهران خيلي اثر داره در حمايت از آزادي مير حسين

 17. علی گفت:

  میر حسین سالم و سلامت خواهد ماند تا وظیفه تاریخی خود که نجات کشور از دیکتاتوری است را انجام دهد ، سنت الهی غیر قابل تغییر است و دیکتاتورها هیچکدام ، هیچکدام ! همیشگی نبوده اند.

 18. ایرانی گفت:

  من افراد بسیاری را دیده ام که بعد از استند گزاری حداقل سه روز در بیمارستان تحت نظر بوده اند، خدایا میر سبزمان را به تو سپرده ایم که ما بندگان بسیار ناشکر و فراموشگریم.
  به امید ایرانی آباد و آزاد
  یا حسین میرحسین
  با مهدی شیخ مهدی

 19. ناشناس گفت:

  خوشحالم كه مير بزرگ به لطف خدا و دعاي مردم بهتر شده به اميد روز پيروزي

 20. سبز گفت:

  زنده باد مهندس موسوی رئیس جمهور محبوب خلق.

 21. ﻧﻬﺎﻝ گفت:

  ﻣﻴﺮ ﻋﺰﻳﺰﻡ ؛
  ﺍﯼ ﮐﺎﺵ ﻣﻴﺸﺪ ﺟﻮﻥ ﻧﺎﻗﺎﺑﻠﻤﻮ ﻓﺪﺍﺕ ﮐﻨﻢ. ﺍﻻﻥ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﻡ ﺍﻳﻨﺎﺭﻭ ﻣﻴﻨﻮﻳﺴﻢ ﮔﺮﻳﻪ ﺍﻣﻮﻧﻤﻮ ﺑﺮﻳﺪﻩ، ﺗﻮ ﺗﻨﻬﺎ ﮐﺴﯽ ﺑﻮﺩﯼ ﮐﻪ ﭘﺎﯼ ﻣﺎﻫﺎ ﻭﺍﻳﺴﺎﺩﯼ، ﺗﻮ ﺍﻳﻦ ﺯﻣﻮﻧﻪ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺭﻳﺎ و ﻓﺮﻳﺒﮑﺎﺭﯼ ﺁﺩﻣﺎ ﺣﺎﺻﻠﺶ ﻓﻘﻂ ﺗﻨﻬﺎﻳﯽ و ﻋﺪﻡ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﺑﻮﺩﻩ، ﺗﻮ ﺍﻭﻣﺪﯼ و ﺷﺪﯼ ﻫﻤﻪ ﮐﺲ ﻣﺎﻫﺎ. ﺧﻮﺩﻣﻮ ﻣﻴﮕﻢ ﺩﻳﮕﻪ ﺑﻪ ﺻﺪﺍﻗﺖ ﻫﻴﭽﮑﺲ ﻏﻴﺮ ﺍﺯ ﺗﻮ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﻧﺪﺍﺭﻡ. ﻫﻤه ﺍﻣﻴﺪﻡ ﺍﻳﻨﻪ ﮐﻪ ﻳﻪ ﺭﻭﺯ ﺁﺯﺍﺩ ﺷﯽ و ﺩﺳﺘﺎﺗﻮ ﺑﻪ ﻧﺸﻮﻧﻪ ﺳﭙﺎﺱ ﺑﺒﻮﺳﻢ ﭼﻮﻥ ﺗﻮ ﺑﻮﺩﯼ ﮐﻪ ﻣﺎﺭﻭ ﺍﺯ ﺧﻮﺍﺏ ﺑﻴﺪﺍﺭ ﮐﺮﺩﯼ و ﺑﻤﻮﻥ ﺩﺭﺱ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺩﺍﺩﯼ.
  ﻣﻴﺮ ﻋﺰﻳﺰﻡ، ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ ﻣﻴﺨﻮﺍﻡ ﺍﺯ ﭘﺎﻳﺎنﻨﺎﻣﻪ ﺩﮐﺘﺮﺍﻡ ﺩﻓﺎﻉ ﮐﻨﻢ ،ﺍﻭﻧﻮ ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺗﻮ ﺗﻘﺪﻳﻢ ﻣﻴﮑﻨﻢ ﭼﻮﻥ ﺗﻮ ﭘﺪﺭ ﻣﻌﻨﻮﯼ ﻣﻦ ﻫﺴﺘﯽ و ﺗﻮی ﺻﻔﺤﻪ ﺗﻘﺪﻳﻢ ﻣﻴﻨﻮﻳﺴﻢ : ﺗﻘﺪﻳﻢ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺩﻭ ﺩﺳﺖ ﺳﺒﺰ ﺟﻮﺍﻥ!
  ﺳﺎﻟﻢ ﺑﻤﻮﻥ ﻫﻤﻴﺸﻪ! ﻳﻪ ﺭﻭﺯ ﺁﺯﺍﺩ ﻣﻴﺸﯽ و ﺗﻼﻓﯽ ﻫﻤﻪ ﺍﻳﻦ ﺭﻭﺯﺍﯼ ﺗﻠﺨﻮ ﺩﺭ ﻣﻴﺎﺭﻳﻢ، ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺑﺎﺵ. ﻣﻦ ﺗﺎ ﺭﻭﺯ ﺁﺯﺍﺩﯼ ﺗﻮ ﻫﻴﭻ ﺁﺭﺯﻭﻳﯽ ﻏﻴﺮ ﺍﺯ ﺳﻼﻣﺘﯽ و ﺁﺯﺍﺩﻳﺖ ﻧﺪﺍﺭﻡ.
  ﺯﻳﺎﺩﻩ ﻋﺮﺿﯽ ﻧﻴﺴﺖ، ﻗﺮﺑﺎﻧﺖ…

