سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » میرحسین تا امروز در سلامت است؛ هدف سایت امنیتی از خبرسازی چیست؟...
» آنها چه در سر می پرورانند؟

میرحسین تا امروز در سلامت است؛ هدف سایت امنیتی از خبرسازی چیست؟

چکیده :در پیگیری خبرسازی‌های اخیر رسانه‌های اقتدارگرا، این اطمینان حاصل شد که میر محصور جنبش سبز، تا امروز حال عمومی مساعدی دارد و در ماه مبارک رمضان روزه نیز می‌گیرد. با این حال با توجه به قرنطینه‌ی اطلاعاتی میرحسین موسوی و همسرش، ادعای دیروز این سایت امنیتی این نگرانی را به وجود می آورد که ستاد کودتا چه نقشه ای در سر‌می پروراند؟ خبرنویس این سایت توجه نکرده که با خبر خود، به فرض صحت خبر، قبل از همه، سوء تدبیر قدرت‌طلبان حاکم را به نمایش می‌گذارد و همه‌ی اینها چیزی از مسئولیت حاکمان بی‌مسئولیت کم نمی‌کند....


در پی خبرسازی جدید رسانه‌های وابسته به جریان اقتدارگرا درباره همراهان جنبش سبز و خبر یکی از سایتهای وابسته به نهاد های امنیتی با مضمون بیماری و «وخامت حال!» میرحسین موسوی، که باعث تماس و ابراز نگرانی مکرر علاقه‌مندان ایشان شد، «کلمه» به اطلاع می رساند که در پی لاغری میر حسین، ماموران امنیتی چند روز پیش ایشان را تحت الحفظ برای چک‌آپ به بیمارستان منتقل کرده اند، اما نتیجه معاینات حاکی از سلامتی عمومی ایشان بوده و خبر بیماری یا بستری بودن مهندس موسوی، تایید نمی شود. در عین حال و با توجه به اینکه هیچ منبع خبری معتبری در شرایط قرنطینه خبری وجود ندارد و نیز نهاد های امنیتی اجازه معاینه پزشک مستقل را نیز نداده اند این سؤال مطرح می‌شود که سایت خبری وابسته به نهادهای امنیتی دیروز با چه هدفی از بیماری و با عنوان «وخامت حال» موسوی خبرپراکنی کرده است؟ و این نگرانی پیش می‌آید که آنها چه برنامه‌ی تازه‌ای تدارک دیده‌اند؟

به گزارش کلمه، در حالی که شش ماه از بازداشت غیر قانونی موسوی و کروبی و همسران آنها می‌گذرد و حاکمیت همچنان آنها را در وضعیت آشکارا غیر قانونیٍ «زندان خانگی» بدون هر گونه پاسخ گویی و قبول مسوولیت به گروگان گرفته است، برخی محافل امنیتی به تازگی با اهدافی نا مشخص در تلاش‌اند تا بروز مشکل جسمی برای میرحسین را در جامعه پخش کنند؛ که این موضوع، باعث نگرانی مردم و طرح این نگرانی‌ها در شبکه‌های اجتماعی و نیز تماس‌های مکرر علاقه‌مندان در این باره شده است.

این منابع وابسته به اقتدارگرایان و زندانبانان در حالی ادعای فراموش شدن موسوی از جانب سبزها! و بیماری او را مطرح می‌کنند که تریبون‌های آنها تاکنون هیچ اشاره‌ای به مسئولیت بدیهی حاکمیت برای حفظ سلامتی و رعایت حقوق قانونی زندانیان بی‌محاکمه و بی‌گناه خود نکرده‌اند و گزارشی نیز از وضعیت سلامت آنان به خانواده و مردم نمی‌دهند و حتی متوجه نیستند که با شبهه‌پراکنی‌های خود درباره‌ی سلامتی رهبران جنبش سبز، بیش و پیش از هر چیز، ظلم و رفتار غیر مسئولانه و خودکامگی صاحبان قدرت را به نمایش می‌گذارند.

