سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » وزیر کشور حرف خود را عوض کرد؛ آمار دیروز نهایی نبود...

وزیر کشور حرف خود را عوض کرد؛ آمار دیروز نهایی نبود

چکیده :روز گذشته وزیر کشور اعلام کرده بود کل آرای ماخوذه ‌‌٢٦ میلیون و ‌‌٤٧٢ هزار و ‌‌٧٦٠ نفر بوده است. اما پس از انتشار آمار و شفاف سازی تناقض در سایت ها و رسانه ها، وی امروز حرف خود را تغییر داده و گفته است که آمار دیروز نهایی نبود. ...


وزیر کشور که دیروز آمار شرکت کنندگان در انتخابات را ‌‌٢٦ میلیون و ‌‌٤٧٢ هزار و ‌‌٧٦٠ نفر اعلام کرده بود، امروز آمار خود را تغییر داده و گفته است که تا این لحظه 29 میلیون و 464 هزار و 422 رای شمارش شده است.

به گزارش کلمه، سایت بازتاب امروز خبر داده که به نظر می رسد آمار نهایی به بالای 31 میلیون نفر برسد که در این صورت با احتساب 48 میلیون واجد شرایط، مشارکت حدودا 64درصدی محقق خواهد شود.

روز گذشته وزیر کشور اعلام کرده بود کل آرای ماخوذه ‌‌٢٦ میلیون و ‌‌٤٧٢ هزار و ‌‌٧٦٠ نفر بوده است. اما پس از انتشار آمار و شفاف سازی تناقض در سایت ها و رسانه ها، وی امروز حرف خود را تغییر داده و گفته است که آمار دیروز نهایی نبود.

این در حالی است که بسیاری از سایت ها و رسانه های اصولگرا پس از سخنان نجار خبر از “آمار نهایی” انتخابات داده بودند. پس از کشف این تناقض، این خبر و سخنان وزیر کشور در برخی سایت ها حذف و در برخی از سایت ها تغییر داده شد.

لطفا ماشین حساب بردارید: تعداد اعلام شده رای دهندگان تقسیم بر تعداد واجدین شرایط، ضربدر ۱۰۰

اسرار مشارکت ۶۴ درصدی؛ تناقض دو میلیون و پانصد هزار نفری در واجدین شرایط فقط در استان تهران و البرز

عکس/ رازی دیگر از اسرار مشارکت ۶۴ درصدی

مشارکت ۵۸ درصدی ساختگی، ۶۸ درصد اعلام شد


3 پاسخ به “وزیر کشور حرف خود را عوض کرد؛ آمار دیروز نهایی نبود”

 1. راسخ گفت:

  وزیر بی کفایت هنوز نمی دونه که برای اعلام تعداد آرای ماخوذه تعداد ته برگهای مربوط به تعرفه را شمارش می کنند و نه برگه های رای داخل صندوق. (که البته در همه حوزه ها پس از رای گیری کاملا مشخص است) . خدا خودش می دونه چطور دشمنان بشریت رو رسوا کنه.

 2. ناشناس گفت:

  وزیر کشور مشارکت را 64% اعلام میکند مسئول دیگری در تلویزیون 34% و بعد با دستپاچگی میگوید همان 64 % صحیح است معلوم است مشارکت مردمی چیزی حدود 34% بوده است اینها از یک خرد نسبی نیز بی بهره هستند و برای اینکه حرفشان حداقل برای عوام مستند باشد یک مشاور ریاضی کنار خود قرار نمیدهند که او امار را بر طبق خواسته ایشان اعلام کند معلوم نیست تعداد واجدین تهران چند میلیون است یک روز 8 میلیون اعلام میکنند روز دیگر زیر 6 میلیون انسان با این هوش سرشار اینها نمیداند چه بگوید معاویه بار سیاست ورزی نکنید علی گونه برخورد کنید هم برای دنیای شما خوب است هم برای اخرتتان
  یزید ملعون امام حسین را کشت لکن انکه خاموش نشود نور خداست و حالا حضرت حسین زنده همیشه تاریخ است و یزید روسیاه ومرده نکند یزیدی شوید ای حاکمان زر و زور و تزویر
  درود بر خاتمی و موسوی

 3. ناشناس گفت:

  خرج که نداره دویست میلیون نفر شرکت کردن