 22. مهدی گفت:

  به امید سلامتی بزرگ مرد سبز و شکست دیکتاتور یزرگ کشورمان

 23. ناشناس گفت:

  بدون محاکمه کردن و اثبات جرم، کسی را در حصر خانگی قرار دادن نهایت دیکتاتوری است

 24. حسین گفت:

  قلبت را نگاه کرده‌اند؟ چطور می‌شود قلب یک ملت را آنژیوگرافی کرد؟ قلب ما در سی‌سی‌یو با تو می‌تپد. | شهری ز تو زیر و زبر هم بی‌خبر هم باخبر | وی از تو دل صاحب نظر مستان سلامت می‌کنند | آن میر غوغا را بگو وان شور و سودا را بگو | وان سرو خضرا را بگو مستان سلامت می‌کنند | آن جان بی‌چون را بگو وان دام مجنون را بگو | وان در مکنون را بگو مستان سلامت می‌کنند | آن دام آدم را بگو وان جان عالم را بگو | وان یار و همدم را بگو مستان سلامت می‌کنند | آن بحر مینا را بگو وان چشم بینا را بگو | وان طور سینا را بگو مستان سلامت می‌کنند

 25. Arash گفت:

  KALEME=AMERICAN SLAVES

  KALEME=AMERICAN SLAVES

  KALEME=AMERICAN SLAVES

  KALEME=AMERICAN SLAVES

  KALEME=AMERICAN SLAVES

  KALEME=AMERICAN SLAVES

  KALEME=AMERICAN SLAVES

  KALEME=AMERICAN SLAVES

  KALEME=AMERICAN SLAVES

  KALEME=AMERICAN SLAVES

  KALEME=AMERICAN SLAVES

  KALEME=AMERICAN SLAVES

  KALEME=AMERICAN SLAVES

  KALEME=AMERICAN SLAVES

 26. سيد گفت:

  ميرحسين مي ماند خدايا به حق زهرا مير ما را نجات بده

 27. عدالت گفت:

  کاشکی میشد قلبمو هدیه بدم به میرحسین.

