سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » گزارش دیدار با فرزندان؛ میرحسین: آینده روشن است...
» پس از هفت ماه حبس و برای اولین بار با حضور هر سه فرزند صورت گرفت

گزارش دیدار با فرزندان؛ میرحسین: آینده روشن است

چکیده : میرحسین موسوی در این دیدار با اشاره به تحولات جاری کشور گفت: آینده روشن است. نخست وزیر هشت سال دفاع مقدس همچنین با اشاره به انتخابات پیش رو گفته است: به توجه به تداوم وضعیت فعلی نمی توان امیدی به انتخابات و شرکت در آن داشت. مهندس موسوی همچنین با شرح برخی از محدودیتها اظهار کرد از آنجایی که فشارها و محدودیتها به دلیل آرمان و سخن حقیست که هر دو به آن اعتقاد دارند، شکرگزارند و راضی به رضای خدا....


«میرحسین موسوی» و «زهرا رهنورد» پس از گذشت 7 ماه حبس برای نخستین بار با حضور در خانه یکی از دختران، همزمان با سه فرزندشان دیدار کردند.

به گزارش «کلمه»، این دو همراه مردم، در روزهای گذشته با حضور تعدادی از ماموران امنیتی زن و مرد، در خانه یکی از فرزندان حضور یافتند. این ملاقات ناگهانی و بی سابقه نخستین ملاقات زهرا رهنورد و میرحسین موسوی در خارج از محدوده حبس، بعد از 7 ماه و با حضور جمعیٍ هر سه دخترانشان بوده است.

آینده روشن است…

میرحسین موسوی در این دیدار با اشاره به تحولات جاری کشور گفت: آینده روشن است. نخست وزیر هشت سال دفاع مقدس همچنین با اشاره به انتخابات پیش رو گفته است: با توجه به تداوم وضعیت فعلی نمی توان امیدی به انتخابات و شرکت در آن داشت.

مهندس موسوی همچنین با شرح برخی از محدودیتها اظهار کرد از آنجایی که فشارها و محدودیتها به دلیل آرمان و سخن حقیست که هر دو به آن اعتقاد دارند، شکرگزارند و راضی به رضای خدا.

گفته شده است که بخشی از فشارهای نیروهای امنیتی در طول مدت حبس، ایجاد نگرانی برای موسوی و رهنورد، در مورد وضعیت سلامت، زندگی و امنیت دخترانشان در زمانهای طولانی بی خبری از آنها بوده است.

حضور یک مقام قضایی و برخورد قاطع موسوی

حضور یک مسوول بلند پایه قضایی در این دیدارخانوادگی که تنها دیدار موسوی و رهنورد با دختران در خارج از محدوده ی پاستور بود از نکات قابل تامل بود که البته این مساله با اعتراض شدید میرحسین موسوی روبرو شد که این شخص چرا و با دستور چه کسی در خانه فرزندش حضور یافته است.

قطع دسترسی ها و  خروج بسیاری از آثار هنری شخصی از منزل

دراین دیدار میرحسین موسوی و خانم زهرا رهنورد تاکید کردند که کلیه ارتباطات آنها و نیز دسترسی به روزنامه، رادیو و حتی بعضا لوازم نوشتاری قطع شده است. موسوی و رهنورد تاکید داشتند که این اقدامات تنها برای پاک کردن ذهن آنهاست در حالی که محال است با این گونه کارها ذهن ایشان نسبت به حقایق پاک شود. همچنین آقای موسوی و خانم رهنورد گفتند: تعداد زیادی از آثار هنریشان و نقاشی های ایشان و خانم رهنورد در روزهای ابتدایی حصر و در بازرسی ها از خانه توسط ماموران خارج شده و در جای نامعلومی نگهداری می شود.

