سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » جامعه پزشکی: سلامتی موسوی و کروبی در خطر است / پزشکان مستقل باید آنها را معاینه کنند...
» حمایت از نامه رضا خاتمی: فرمانده سپاه باید عذرخواهی کند

جامعه پزشکی: سلامتی موسوی و کروبی در خطر است / پزشکان مستقل باید آنها را معاینه کنند

چکیده :انجمن اسلامی جامعۀ پزشکی ایران در قطعنامۀ پایانی مجمع عمومی خود، از نامه اخیر سیدمحمدرضا خاتمی به فرمانده سپاه حمایت کرد و خواستار عذرخواهی سردار جعفری از ملت شد. این تشکل اصلاح طلب همچنین در این قطعنامه از جنبش سبز ملت ایران و رهبران آن حمایت کرده و ضمن انتقاد از فضای امنیتی و فساد حاکم، بر لزوم تحقق شرایط خاتمی برای نیل به انتخابات آزاد و سالم تاکید کرده است....


انجمن اسلامی جامعۀ پزشکی ایران در قطعنامۀ پایانی نوزدهمین مجمع عمومی خود، از نامه اخیر سیدمحمدرضا خاتمی به فرمانده سپاه حمایت کرد و با “روشنگرانه و اعتراضی” خواندن این نامه، خواستار آن شد که سردار جعفری از ملت عذرخواهی کند و تعهد دهد که از تکرار این نوع مداخلات اجتناب کند.

این تشکل همچنین در قطعنامه خود از جنبش سبز ملت ایران و رهبران آن، زندانیان سیاسی و همه آسیب‌دیدگان حوادث پس از انتخابات حمایت کرده و ضمن انتقاد از فضای امنیتی و فساد حاکم، بر لزوم تحقق شرایط خاتمی برای نیل به انتخابات آزاد و سالم تاکید کرده است.

انجمن اسلامی جامعۀ پزشکی همچنین با ابراز نگرانی از خبرهای نگران کننده درباره وضع سلامتی موسوی و کروبی، خواهان معاینه ایشان توسط پزشکان مستقل شده و نیز بر بر مطالبۀ اصلی جنبش سبز که اجرای بدون تنازل قانون اساسی است، تأکید و از منشور جنبش سبز حمایت کرده است.

متن کامل قطعنامۀ پایانی نوزدهمین مجمع عمومی انجمن اسلامی جامعۀ پزشکی ایران به نقل از سایت نوروز به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ما اعضای انجمن اسلامی جامعۀ پزشکی ایران در حالی برای برگزاری نوزدهمین مجمع عمومی سالانه انجمن گرد هم آمده ایم که کوله باری از دریغ و درد و افسوس بر شانه هایمان که برای حمل آرمانهای انقلاب و امام آماده بودند سنگینی می کند. بیاد می آوریم آن شور و شعف و آن باورهای سترگی که با وعده های انقلاب اسلامی و امام راحل(ره) در دل و ذهنمان موج می زد و آرام و قرار از ما ربوده بود. می پنداشتیم اگر همراه یاران شهیدمان از این جهان رخت بر نبستیم، می مانیم و آرمانهای آنها را تحقق می بخشیم. آرمانهایی که بشارت می داد ظلم برچیده خواهد شد و آزادی در اصیل ترین صورت خود جلوه خواهد کرد. مانند دوران حکومت امیر مومنان علی(ع) عدالت سرلوحۀ همۀ کارها خواهد بود و هیچ امتیازی به هیچ متملق مدیحه سرایی تعلق نخواهد گرفت. جان و مال و ناموس شهروندان، چه مسلمان و چه غیر مسلمان در پناه حکومت اسلامی در امان خواهد بود و جای ملامت نخواهد بود اگرحاکم اسلامی از شنیدن بیرون کردن خلخال از پای زن غیر مسلمان دق کند. اگر کسی جنایتی حتی در حد کشتن حاکم اسلامی بکند به همان یک ضربتی که زده است قصاص خواهد شد و نه بیشتر و تا روز قصاص نیز امنیتش برقرار و حرمت انسانی اش مراعا خواهد بود.