 28. rahjooo گفت:

  یاحسین- میرحسین

 29. اصغر گفت:

  خدايا ممنونم كه به آقاي موسوى سلامتى دادى. هنگام حضور غير متعهدها در تهران شعار الله اكبر بر بأم خانه ها : يا حسين مير حسين. اصغر إز لندن

 30. Mohammad Hajipour گفت:

  آرزوی ما سلامتی میرحسین است

 31. محمدحمید منتظری گفت:

  موسوی باید زنده بماند و جواب تمام دروغ ها و فریب هایی که به این ملت روا داشته بدهد. او خود در دیدار با نمایندگاه مجلس این مضومن را گفته بود که اگر این 13 میلیون! نفر که بمن رای دادند هم بگویند تقلب نشده باز هم من میگویم تقلب شده.
  گمان من بر این است که او قربانی کینه ی قدیمی اش شده
  و شما ای فریب خوردگان منتظر حضورتان در کف خیابان هستیم چون ماهم دلمان برای تظاهرات هایی مثل 9 دی و 22 بهمن تنگ شده است
  کلمه این بار را به شعارت پایبند باش و نظر من را هم منتشر کن

 32. س گفت:

  خدا حفظش کنه

 33. ناشناس گفت:

  خداوندا کسی را که این ظلم بزرگ واین جنایت عظیم را در حقّ میر حسین ودر حقّ ملّت ایران نمود به انواع واقسام بلا ها گرفتار بفر ما

  یا حسین میر حسین

 34. ناشناس گفت:

  خدايا به سلامت دارش!
  يا حسسسسسسسسسسسين ميييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييير حسييييييييييييييييييييييييييييييييييين!
  تا نامي از مردانگي هست در سرتيتر آن حتما نام مير ما هم هست!
  الهي به آبروي فاطمه زهرا قسمت ميدهيم به مير سلامتي كامل عنايت كن!آميييييييييييييييييييييييييييييييييييييييين!

 35. صابر گفت:

  آقای موسوی و تمام فعالین جنبش سبز که در زندانها و محرومیتها بسر میبرند، شرمنده همه شما ها شدیم. از کوفیان شنیده بودیم و تمام عمر لعنتشان کردیم. بی گمان روز نیز برما و بر عملکردمان نفرین خواهند کرد.
  کاش وقتی شرایط سخت تر میشد و دوستانمان دستگیر میشدند عزممان جزم تر میشد.
  منتظر مختاریم تا شاید کوتاهیمان را بتوانیم جبران کنیم.

 36. ناشناس گفت:

  شکوری راد
  چرا تشویش اذهان میکنی از شما بعید است

 37. نکیسا سامی گفت:

  با دستور و یا با موافقت خامنه ای، آیت الله منتظری حبس خانگی شد و این لکه ننگ بر دامن ایشان و روحانیت شیعه باقی ماند. وی از سرانجام آن حبس و حصر خانگی که شرکت صدها هزار زن و مرد در تشییع جنازه آن شیخ جسور و وارسته بود درس نگرفت. و تازه این حضور عظیم مردمی، علیرغم همه محدودیت های اعمال شده از سوی سپاه و نهادهای امنیتی ، از جمله جلوگیری از رفتن مردم از تهران ، اصفهان و یزد و کاشان و … به قم برای شرکت در آن تشییع جنازه تاریخی انجام شد. ایشان از نتیجه آن حبس خانگی درسی نگرفت و فرمان حبس میرحسین موسوی و شیخ مهدی کروبی را صادر کرد. این که احمد جنتی و شیخ محمد یزدی و یا آتشبیاران دیگری در این واقعه شرم آور دست داشته اند یا نداشته اند؟ و یا چرا آقا مجتبی برای ابلاغ این دستور به فرماندهان سپاه جلو افتاد و خود آقای خامنه ای آن را ابلاغ نکرد؟ هیچ تاثیر در اصل واقعه و شرم آوری آن ندارد.
  مشتی دزد و غارتگر و اختلاس کننده بر سر کار و دولتمدار؛ و عده ای انسان شریف و میهن دوست و مخالف استبداد و این اختلاس و غارتگری حاکم، در زندان. موسوی چه در حبس خانگی بماند چه دراثر وقوع تحولات مهمی که در ایران اجتناب ناپذیر است از حبس در آمده و به مردم بپیوندد، به شخصیتی برای مردم ایران تبدیل شده که در نقطه مقابل شخصیت مستبد و خونریز خامنه ای قرار دارد. یکی حاکم بر دلها و دیگری حاکم بر رژیمی که چون دندان لق، ریشه هایش پوسیده. مرگ بر دیکتاتور. زنده باد جنبش سبز مردم ایران ورهبر آن میرحسین عزیز.