وضعیت جسمی خوب، روحیه عالی

طبق اطلاعات رسیده، در این دیدار و در پرس و جوی دختران از شرایط جسمی پدر و مادرشان، حال خانم رهنورد و آقای موسوی کاملا خوب بوده و در شرایط مساعد جسمی و روحیه بسیار عالی قرار داشتند. میرحسین پس از با خبر شدن از دروغپردازی‌ های برخی سایت‌های حکومتی در مورد سلامتی اش ضمن اظهار تعجب، هرگونه بیماری خود و خانم رهنورد را به صورت جدی تکذیب کرد.

افرایش فشار ها پس از این دیدار و قطع دوباره ارتباط تلفنی

بر اساس آخرین خبر دریافتی از منابع موثق کلمه، پس از این دیدار، میرحسین و رهنورد در خارج از محدوده ی پاستور و سخنان صریح میرحسین خطاب به مسوول قضایی، فشارها بر مهندس موسوی و دکتر رهنورد افزایش یافته و مجددا کلیه ارتباطات محدود تلفنی ایشان با خانواده و دختران نیز به صورت کامل قطع شده است.

سخنان میرحسین در این دیدار دومین اظهار نظر موسوی در سال 90 است که به رسانه ها  راه پیدا می کند. وی فروردین امسال زمانیکه با حضور در منزل پدری با پیکر مرحوم میر اسماعیل موسوی وداع می کرد همگان را خطاب قرار داده بود که: «صبر…صبر…صبر…».


477 پاسخ به “گزارش دیدار با فرزندان؛ میرحسین: آینده روشن است”

 1. دوستدار میرحسین گفت:

  دشمن میرحسین !از دست این خیل دوستداران میرحسین عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر!!!

 2. میرسعید امانی گفت:

  بنام خدا و سلام بر میر مان و همسر دانشمندشان امید وارم هرچه زودتر آفتاب حقیقت از پشت ابرهای استبداد دینی و جهل بیرون آمده و باز کشوری داشته باشیم شاد و پرنشاط و عدالتمند در همه زمینه ها گرچه با همه کمبودها انشا….
  بزرگترین ترس حاکمیت ظلم و دروغ که بر سایه استبداد دینی تکیه زده است از در دسترس بودن اشخاصی مثل میرحسینمان و . . . بقول مهندس که فرمودند : سلاح نداریم جز افشاگری از دانستنیها این مردان و زنان بزرگ است .

 3. mohsen گفت:

  خدايا شكرت ممنونتيم. قربونت برم ميرحسين

 4. ناشناس گفت:

  روزنامه های دولتی دروغ پردازی در مورد سلامتی موسوی کردند ؟؟ یا خود سایت کلمه بود که اخبار وضعیت جسمی نامساعد موسوی رو از قول
  خانوادش اعلام می کرد ؟
  والله احکم الحاکمین

 5. ایرانی مسلمان گفت:

  خداوند ایشان را برای آینده ایران حفظ کند.

 6. رها گفت:

  ستاره اي بدرخشيد و ماه مجلس شد دل رميده ما را انيس و مونس شد
  يا حسين مير حسين

 7. saeed گفت:

  فقط این را می گویم که اگر نیامده بودی کار به جایی می رسید که تا ابد اسلام در متن سیاست را در زباله دانی می انداختیم که حتی شاه و نظام استبدادی سلطنتی فاسد هم جای آن نبود
  اگر کوتاه می آمدی دیگر کسی جرأت نداشت چیزی بگوید چون دو نفر را نمی شناختم که اینقدر پاک زندگی کنند و تا این حد که در مناصب بالای سیاسی هستند خطایی ازشان سر نزند و عیب جویان که خود بعضی را با این شیوه به قعر بدنامی کشانده اند در مقابل شما کم اورده اند.
  ما با احترامی که برای آقای کروبی قائل هستیم ولی هنوز از بعضی از کم کاریها و قصورها در دوره اصلاحات گله مندیم آنهم به خاطر خوراک تبلیغاتی آنزمان که با برنامه هدفمند 20:30 شروع شد و چنان از مردان اصلاحات سوء استفاده کرد که اگر خودشان آرشیو این برنامه ها را مرور کنند متوجه می شوند ولی تقصیر ما یا شما نیست , چیزهایی گفتند وشما را بازیچه قرار دادند و پاسخی شنیده نشد و محبوبیت را هدف گرفته بودند.
  ولی هیچ گاه میر حسین در این برنامه های تبلیغاتی و مسموم باجی به کسی نداد و حرفی را ولو به بهای حفظ نظام یا خوش خدمتی به کسی نزد , به این می گویند نهایت درایت و زرنگی چون برای مردم در ذهنشان همان نخست وزیر امام و مرد سیاست در شرایط سخت نقش بسته بود .
  و حالا چنان محبوب شده که شاید امام هم غبطه ایشان را بخورد.
  از طرف شیفتگان میر حسین