در همین راستا، روز چهارشنبه یک سایت نزدیک به محافل امنیتی، در خبری مشکوک ادعا کرد که میرحسین موسوی بیمار شده، حال او وخیم است و پزشکان بر سر بالینش حاضر شده‌اند تا او را تحت مراقبت قرار دهند! سایت «صراط نیوز» که به نماینده رهبری در کیهان منتسب است، در حالی ادعای بیماری مهندس موسوی را مطرح کرده که نزدیکان او مشکل جسمانی و سابقه‌ی بیماری وی را قبل از حصر رد می‌کنند و تاکید دارند که میرحسین تا روز قبل از حصر غیر قانونی، هیچ بیماری و مشکل جسمی خاصی حتی بیماری های متداول این سن را نداشته است.

در پیگیری این خبرسازی‌ها، این اطمینان حاصل شد که میر محصور جنبش سبز، تا امروز حال عمومی مساعدی دارد و در ماه مبارک رمضان، روزه نیز می گیرد. با این حال با توجه به قرنطینه‌ی اطلاعاتی میرحسین موسوی و همسرش، ادعای دیروز این سایت امنیتی این نگرانی را به وجود می آورد که ستاد کودتا چه نقشه ای در سر می پروراند؟ خبرنویس این سایت اما توجه نکرده که با خبر خود، به فرض صحت خبر، قبل از همه، سوء تدبیر قدرت‌طلبان حاکم را به نمایش می‌گذارد و همه‌ی اینها چیزی از مسئولیت حاکمان کم نمی‌کند.

نهادهای امنیتی از شش ماه قبل تاکنون، با بی‌توجهی به نگرانی‌های خانواده و درخواست‌های مکرر دلسوزان، امکان معاینه‌ی رهبران جنبش سبز توسط پزشکان مستقل را مهیا نکرده‌اند. این بی‌توجهی ها، واکنش مادر زهرا رهنورد را در پی داشت که یک ماه قبل در مصاحبه با کلمه از «کاهش وزن» میرحسین ابراز نگرانی کرده بود. دختران موسوی و رهنورد هم در دیدار با سید محمد خاتمی، این موارد را تایید کرده و «دلنگرانی‌های موجود درباره‌ی وضعیت جسمی موسوی و رهنورد و نیز رفتارهای ناشایست و تهدیدهای ماموران علیه خانواده» را مورد اشاره قرار داده بودند.

سایت نزدیک به محافل امنیتی، در خبر خود، میرحسین موسوی را «اسطوره فراموش شده» می‌نامد و ادعا می‌کند که فعالان جنبش سبز، سران جنبش را فراموش کرده‌اند!

نکته‌ی حائز اهمیت اینجاست که این خبر درست یک روز پس از آن منتشر می‌شود که نامه‌ای با بیش از 300 امضای اشخاص و گروههای فعال در اعتراض به ادامه‌ی حبس غیر قانونی موسوی و کروبی منتشر شد و بر اساس گزارش‌ها، این نامه بازتاب‌های گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی داشته و تعداد امضاهای آن نیز در حال افزایش است.


194 پاسخ به “میرحسین تا امروز در سلامت است؛ هدف سایت امنیتی از خبرسازی چیست؟”

 1. ناشناس گفت:

  همین که سر سفره افطار دعا گو میر عزیزیم خود گواه وفاداری بحقیقت است که با گذشت زمان خدا را شکر چهرهای واقعی در حال مشخص شدن است عده ای پشمان و نادم گشته اند
  مردم دعا فراموش نگرذ

 2. ایران دوست گفت:

  ما مردم ایران فقط غر می زنیم. ما مردم ایران ترسو و از هر ملت دیگری بی … تر هستیم!!
  واقعا مردم سوریه رو می بینم و با مردم ایران مقایسه می کنم! تفاوت از زمین تا آسمان است. مردم ایران مرگ هر روزه را به امکان دو تا باتوم خوردن تو خیابان ترجیح می دهند.
  مطمئنم که هر بلایی هم سر میر حسین و کروبی بیارند هیچ آب از آب هم تکون نمی خوره. خلایق هر چه لایق

 3. ترانه سبز گفت:

  در آستانه روز قدس, تحريك سبزها براي شركت در مراسم تظاهرات رسمي روز قدس.براي بهره برداري تبليغاتي. اينايي كه اينجا دعوت به حضور در يك مراسم دولتي ميكنند, آستانه تحريكشان پايين است. ابتكار و هوشمندي اشان هم پايين است.