 38. محيد گفت:

  ههخدا را شكر ايشان سلامت است

 39. ناشناس گفت:

  پیشرفت رو دیدید! اسمش شده آرش زبان انگلیسیش هم پیشرفت کرده ما که بخیل نیستیم تو هم تو این وانفسا به اجبار چار کلوم سواد یاد گرفتی

 40. ناشناس گفت:

  الحمد لله به خیر گذشت.اما این تجربه ای بود برای خیلی ها تا فرصتی یابند میزان محبوبیت میر صادق را ارزیابی کنند.فرزندان من دیشب بنا به توصیه آقای ابراهیم نبوی شمع روشن کرکدن و دست به دعا داشتند.و من احساس گیجی و دلواپسی غریبی داشتم .تازه متوجه شدم میر حسین با قلب من چه کرده ! . به موسوی بگویید . قافله ای به تو عشق می ورزند و قلبشان با قلب تو پیوند دارد.تو در ضمیر آگاه این ملت جاری گشته و شکوفه کرده ای.ابهت و افتخار ایران زمین در نزد خردمندان از آن توست.امروز هیچ یک از رفتارحاکمان غدار جهان فریب قابل دفاع نیست ودنیا نام ایران را متاسفانه با ترور ، دروغ، فساد، دزدی، ارتشا،، تقلب،دشمنی با مردم و نهادهای حقوقی بشری،واپس گرایی و هرزفکری می شناسد.صاحب منصبان حکومت را عناصری چشم تنگ و هرزه چشم و بد آیین و حریص به شهوت و مال اندوزی و بسیار زن باره و ضعیف النفس ارزیابی می کند که با کمترین ارتعاش صوتی تحریک می شوندو بی مهار از خویشتن داری. اگرتو و شخصیت باوقار و فرهیخته تو نبود ی مردم ما در برابر غوغای تبلیغاتی به حق رسانه های جهانی روزنه دفاعی از شخصیت ایرانی و اصیل و فرهنگ نجیبانه خود نداشت. پس ای نماد راستی و نجابت و وفا و خردمندی ایران زمین بمان و خدای را بر این ماندن شاکر باش چرا که رسوایی والیان دروغ و مکر و خصومت و مردم دشمنان فرعونی عنقریب به زباله دان تاریخ ریخته خواهند شد و تو می مانی و مردمی که از خداوند استعانت می طلبند رهبرانی امین برآنان بگمارد تا راهی را که این سرکشان بی مروت بر بندگان خداوند سد کرده بودند ، بگشاید و به آبشخور نورانیت و نیکنامی و آنچه آرزوی نیاکان آنان بوده است برساند. انشاءالله. سلام بر موسوی میر خردمند و نجیب ازران زمین. یا حسین , میرحسین.