 8. یک انسان گفت:

  حضرت والا ! ظاهرا آقای موسوی 8 سال نخست وزیر این مملکت بودند ها! تا اونجایی که من می دونم همیشه جنگ ، محملیه برای فروپاشی اقتصادی ، فقر ، بی فرهنگی ، تورم ، رکود اقتصادی و… این اتفاقات اگر نیافتاد به واسطه سیستمی بود که اگر فقط 10000دلار در آن گم میشد آنقدر قوانین محکم بود کهحتی دولت ساقط می شد!
  دولتیکه 6 میلیارد دلار در سال درآمد خالص داشت و مجبور بود 4 میلیارد دلار آن را برای جنگ به جبهه ها بفرستد و حتی بقیه را نیز خرج کیان نظام در پشت جبهه ها کرد.
  نه الان که سالی 70 میلیار دلار درآمد سالیانه در دست محبوبان جنابعالی خرج عطینا ! می شود و سالهاست اعداد دزدی و گم شدن میلیارد دلاری پولهای نفت زینت بخش سایتهاست . بیت المالی که سالهاست در بیت آقایان خلاصه شده و سهم مردم جیب و سفره خالی آنهاست و توفیقی هم اگر در علنی شدن اختلاص ها و دزدی ها باشو مدیون اختلافات جناحهای داخل نظام مطیع بیت است !
  بله دوست عزیز. اگر تازه فهمیدی که هر کس مقابل احمدی نژاد می ایستاد 100 درصد رای می آورد و قطعا چنین اعتقادی را در روز استماع خطبه تاریخی آقا در روز 29 خرداد 88 نداشتی . مغرور از آنچه رخ داده بود بودی!
  به هرحال ورودت را به کلوب ایرانیانی که معتقد اند احمدی نژاد رای نداشت و عنایات آقا اورا بر ما تحمیل کرد ، خوش آمد می گویم!

 9. علی شکیبا گفت:

  موسوی عزیزهرچند دیر وبا تاخیر اما مصمم و استوار به میان مردم آمدی ومی توانی و باید نیار بزر گ میهن و مردم را در پذیرش و ایفای رهبری جنبش آزادی تا آستانه ی پیروزی بر استبداد بر آورده نما یی زندان برای تو ضروری بود تا شناسنامه شرافتمندیت تکمیل گردد واز زمره ی زندانبانان کاملن جدایت نماید آخر هر چند با انگیزه ی شرافتمندانه و پاکدستانه روزگاری در دهه ی 60 در صف و صنف کسانی بودی که امروز حاصل دیروز آنهاست البته صف مقابل انها هم در دیروزدامنشان از جنایت و قساوت خالی نیست قتل عام زندانیان در دولهتو توسظ کومه له و دمکرات و تررهای کور باند جنایتکار رجوی از لحاظ شیوه ونیز زمان وقوع بسیار شریرانه تر از جنایات امسال لاجوردی است اگر بنا بر عذرخواهی از گذ شته باشد باید از بازرگان و سنجابی وسحابی پوزش خواست که مستقل ملی وآزاده بودند نه رجوی وقاسملو که عامل صدام وناتو بودند ما باید همه چیز را فرا موش کنیم مگر خشونت و استبداد دین برانداز دینی را