 4. علی گفت:

  پرده تاریکی را سوزاندیم / تنها ستاره شب را خورشید کردیم/ نهال حقیقت را کاشتیم / اما ریشه را اب ندادیم
  افسوس که تاریخ دوباره دارد تکرار میشود باز هم ما شیعیان کوفی مسلک ایرانی تبار در حال افریدن عاشورایی دیگر هستیم
  بغضی گلویم را گرفته است / برای کی روضه می خوانم
  حسین تنهاست

 5. لطف الله ابراهيمي گفت:

  من از كلمه و جرس گله مندم. در اين سايت هاي عزيز فرا خوان كمپين اعتراض سبز را مثل سايت نداي سبز در منظر و دسترس كاربران قرار

  نداده اند تا برادران وخواهران معترض به حصر غير قانوني رهبران جنبش بتوانند به جمع دوستان معترض بپيوندند.از دوستان نگران سلامت مير محصور هم مي خواهم تا به كمپين بپيوندند.اللهم فك كل اسير .خديا به فرق شكافته ي علي ظالمان را اگر قابل هدايت اند هدايت ودر غير اين صورت خوار ذليل بفرما.

 6. ناشناس گفت:

  خداوند قادر محافظ میرحسین و آقای کروبی خواهد بود. این جنبش غیرخشونت آمیز و بر پایه صبر بنا شده. فعلا هم کسانی که در حصر به سر نمی برند بهتر است به کارهای فرهنگی و اطلاع رسانی در مورد اهداف انقلاب بپردازند. ما تا آخر ایستاده ایم.

 7. محمد گفت:

  باید فکر وچاره ای کرد .ناراضی زیاد است در خیابان و کوچه تاکسی اتو بوس و…. همه جا می شود مشاهده کرد . رهبران جنبش سبز را گرفتند و عده ای هم در زندان هستندو بقیه هم را فراری دادند

 8. سبز وطن پرست گفت:

  وای بر ما…وای برما……………میرحسین یکی از بابصیرت ترین مردانی بود که تاکنون دیده ام….او گفت هر ایرانی خود یک رهبر است

  او میدانست که زندانی میشود…او میدانست…میدانست اگر زندانی شود به این روز خواهیم افتاد…برای همین گفت هر ایرانی یک رهبر …برای همین گفت من رهبر نیستم تا ما چشم به فرخوان های هر شورایی نداشته باشیم که مارا دعوت به تظاهرات کنند که نتیجه اش همین شد که میبینیم

  ما باید فکری به حال خودمان کنیم…چرا حتما باید فراخوانی داده شود…

  پروردگارا … ای کسی که قدرتت ما فوق همه ی قدرت هاست مارا یاری بفرما…………حرکتی باید کرد بدون توجه به هر شورایی یا جناحی تا نتیجه ای حاصل شود…خدا هم یقینا یارو یاور ما خواهد بود

 9. ناشناس گفت:

  ننگ بر ظالمان.خدایا به حق این شب های عزیز میر محصور ما در چنگال اهریمنان رو محافظت کن.

 10. محسن گفت:

  ای کاش ما مردم قدر حسین زمان خودمان را بدانیم و اینهمه بی‌وفایی نکنیم. افسوس و دریغ خوردن بعد از حسین را همه‌ی کوفیان بلد بودند. میرحسین مردانه پای رأی ما ایستاد. یادمان باشد که فردای انتخابات فریاد زدیم : موسوی رأی مرا پس بگیر! موسوی سکوت کنی، خائنی
  حالا این ما هستیم که سکوت کرده‌ایم و این مردانه مرد را تنها گذاشته‌ایم. خائن مائیم که قدر بزرگانمان را نمی‌دانیم، تا اسیر حقیرهایی چون … می‌شویم.

 11. ساسان گفت:

  خدايا مير محصور جنبش سبز ملي ايران را سلامت نگه دار.

 12. ساسان گفت:

  خدايا مير محصور جنبش سبز ملي ايران را در سلامتي نگه دار.