ما آماده بودیم سرو جان را فدا کنیم تا جمهوری اسلامی شکل بگیرد و ببالد. رنج ها را تحمل می کردیم تا فردای روشن را به فرزندانمان تقدیم کنیم. در رویای خود تصویر می کردیم فردائی را که کشور آباد و مردم شاد و سرافراز هستند. جهانیان نظاره می کنند که ما چه ملت خوشبختی هستیم و چه اندازه آموزه های اسلامی توانسته است دنیای ما را زیبا کند. می پنداشتیم دروغ و دغل، تزویر و ریا، دین فروشی و مال اندوزی، بی نزاکتی و بی ادبی، بی فکری و فرصت سوزی، ظلم و خونریزی، تحکم و تهدید، بگیر و ببند، و داغ و درفش در کار نخواهد بود، فساد مالی و اداری در دستگاههای حکومتی برچیده خواهد شد و مردم از حاکمان خود درس دینداری و وفای به عهد خواهند گرفت، شیفتگان خدمت براستی جایگزین تشنگان قدرت خواهند شد، بیت المال مسلمین ملک طلق کسی نخواهد بود که بتوانند با آن دوستان و هواداران خود را بخورانند و از آن برای منافع شخصی و گروهی سوء استفاده کنند، و هیچ کس بخود اجازه نخواهد داد جوانان خام را برای مطامع خویش ملعبه سازد و آنان را در مقابل مردم قرار دهد.

بعد ها پی بردیم که بیش از حد خوش خیال بوده ایم. قانع شدیم که بد و خوب را در کنار هم بپذیریم و تلاش کنیم سهم بد در روند امور کمتر و سهم خوب بیشتر شود. دورۀ اصلاحات را با این امید سپری کردیم اما اکنون چند سالی است که با خون دل شاهد سیر قهقرائی همه چیز هستیم. دین، اخلاق، اقتصاد، امنیت، فرهنگ و از همه مهمتر اعتماد اجتماعی سیر نزولی شتابان داشته و موقعیت کشور در صحنۀ بین الملل آسیب جدی دیده است.

شایسته نیست بیش از این متحمل خسران شویم. مگر قرار نبود سند چشم انداز توسعه نقشۀ راه ما برای رسیدن به جایگاه شایستۀ کشورمان در منطقه و جهان باشد. به فرزندان خود چه بگوئیم وقتی در همسایگی ما کشورهایی را مثال می زنند که روزی آرزویشان بود مانند ما بشوند و اکنون به رویای دست نا یافتنی ما تبدیل شده اند.

ما دچار خسرانی شدید و خوابی عمیق هستیم. پرتگاه نزدیک است اما صدای استغاثۀ نخبگان جامعه و مردم به جائی نمی رسد. آن روز تلخ و شیرین در پیش روی ماست و با شتاب به سوی ما می آید. تلخ از آن رو که زمین خواهیم خورد و شیرین از آن جهت که سیر قهقرائی به پایان خواهد رسید وحرکت نوی را آغاز خواهیم کرد. چه می شود اگر زودتر از خواب بیدار شویم.

چه خوب بود که علل و عوامل آنچه بنام موج بیداری ملت های منطقه خوانده می شود بدرستی بررسی می شد و عبرت های لازم از آن گرفته می شد.

به هر روی اینک ما در صحنه حاضریم و بر واقعیت ها و خواسته های زیر پای می فشاریم:

1-جنبش سبز ملت ایران که در اعتراض به نتایج اعلام شده در انتخابات 22خرداد سال 88 و در مطالبۀ آراء خویش آغاز شده بود همچنان پویا و بالنده است. مطالبات این جنبش قانونی بوده و بر روشهای مسالمت آمیز و قانونی استوار است. ما بر مطالبۀ اصلی جنبش که اجرای بدون تنازل قانون اساسی است تأکید نموده و مفاد ویراست دوم جنبش سبز را که در اواخر بهمن ماه 89 توسط رهبران آن منتشر شده است، تأیید می نمائیم.

2- رهبران جنبش سبز و یاران نزدیک امام، موسوی و کروبی، تنها خواست و مطالبات مردم را بیان کرده و مرتکب هیچ خطائی نشده اند که مستوجب مجازات باشد. علاوه بر این اگر ادعای حقوقی علیه آنها وجود دارد باید در دادگاهی صالح و با رعایت تشریفات آئین دادرسی به آن رسیدگی گردد و آنان بتوانند از خود دفاع کنند. به همین دلیل حبس خانگی این دو عزیز و همسرانشان را که با اعمال محدودیت شدید در برقرای ارتباط حتی با فرزندان و نزدیکان همراه است و علاوه بر آن امکان دسترسی آنان به اخبار و اطلاعات کشور و جامعه بشدت محدود و کانالیزه شده است را غیر قانونی می دانیم و خواستار رفع همۀ این محدویت ها از این عزیزان هستیم. علاوه بر این خبرهای نگران کننده از وضع سلامتی این بزرگواران ما را بشدت نگران کرده است و لذا خواهان معاینه ایشان توسط پزشکان مستقل هستیم.