 10. محمد گفت:

  یا حسین
  میرحسین
  درود بر تو

 11. علی گفت:

  درود بر شما ،
  سروری و سیادت از آن آزادگان و آزادیخواهان است نه حکام و متحجرین به امید آزادی میهن و تمامی آزادیخواهان

 12. ناشناس گفت:

  خداوند این بزرگواران را سلامت وعزت روز افزون عنایت فرماید

 13. مهسا گفت:

  این کار برای جلب نظر مردم تو انتخاباته .چرا تا حالا اجازه دیدار میرحسین رو با خانواده اش نمیدادند ؟
  دوباره زمزمه ملت قهرمان و همیشه در صحنه و از این حرف هاست بعد انتخابات میشیم خس و خاشاک و میکروب و گوساله و…..

 14. محسن گفت:

  ان الله مع الصابرین

 15. محمود سبز اندیش گفت:

  خدایا شکرت که یه خبری از میر عزیزمان یه دستمون رسید.خدا می وذنه چقدر دلم واسه میر حسین تنگ شده
  یا حسین
  میرحسین

 16. ممل گفت:

  به قول محمد نوریزاد سید سلام سلام سید آره سید اینده روشنه مثل روی ماهت سید

 17. ناشناس گفت:

  زنده باد آزاده مردان و زنان ایران!

  مهندس موسوی! در دنیای امروز نظام دینی جایی ندارد و دین به جایگاهی والاتر از حکومت دست یافته است. یقین میدانم که میدانید ایان ما به نظام دینی احتیاج ندارد، و دنبال نظامی سکولار هم نیست. یقین دارم میدانید هر نظام دیگر دینی که امروز بنیان نهاده شود عمرش از عمر نظام دینی آقای خمینی همی بسی کمتر خواهد بود.

  دختری جوان در دانشگاه، وقتی با من در مورد ایران بحث میکرد به من گفت که ملتی که ظرفیت دموکراسی دارد دنبال نظام دینی نمیرود چون همه به ان دین خاص در آن محدوده جغرافیایی اعتقاد ندارند!!! ملت شما هنوز دنبال چنین حکومتی است که نشان از آماده نبودن ملت شما جهت داشتن دموکراسی است!! پرسیدم منظورت از آماده نبودن چیست طریحتر بگو! گفت که شما هنوز ظرفیت دموکراسی ندارید! حرف این خانم جوان برایم حیلی سنگین بود! ادامه داد بنگرید شما با تاریخ ایرانتان چه کردید ….

  ما همه سبزیم ولی نه برای نظام اسلامیی دیگر!!!

  یک فرزند سبز ایران زمین که به مسلمان بودن خود افتخار میکند ولی از داشتن نظامی دینی شرم میکند.

 18. اشک در چشم 137779 گفت:

  انقلاب ما را به جایی نمی رساند تنها را ه اصلاحات توسط فرزندان همان انقلاب 57 است سلام بر میر دلاور و پاک سرشت یا حسین میرحسین

 19. شاد باش و شاد زی گفت:

  دوستان عزیز برای آنکه انحصار طلبان و اقتدار طلبان بدانند که میرما تا چه اندازه بین مردم کوچه و بازار، روشنفکرها، اصلاح طلبان و کسانی که خواستار تغییر و تحولی در این حاکمیت هستند، محبوبیت دارد، تا میتوانید و تا زمانی که این مطلب را کلمه از این بخش برنداشته است، لطفا کامنت بگذارید. من اطلاع دارم که میرما این کامنت ها را بادقت می خواند. او هم مثل هر انسانی از اینکه این اندازه مورد محبت شماست بسیار خوشحال می شود. برخلاف آن دیگری که خواب شبانه را از چشمانش ربوده اید. تا می توانید کامنت بگذارید. اگر از میر انتقاد هم دارید باز کامنت بگذارید. حسن میر ما همین است که برخلاف آن یکی فقط طالب تعریف و تمجید نیست. او میداند که انسانی است مثل سایر انسان ها و قطعا در زندگی اشتباهاتی هم داشته است و همواره می خواهد این اشتباهات را بداند و تکرار نکند. تو سرت مثل شاه است و تو منبع علوم سیما و کیمیا و لیمیا هستی و تو دروازه علمی و تمام رهبران دنیا همینجوری مات و متحیر مانده اند که عجب نعمتی خداوند به تو داده است و تعریف های عریض و طویل خبرگان و گروه شاعران و تملق گویان و…… از این خبرها این طرف ها نیست. تا می توانید کامنت بگذارید و انصافا هرچه دلتان می خواهد بنویسید. خوش و خرم و سرحال باشی. باید به سبک رودکی بگویم ای جوانان ای وطن خواهان و آزادی دوستان شاد باش و شادی زی، میر سویت میهمان آمد همی.

 20. سید محمد رهجو گفت:

  چقدر دلم برات تنگ شده عزیز جان!

 21. حسینی گفت:

  اگر دین ندارید حداقل ازاده باشید با فروختن خود به انگلیس و امریکا میخواهید ظرفیت دموکراسی داشته باشید

 22. محمد گفت:

  انشااله همیشه سالم و استوار باشید ای امیدهای مردم مظلوم ایران

 23. ناشناس گفت:

  in chee vazi ast? chee ra ba inha intoor raftar mikonand? joorme inha chest? khoob pas ian ast hokomate adle ali! ghiram ke mibandi ghriam ke mikoshi ba ruyeshe naghozire javaneha che mikoni!!? inast welajate ali khamenei. bargharari az edalam va ghesm

 24. ناشناس گفت:

  با دیدن این نظرات بر تصمیم خودم استوارتر گشتم
  افتخارمیکنم که هنوز در راه امام و شهدا هستم
  اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا

 25. ناشناس گفت:

  واقعا چقدر باعث تاسف است، که علت خوشحالی ما این است که فرزندان موسوی ، اجازه یافتند پدر و مادرشان را ببینند. کمی فکر کنیم، چه اخر به خیر شدیم!!!!!!!!

 26. محمد سبز گفت:

  درود بر موسوی و همسر مبارزش زنده باد شیخ شجاع کروبی وهمسرش درود بر شهیدان جنبش سبز به امید روزی که همه زندانیان سیاسی و رهبران ان ازاد شوند و یک انتخابات بی رانت وازد بدون دخالت متحجرین شورای نگهبان را بر گذار کنیم

 27. دوستدار گفت:

  درود بر میر حسین
  سلام بر بزرگ بانوی ایران رهنورد
  مرگ بر استبداد

 28. پوروا گفت:

  زنده باد میرحسین

 29. ناشناس گفت:

  با سلام متاسفانه ما ایرانی ها عات کردیم از افراد بت بسازیم بت های که زمانی میرسد از تفکر خودمان خجالت زده میشوم از شاه زمان سابق بت ساختیم از رهبران جمهوری اسلامی بت ساختیم وآنها را در حد امام معصوم قراردادیم وآنها بی عیب ونقص میدانیم مطمئن باشید که اینها فرد هستند پس از این تملق گویی ها دست برداریم وافراد را به حد شخصیت خودشان بشناسیم ولی خدا وسید حسینی وولایت اللهی به هیچ یک از افراد دوروزمانه منسب نسیت بخدا قسم دست از این تملق گویی برداریم وحقیقت واداره مملکت خودمان را به دست افراد توانمند بسپاریم خواه میرحسین باشد ویا خامنه ای ما کسانی توانمند میخواهیم که مملکت را ابادکنند ضعف خودمان را به پای استکبار جهانی ننویسیم افتخار کورش کبیر را میکنیم ولی چیزی از آن به ارث نبردیم به رسول خدا وامامان معصوم علیهم افضل الصلوات والسلام خود را متصل میدانیم ولی در مقابل انتقاد واکنش نشان میدهیم مخالف را تحمل نمی کنیم اقلیت های قومی را احترا نمیگذاریم حرمتی برای انسانیت انسان نداریم ادعای ام القرای اسلامی میکنیم ولی بوی از اسلام واقعی به مشام نمیرسد همه اش ریا تظاهر چاپلوسی خدا مارا به راه راست هدایت کند