 13. s0gol گفت:

  هم میخوان روحیه ما رو تضعیف کنن
  هم اینکه احتمالا قصد دارن یه برنامه جدید پیاده کنن ، میخوان اوضاع رو بسنجن ، یا قضیه رو کم کم عادی کنن.
  هر اتفاقی برای رییس جمهورمون بیفته ، مسوولیتش به عهده شخص رهبریه.

 14. ناشناس گفت:

  الله أكبر

 15. ناشناس گفت:

  شما قطعا دور بعد هم روی همون صندلی که شورای جنتی بهت هدیه کرده خواهی نشست آقای نماینده ی مجلس فرمایشی!

 16. امير از تبريز گفت:

  موسوى باارزش تر از ان است كه فراموش شود.عاشقتم ميرحسين

 17. ناشناس گفت:

  مرگ بر ما مردم بیشرف بی غیرت

 18. ناشناس گفت:

  آقایان با تفکر میرحسین چه میکنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 19. ناشناس گفت:

  میر بزرگترین اشتباه عمرش کرد که به ملت ایران اعتماد کرد و به پشت گرمی این ملت

 20. Esi گفت:

  فراموش شدنی در کار نیست میر حسین در قلب تک تک ما سبزا جا داره

 21. بیشمار گفت:

  نترسید ما همه با هم هستیم

 22. سرودی که در سال 57 خوانده می شد گفت:

  برپاخیز از جا کن بنای کاخ دشمن
  برپاخیز از جا کن بنای کاخ دشمن
  برپاخیز از جا کن بنای کاخ دشمن
  چو در جهان قیود بندگی اگر فتد به پای مردمی
  به دست تو است به رای مشت تو است
  رهایی جهان ز طوق جور و ظلم
  به پا کنیم قیام مردمی رها شویم ز قید بندگی
  چو در جهان قیود بندگی اگر فتد به پای مردمی
  به دست تو است به رای مشت تو است
  رهایی جهان ز طوق جور و ظلم
  به پا کنیم قیام مردمی رها شویم ز قید بندگی
  هم‌پاییم، هم‌راهیم، هم‌رزمیم، هم‌سازیم جان بر کف، برخیزیم، برخیزیم، پیروزیم
  برپاخیز از جا کن، بنای کاخ دشمن برپاخیز از جا کن، بنای کاخ دشمن
  به هر کجا نشان ز ثروت است ز حاصل تلاش کارگر است
  زمین غنی ز رنج برزگر
  ز همت‌اش شود ز دانه خرمنی
  به پا کنیم قیام مردمی رها شویم ز قید بندگی
  اگر شود صدای ما یکی ز خشم خود شرر به پا کنیم
  بنای صلح جاودان نهیم به پای خلق، چو جان خود فدا کنیم
  به پا شود قیام مردمی رها شویم ز قید بندگی
  هم‌پاییم، هم‌راهیم، هم‌رزمیم، هم‌سازیم جان بر کف برخیزیم، برخیزیم پیروزیم
  برپاخیز از جا کن بنای کاخ دشمن
  برپاخیز از جا کن بنای کاخ دشمن
  برپاخیز از جا کن بنای کاخ دشمن
  برپاخیز از جا کن بنای کاخ دشمن
  برپاخیز از جا کن بنای کاخ دشمن

 23. جانباز70درصد گفت:

  باشماموافقم ای کاش ماهم به اندازه عربهاغیرت داشتیم بیخودنیست که ان اعرابی بیابان گردبخودش اجازه میدهددهن کثیفش بازکنه بگه ایرانیها فرهنگ ندارندهرچی دارندازاعراب هیچی نداره(مافقت حرف میزنیم همش توخالی تاوقتیکه ماجمع میشدیم یعنی من شمامابودیم دیکتاتورجرعت تعرض به رهبران جنبش رانداشت اماکنون هرکاری راکه شیطان آرزوکنداوانجام میدهدبایدبایک یاحسین بپاخواست وعمل کردشعاربس است یاحسین میرحسین

 24. علی--مشهد گفت:

  ما تا آخر ایستاده ایم درود بر موسوی و کروبی درود بر جنبش سبز ایران

 25. ناشناس گفت:

  آقایان چرا کاری برای آزادی میرحسین و کروبی نمیکنید. آیا مگر به تشویق شما نبود که میر حسین پا به عرصه کثیف انتخابات نمایشی گذاشت؟
  خبرهایی نگران کننده از کسالت وخیم جناب میرحسین منتشر شده است. ایشان در حصر نیروهای سرکوبگر نظام هستند. آقایان تا دیر نشده کاری بکنید و
  اجازه ندهید نور چشم ملت همانند هدی صابر به دست نیروهای سرکوبگر رژیم از بین برود. خدایا به حق این ایام مبارک و به حق حقانیت خودت در این شبهای
  قدر همه اسیران دربند را از جمله میر حسین، کروبی و خانوادهای محترمشان را آزاد بگردان.

 26. علی گفت:

  اگر رهبران سبز فراموش شدند و شما هم نمیترسید ، آزادشان کنید !!!!!! این همه هزینه قزنطینه و بی آبروئی جهانی را هم برای خود نخرید .

 27. mhr گفت:

  دم نظام گرم
  عجب یه دستی به سبزها زد و از همه مهمتر واکنش سایت کلمه جالب بود
  حال کردم
  مطمئن هستم که خودتونم متوجه نشدین که اصلا قضیه چیه و با حرکت نظام چه واکنشی جالبی نشون دادین

 28. عباس گفت:

  یک مرد با ایمان و خدا ترس و آگاه از وضعیت وخیم کشور و غمخوار مردم را 2 سال به رگبار تهمت و ناسزا گرفتند و 6 ماه هم هست که زندان انفرادی همرا با بی خبری و شنکنجه روحی را بر او تحمیل کردند ، همینکه دق نکرده و هنوز زنده است حاکی از عنایت خداوند به اوست و بخاطر ایمان محکم خودش است و خدا میر حسین را نگهداشته تا اینها را ذلیل کند و در مقابل اراده خداوند اینها هیچ غلطی نمیتوانند بکنند.

 29. علی گفت:

  من که خدا را شکر میکنم که جنبش سبز به پیروزی زود رس نرسید چون واقعآ آمادگی وجود نداشت ، همین الآن که مردم به برکت جنبش سبز آگاه تر شده اند حتی در حد خاتمی هم اگر نظری بدهد عده ای از طرفداران سبز آنچنان بی طاقت هستند که به او هم که ثابت شده خائن نیست و دلسوز مردم است چنان می تازند که مشخص میشود هنوز عده ای از مردم ما تحمل نظر غیر را ندارند، گستره خواست مردم در ابتدای جنبش سبز چنان وسیع و ناشدنی بود که یک سر آن خواهان انقلاب و سر دیگر خواهان اصلاح بودند و آینده کشور با وجود این تنوع سلیقه و زیاده خواهی یکروزه ثمری جز تکرار اشتباه انقلاب 57 نداشت آنهم با وجود فقر گسترده در جامعه واقعآ احتمال آینده ای مشوش با یک جنگ داخلی وجود داشت.
  ولی کم کم مردم در حال آگاهتر شدن هستند و آتش زیر حاکستر بدون شک آماده است فقط خدا کمک کند در زمان پختگی مردم جرقه زده شود.

 30. سبز بی میر حسین گفت:

  خوب بود بجای اینهمه لاف و گزاف یه تکونی به خودمون می دادیم اونوقت می گفتیم ما بیداریم . نه برادر و خواهر منما همه خوابیم یا بهتره بگم خودمونو زدیم به خواب با اینهمه بی عدالتی و ظلم خوابیده بیدار شده بود اما ما که خودمونو به خواب زدیم بیدار نشدیم سبز وقتی میر حسین عزیزو گرفتن خودشو به خواب زد که فردا روزی بگه من خواب بودم و نترسیدم

 31. حسین جعفری گفت:

  با سلام: اولا خوب شد که ملت این همه عکس العمل فوری نشان دادند. به گمان من اینها می خواستند یک امتحانی بکنند که اگر بلایی خواستند سر میر حسین بیاورند عکس العمل مردم چه خواهد بود. خوب شد که دیدند و فهمیدند که خیلی باید مواظب باشند. مردم منتظر یک جرقه هستند که خشم و کینه فروخورده خود را بروز دهند. بعد فراموش نکنید از اینها هیچ عمل شنیعی بعید نیست. اما چرا میر حسین با آنکه شش ماه است در حبس به سر می برد و طبعا غیر از ورزش روزانه(اگر البته از آنهم منع نشده باشد) هیچ فعالیتی ندارد، اما به جای آنکه وزنش زیاد شود کم شده است. بدیهی است آدم های با غیرت و با احساس به این حالت دچار می شوند. اگر این بلا سر یکی از این گردن کلفت ها آمده بود، حتما ده بیست کیلو هم اضافه وزن می آورد و قطرشکم و گردنشان قطور تر می شد. اما میر ما غیرت دارد. احساس مسئولیت می کند و احتمالا خون خونش را می خورد که عجب دنیای پستی شده که هربلایی می خواهند سرمردم می آورند. میر عزیز از تیر غیب غافل نشو. بدان که خیلی دوستت داریم. اگر عده ای جیره خوار علی الظاهر دشمنت شده اند باور کن تو غیر از یک دشمن بیشتر نداری که او هم خون خونش را میخورد و خواب راحت را از چشمانش گرفته ای و شنیده ام حالش هم بسیار زار است و مرتب وصیت می کند. اما در برابر یک دشمن میلیونها نفر در داخل ایران و صدها برابر آن در دنیا به شهامت تو احسنت و آفرین می گویند و نامت هم به شایستگی در تاریخ وطنت که دوستش داری ثبت شده است. زنده باشی و زنده باد ایران که برای من بالاترین است و اهمیتش ازهمه چیز بالاتراست. افتخار می کنم که من اول یک ایرانی ام.

 32. ایلیا گفت:

  نماینده مجلس چرا اومدی تو سایت فیلتره شده جرمه ، تو مگر خدا رو میشناسی که هچمین حرفی میزنی کی تو و امثال تو رو مجازات کنه .نماینده شریف نون به نرخ روز خور

 33. مازندران سبز است و خواهد ماند گفت:

  بياييد صداوسيماي ضرغامي را تحريم كنيم؛ روي اسكناس ها بنويسيم كوجه اختز به ياد رهبران سبزمان؛ ويدئوهاي مير عزيز رو از سايت vuclip.com ‎‏ دانلود كنيم و براي دوستان ارسال كنيم؛

 34. سرباز وطن گفت:

  وقتی مختار و میدیدم شباهت های زیادی بین اون زمان با حال میدیدم و میبینم مختار اون زمان میرحسین این زمان مردم نامرد اون زمان مردم نامرد الان چرا واقعا چرا اومدیم گفتیم موسوی سکوت کنی خائنی اون سکوت نکرد به خاطر ماها ولی ما مردم نامرد در مقابل حصر اون هیچ حرفی نزدیم میگیم ما ایرانیا با غیرتیم و عربا بی غیرت ولی مشخص شد کی با غیرت ولی حاضرم من جونمو در راه میرحسین بزرگ بدم روز قدس بهترین زمان برا بلند شدن دوبارس برخیزید سکوت برابر با خیانت سکوت نکنید …به امید ایران خالی از ظلم

 35. ناشناس گفت:

  دوستان سبز
  یک واقعیت تلخ را باید بپذیریم و برای آن چاره اندیشی کنیم.
  تعداد کسانیکه از طریق اینترنت به اخبار دسترسی دارند به نسبت کل جامعه درصد پایینی را تشکیل میدهند و بخش عظیمی از مردم در غفلت کامل اطلاعات بسر می برند. شما خودتان یک هفته به اینترنت سر نزنید احساس می کنید که مملکت در امن وامان است و حکومت از این موضوع بی خبری مردم نهایت استفاده را می برد.
  رمز پیروزی آگاهی توده های مردم است و این آگاهی در حال حاضر وجود ندارد سعی کنیم راه حلی پیدا کنیم.
  تا زمانی که جنبش سبز فقط در دنیای مجازی اینترنت است هیچ خطری برای حکومت ندارد مگر اینکه اینترنت وسیله ای برای خبررسانی مردم به همدیگر باشد و به کمک آن جوانان بتوانند برنامه ریزی جهت راه پیمایی و تظاهرات و سایر امور لازم را انجام دهند کاری که مصری ها کردند و موفق شدند.