3- در جریان اعتراضات مسالمت جویانۀ پس از انتخابات عده ای از شهروندان جانشان را از دست داده و عدۀ بیشتری که در گمنامی بسر می برند مجروح و معلول شده اند. پاسخ اعتراض سادۀ آنها این نبود و نمی بایست این گونه سرکوب می شدند. خانواده های این عزیزان رنج بی حدی را در دوسال گذشته تحمل کرده اند که سزاوار نبوده است. دلجوئی از عزیزان مجروح و معلول و خانوادۀ آسیب دیدگان و جبران خسارات آنها به هر اندازه وظیفۀ مبرم حکومت است که غفلت از آن جایز نیست. علاوه بر این باید فضای امنیتی در اطراف این عزیزان برطرف شود تا مردم خود نیز بتوانند آزادانه به رفع تألمات و حوائج این عزیزان بپردازند.

4- عدۀ زیادی از بهترین فرزندان ملت به جرم آزادیخواهی واعتراض به بی عدالتی و طرح مطالبات قانونی در زندان بسر می برند و زندگی خود و خانواده هایشان تحت الشعاع رنجی است که به ناروا بر آنها تحمیل شده است. ما احکام صادره برای این عزیزان را عادلانه نمی دانیم و خواستار آزادی بدون قید و شرط و هرچه سریعتر آنها هستیم.

5- فضای امنیتی حاکم بر کشور مانع اصلی اجرای قانون و حفظ حقوق شهر وندی است. ما خواستار توقف این روند و استقرار فضای آزاد سیاسی و قانونمند در کشور هستیم.

6- فساد و سوء استفاده از قدرت که امروز در در امور اداری و اقتصادی شاهد آن هستیم و صدای همه را در آورده بدلیل آن است که نهاد های نظارتی از کار افتاده و یا چشمان خود را بسته بوده اند. در این میان محدودیت شدید اعمال شده بر مطبوعات و رسانه های آزاد که وظیفۀ نظارت از جانب مردم بر عملکرد دولت را برعهده دارند نقش بسزایی در شکل گیری روند های فساد آلود داشته است. لذا خواستار آن هستیم که این محدودیت ها سریعاً برطرف گردیده و خبرنگاران آزاد باشند تا نا بسامانی ها در ادارۀ کشور را به موقع به اطلاع مردم که ولی نعمتان این کشور و انقلاب هستند برسانند.

7- امکان سازمان یابی و آزادی شکل گیری و فعالیت احزاب شرط لازم برای مشارکت مستمر مردم در ادارۀ امور کشور است. ما محدودیت های اعمال شده در مسیرفعالیت احزاب قانونی کشور را مانع بزرگ در مسیر بهبود فضای سیاسی کشور دانسته و اعلام انحلال احزابی را که بدون برگزاری دادگاه و امکان دفاع برای آنها صورت گرفته است غیر قانونی می دانیم و خواستار رفع مانع از فعالیت آزاد و قانونی کلیه احزاب و گروهها هستیم.

8- انتخابات سالم و آزاد مجرای طبیعی و قانونی اعمال نظر مردم در روند ادارۀ کشور است. هیچ حقی بالاتر از حق مردم برای تعیین سرنوشت کشور نیست. مراجعه به آراء مردم شرط لازم برای اعمال حاکمیت است و تصرف در حکومت بدون رضایت مردم مشروع و قانونی نیست. متاسفانه روند برگزاری انتخابات گذشته موجب سلب اعتماد عمومی گردیده و در صورت عدم اصلاح و جبران بی تردید موجب کاهش مشارکت آنان در انتخابات آینده خواهد بود. لازمۀ شرکت مردم در انتخابات جلب اعتماد آنان و وجود ناظران مستقل از دولت و شورای نگهبان که خود در مظان طرفداری از یک طرف قرار دارند و نیز اعطای تضمین های لازم برای امانتداری در امر انتخابات و در نهایت پذیرش نتیجۀ رأی مردم، هر چه باشد، است. در همین راستا تحقق عینی و کامل شرایط حد اقلی اعلام شده از سوی جناب آقای خاتمی را برای انتخابات پیش رو تنها راه رفع نگرانی ها برای مشارکت در آن می دانیم.

9- جلو گیری ازحضور و مداخلۀ نظامیان در سیاست همانطور که امام برزگوار فرموده اند وظیفه ای مبرم برای دولت، ملت، مجلس شورای اسلامی و بخصوص شخص رهبری است. اظهار نظر های اخیر فرمانده سپاه و تعیین شرط و خط و نشان کشیدن برای شرکت رئیس جمهور پیشین در انتخابات مصداق بارزی از مداخلۀ نیروهای مسلح در امر سیاست است که تعابیر زشتی را پدید می آورد. ما ضمن تأیید مندرجات نامۀ روشنگرانه و اعتراضی اخیر پزشک و استاد دانشگاه، برادر جانباز دکتر سید محمد رضا خاتمی به فرمانده سپاه، خواستار عذرخواهی وی از ملت و تعهد سپاری او برای اجتناب از تکرار این نوع مداخلات هستیم. لازم است نظامیان رهنمودهای حضرت امام را، در زمینۀ نهی نظامیان از مداخله در امور سیاسی، بدقت مطالعه نموده و نصب العین خویش قرار دهند. توجیهاتی که این روزها عده ای در حمایت از فرمانده سپاه ارائه می کنند و مداخله سپاه در سیاست را معادل دفاع از انقلاب قرار می دهند عقلانی نبوده و با هیچ معیاری سازگار نیستند.