 41. مهدي ايراني گفت:

  خدايا شكر، خيلي خوشحالم و در عين حال نگران راي سلامتي مير حسين. بايد به ايشون امكان داده بشه كه پياده روي كنند، من اعتقاد دارم كه حكومت جرات نداره مير حسين رو بيمار كنه يا خداي نكرده …،‌اما به هر حال بايد تلاش كرد كه اقلام غذايي ايشون از طريق آشنايان و به صورت مطميئن تامين بشه، پزشك معالج مطمئن هر روزه ايشو رو معاينه كنه. همين طور خانم رهنورد،‌ايشون هم بايد تحت نظات پزشك باشند تا سلامتي شون به خطر نيفته.
  ما كوچكترين اتفاقي براي مير حسين بيفته، مسئول اون رو حكومت و شخص خامنه اي ميدونيم.

 42. دوستان دیوار نویسی کنید برای روز های اجلاس و الله اکبر بر بام خانه ها در آن روزها.ساعت 10 هر شب

 43. مهدي ايراني گفت:

  گروه محترم كلمه، دست مريزاد و خسته نباشيد. اگر چه من خودم به شخصه انتقاد هايي دارم به كارتون و خيلي هم مطرح كردم، اما همه اينها به خاطر ميل به قوي شدن كلمه است، و اين رو بگم كه حس خوبي به كلمه دارم،‌و اميدوارم بتونه خيلي محكم رسالتش رو به بهترين نحو ممكن انجام بده.

 44. ناشناس گفت:

  آذربایجان دیاریمیز
  موسوی افتخاریمیز

 45. ناشناس گفت:

  ازاز این ناشناس ها میلیونها در ایران است. شرایط اگر اجازه دهد و گوشه ای گشایشی رخ دهد حتمن بیش از 5 میلیون نفر که رو به تصاعد خواهد بود، خواهند آمد. برای روزهای اجلاس کاری کنیم چرا که اینها را خدا زده و می زند. میرحسین عزیز همیشه سلامت و سربلند و پایداری هستی و ما منتظریم تا با تو ایران عزیز را با درستی، صداقت و راستی و عدالت واقعی بسازیم. میر عزیز تو برای جهان همانند ماندلایی در صبر و مقاومت و استقامت و پایداری در راهی که انتخاب کرده ای. تازه ایران و ایرانی می فهمد که تو چقدر بزرگ، عزیر و دوست داشتنی هستی. حتم بدان که دوستدارانت اگر راهی و روزنه ای بیابند، کاری شایسته برایت خواهند کرد هر چند که سخت است اما ایرانی با هوش و ذکاوت است و راه را پیدا می کند یا می سازد. خدایا خود این انرژی، اراده، خواست و شدن ها را در ما بیدار کن که با پندار نیک و گفتار نیک دست به کردار نیک بزنیم.

 46. riyoonez گفت:

  بچه ها تو رو خدا ما هم بيايم مثل رژيم بشار اسد يا ليبي كه رژيم رو تغيير دادن ما هم با جنبش سبز مان اين كار رو بكنيم من كه راهپيمايي واعتراض مي كنم تا ما جوان ها هم بشيم مثل جوان هاي كشور هاي ديگه بتونيم با زن با خواهر با زيد بريم فوتبال ببينيم يا هزار كار ديگه كه ازاد بشه وعده ما روز اجلاس در تهران

 47. reza گفت:

  خدا را سپاسگزارم بخاطر سلامتی میر بزگوار ،خدایا هر کجا هست به سلامت دارش

 48. یک برگ سبز گفت:

  آن میر غوغا را بگو وان شور و سودا را بگو
  وان سرو خضرا را بگو مستان سلامت می‌کنند

  ای میر عزیز باش که با بودنت بودنم را حس میکنم……….
  با قدرتت قدرت میگیرم
  و با سبز زیستنت سبز می مانم

 49. سادات سبز گفت:

  یارب مباد یار ما به مخاطره بیفتد.یاحسین میر حسین

 50. \ناشناس گفت:

  onhخدایا امید ایرانیان آزادی خواه را ناامید نکن