 36. دباغ گفت:

  خدایا فرزند صالح ملت ایران و یاران دربندش را از شر فاسدین و جاهلین ملک و میهن محفوظ بدار و ما را در راه روشنگرمان یاری فرما.

 37. میرحسینی گفت:

  در آینده که جنبش سبز به پیروزی رسید جریان خطاکار بخشیده میشود ولی مصادیق ظلم و شکنجه و حق کشی و دروغ و … حتماً توسط ما مردم مجازات خواهند شد مگر اینکه به همین زودی ها دست از رفتار جاهلانه خود بردارند.
  ما میدانیم که آنها دزدانی در شمایل موجه هستند.

 38. علی جانبا45% وخانواده شهید گفت:

  پیام اینجانب بعنوان جانباز45%بسیجی وخانواده شهید به نماینده فرمایشی وخبیس مردم شریف بابل علی کریمی فیروزجای من ازطرف یکی ازبچه های بابل بهت میگم تو یک منافق واقعی هستی واسمت رفت تو لیست خیانتکاران شهرعزیز بابل وکشور.سلام برحسین(ع)ومیرحسین .سلام بر مهدی(عج)وشیخ مهدی وهمه شهداو آزادگان دربند جنبش سبز خدایی.

 39. ناشناس گفت:

  این است عاقبت خیانت به مردمان میهن

 40. ناشناس گفت:

  ما سبزيم و سبزتر هم خواهيم شد…… يار جاودان دبستاني ما مير بزرگ ايران همواره با ماست…خدا نگهدارش باد

 41. یاوری گفت:

  مرئم کرج شب قدر را دیشب پنج شنبه برگزار کردند.. این هم دهن کجی به آقایانی که دین رو دکان خود کرده اند

 42. چابکسری گفت:

  اگه می گویید سبزها خاموش شده اند پس آزادشان کنید………………قلبمان با نفس های میر حسین جریان دارد……..الهم فک کل اسیر

 43. نرگس گفت:

  دوستان خواهش میکنم ازتون زودتر یه فکری کنیم…. خیلی وقتها بهترین راه اطلاع رسانی همون راهپیمایی و تجمع هست… چون مردم از خود میپرسن که دلیل چیه و خیلی راحت منتقل میشه اخبار… تا دیر نشده فراخوان بدین برای پافشاری بر خواسته آزادی رهبران

 44. ناشناس گفت:

  آقایان مطمئن باشند طرفداران میر حسین نه تنها کم نشده بلکه بیشتر شده است
  لطف خدا در این است که دشمنان میر حسین آنقدر جاهل هستند و طوری عمل می کنند که محبوبیت او هر روز بیشتر می شود

 45. علی از کرمانشاه گفت:

  تا اخر با میر حسینم

 46. ناشناس گفت:

  خدایا نماینده جاهل مردم بابل را در ماه رمضان هدایت کن و به او کمی وجدان و شعور بده تا بفهمد میهن و وطن فروش کی است
  یا حسین میر حسین

 47. ناشناس گفت:

  یا حسین میر حسین
  ننگ بر استبداد

 48. وطن دوست گفت:

  یا حسین میر حسین

  ای خدای حسین {ع } مراقب میرحسین باش

 49. ناشناس گفت:

  و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین.
  و چه بد فرجامی بر ظالمین و دیکتاتورها نوشته شده است.
  موسوی بابصیرت که در ادامه راه امام خمینی احیاگر جنبش ازادی خواهی و کرامت انسانی در جهان است پاداش خود را که همان بیداری ازاد اندیشان است، گرفت . به امید روزی که مظلومان و ازاد اندیشانی چون موسوی پشت سر امام ازادگان و مظلومان (مهد ی موعود) نماز بخوانند.

 50. ناشناس گفت:

  نه عزیزم اشتباه کردی
  میرحسین یزید این زمان است.

  برداشتت کاملا اشتباه است.

  میرحسین یک انگیلسی تمام عیار است.