 30. shabgir گفت:

  تحریم انتخابا ت نمایشی= آغاز پایان دیکتاتور

 31. غ.ر.ق گفت:

  با نام و یاد او
  که هر چه هست از اوست
  خدای بزرگ را سپاسگزارم که بار دیگر از سلامتی روحی و جسمی عزیزانمان ، میر و امیر کاروان سبز ایران زمینمان و همچنین بزرگ بانوی ایران را شنیدیم .
  رحمت خدا برآن شیر پاکی خورده اید .
  این را میدانم که شما از بندگان خاص خداوند هستید چرا که اوست که چگونه زیستن را به شما آموخته و شما نیز چگونه مردن را خود انتخاب کرده اید .

 32. مشهد گفت:

  درود و سلام خداي بزرگ بر بزرگ مرد سبز ايران هميشه سبز رئيس جمهور منتخب جناب آقاي مهندس ميرحسين موسوي
  اي حاكمان ظالم بدانيد باطل و ظلم نابود خواهد شد….
  مشهدالرضا

 33. خانواده شهید گفت:

  ناشناس عزیز و بی بصیرت
  کمی عقده ای حرف زدی میرحسین تاج سرماست و ما واقعا دوستش داریم. اگر می گفتی که چند ساله هستی آن موقع می دانستم چگونه با تو حرف بزنم
  من زهرا رهنورد را از قبل از انقلاب می شناسم او واقعا مومن است و دوست داشتنی
  بنابراین به شما توصیه می کنم کمی به عقب بر گردی و بعد هم کمی به الان و به من بگویی که اگر جنگ را این آقایان اداره می کردند ( احمدی نژاد و یاران خائنش) چه بر سر مردم می آمد.
  میر حسین مایه افتخار همه رزمندگان و خانوده های شهداست و ما خانواده های شهدا همیشه در کنارش خواهیم ماند همانگونه که در جنگ در کنارش بودیم
  درود بر میر حسین و کروبی و همسران عزیزشان و خانوده های سبزشان

 34. رزمنده دفاع مقدس گفت:

  خوشجالم که این عزیزان سلامتند
  بیدار باشید:
  ضمنا این نوع باز کردن فضا فقط فریب دادن اصلاح طلبان است زیرا می خواهند که اصلاح طلبان را برای گرم کردن تنور به میدان بکشانند.اگر راست می گویند احمدی نژاد را محاکمه کنند.
  رهبری را زیر سوال ببرند
  زندانیان سیاسی را آزاد کنند
  دانشجویان تعلیق شده و اخراج شده را به کلاس ها بازگردانند
  اساتید را به داشگاه ها باز گردانند
  و قانون اساسی را در خصوص رهبری و وظایف و اختیارات او اصلاح کنند

 35. مسلمان نو اندیش گفت:

  صبح که شد مردان شب رو ستایش میشوند
  باید بیشماری خویش را با عدم حضور در انتخابات نشان دهیم
  و امثال کواکبیان هم باید وضعیت خود را مشخص کنند یا همراه با مردم در کنار میر و شیخ و یا هم شرافتش رابه کرسی مجلس بفروشد
  ما هیچ گاه افاضات آقایان را در مورد مردم معترض فراموش نمی کنیم
  1-احمدی نژاد (مردم را خس و خاشاک خواند)
  2-علم الهدا (مردم معترض را گوساله و بزغاله خواند)
  3-خامنه ای (منتقدان سیاسی را در قم میکروب خطاب کرد)
  4-جنتی (نیازی به حضور اصلاحطلبان در انتخابات نیست)

 36. sabz گفت:

  marg bar hakemane badtar az fath ali shah

 37. ایلیا گفت:

  میر حسین عزیز زهرا

 38. ناشناس گفت:

  سلام از تسویه استادان دانشگاه به ویژه دانشگاه فردوسی مشهد به ویژه در تعطیلی تابستان گزارش تهیه و در اختیار دیگران قرار دهید

 39. ناشناس گفت:

  ما پیرو حضرت آقا هستیم و موسوی را فتنه گر می دانیم کی شود سایبری سپاه سایت کلمه را نابود کند

 40. ناشناس گفت:

  خدایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا شکرت برای سلامتی میر عزیزمون و بانوی مهربانش

 41. Hossein گفت:

  This is not right some people escord Mr. Hosseini, and it is very unfortunate that government kept him locke up. If things goes this way, this govenment destroying itself with own hands .

 42. سرباز ایران زمین گفت:

  با سلام وخسته نباشید خدمت تمام زحمتکشان و عاشقان ایران زمین
  چگونه میتوانم آزادی خرمشهر را وصف کنم با هر بار شنیدن خرمشهر آزاد شد دلم از خوشحالی فریاد میکشد بعد از آن از اعدام صدام فریاد خوشحالی سر دادم وبعد از آن از آزادی تونس وبعد آن آزادی مصر وبعد آن از آزادی لیبی ومنتظر آزادی سوریه می مانم
  آزادی میر حسین آزادی وطن عزیزم ایران است
  به امید شنیدن ندای زیبای ایران وطنم آزاد شد

 43. م. رضايي گفت:

  دوستتان داريم رهبران سبز، به كوري چشم دولتي ها و بيتي ها

 44. ناشناس گفت:

  درود بر میر ما وهمسر مبارزش با امید ازادی وپیروزی برای ایشان کروبی وزندانیان عزیزمان

 45. ناشناس گفت:

  خواهش می کنم سایت کلمه یک بخش جداگانه در خصوص انتخابات آینده اختصاص دهد تا محلی برای نقد و نظر های موافق و مخالف باشد . باید از این فرصت بیشترین استفاده را برد . هم آگاهی بخشی به قشرهای مختلف و هم زدن حرف هایی که در سایر مواقع نمی توان زد . پس نفس انتخابات از ابزارهای مهم دمکراسی است و کسی با ان مخالف نیست اما در ایران ، فقط ظاهری آراسته با دمکراسی است و ماهیتش انتصاب افراد و راه یافتن خودی ها یشان به مجلس است . همه ما وظیفه داریم فعالانه مردم را بیدار کنیم که دیگر گول این ظواهر را نخورند .

 46. ناشناس گفت:

  دلم برای شنیدن دوباره صدایش تنگ شده…به امید آزادی او … یا حسین میرحسین

 47. اجسان گفت:

  یا حسین میرحسین.مرگ بر دیکتاتور.تحریم انتخابات

 48. علی گفت:

  آرزوی سلامتی و طول عمر برای این دو عزیز و همچنین آقای کروبی و همسر گرانقدرشان میکنم امیدوارم خبرهای خوبی از جانب آقای کروبی نیز بشنویم

 49. كميل گفت:

  از اينكه هنوز مقاومي خوشحالم مسرورم از خبر سلامتت سيد ظلم پايدار نيست از هفده شهريور تا بيست دو بهمن فاصله اي نبود دوست داريم

 50. ناشناس گفت:

  گفتنی بسیاره اما زیبا ترین شعار یا حسین میر حسین .از صمیم قلب دوست داریم