والسلام علیکم و رحمةالله و برکاته
17/04/1390


27 پاسخ به “جامعه پزشکی: سلامتی موسوی و کروبی در خطر است / پزشکان مستقل باید آنها را معاینه کنند”

 1. ناشناس گفت:

  کاملا با انجمن موافقم. دیر نیست که فردا همین رفتار را فرمانده سپاه با رهبری هم بکند. فعلا که زور و اسلحه دست اوست. جوان است و مغرور و به آن همه توپ و مهمات هم دلگرم است. دیگر نمی داند که برای این گونه اعمال باید مردم هم همراه باشند.

 2. SARKHORDEYE NEZAM گفت:

  Jonbeshe SABZe mardomie Iran, anchenan rishe dar mellat davande ke
  roozhaye hadesesaze atie nezam, dar geroee jonbesh khahad bod
  va HASR daste tamamie vasetehaye siasi ra RU kardo, oje ,,,FETNE,,, dar bi dadgari ha ra be esbat resand
  va berasti dar tarikhe har mellati yek nafar miayad ke KERAMAT o aberuye mellatash ra pas midarad
  dorood bar mazlumine mardomie Iran,. MOUSAVI O KARUBI O Dr RAHNAVARD

 3. ناشناس گفت:

  باتشگر فراوان از جامعه پزشگي.اقدام بجاومنطبق با قانون اساسي. وهمچنين نجات يك جامعه بيمار كه عامل ان همان استبداد ميباشد.اميدوارم در درجه اول با همگاري همه مسولين انجام گيرد . وتمام موانع برداشته شود.هر موانع حكم يك بمب را دارد .كه بايد خنثي شود ويا در اردوگاه دشمن منفجر گردد

 4. ناشناس گفت:

  جاي تشگر دارد اينها نه تنها جامعه ايران بلكه ايرانيان خارج از ايران را هم بيمار كردنند .دوم بها دادن به ارزشها مثلا.دانشگاه تهران هر جمعه.مخصوص نماز و مسائل سياسي براي همه ملت است .نه دادگاهي براي انقلابيون برياست جنتي ويا مصباح يزدي

 5. ناشناس گفت:

  خون تازه اي با اين نامه در رگهاي جنبش سبز جوشيد، افرين برشما

  درخواستي از سايت كلمه:
  لطفا نقدي جدي و عالمانه بر نظر اخير مصباح يزدي، مقتداي رهبري، نوشته شود كه گفته بود: سپاه براي اداره كشور، كافي است. سخن او به مثابه پايان رسمي جمهوري اسلامي و آغاز رسمي ميليتاريسم اسلام‌نما است، چيزي كه امام‌خميني(قده) و مردم ايران هرگز نميخواستند

 6. ناشناس گفت:

  درود بر شما پزشکان آزاده و دلاور و پیرو خط امام

 7. محمدجوادسبز-فرزندجانبازوبرادرزاده ی 1شهید گفت:

  زنده باد همه ی پزشکهای روشندل و آگاه و شجاع- دستتون دردنکنه-
  سپاه توطئه های زیادی رو با موفقیت انجام داده ، اینم روش که البته شکست نهایی به فضل الهی و با یاری امام زمان(عج) نصیب آنها خواهدشد

 8. مادر سبز گفت:

  با تشکر و خسته نباشید به شما کارکنان شریف سایت کلمه. من به عنوان یک شهروند سبز یک پیشنهاد دارم : برای شکستن حصر رهبران جنبش سبز و همین طور آزادی زندانیان سیاسی از طریق هم اندیشی با جامعه شناسان خوب سبزمان راهکارهایی را برای اعتصاب معرفی نموده تا از طریق یک نظر سنجی به نتیجه برسیم به نظر من تا به حال از تمام پتانسیل جنبش استفاده نشده تو رو خدا یه کاری بکنید.

 9. علي رضا گفت:

  بايد از اعضاي شجاع و وطن دوست انجمن اسلامي پزشكان تشكر كرد كه اين چنين صادقانه و با اخلاص و شجاعت تمام به طرح مشكلات و معضلات حكومت و كشور پرداخته اند و در اين را ه تنها چيزي را كه مد نظر قرار نداده اند منافع فردي است.

 10. ولایت فقیه رمز پیروزی گفت:

  رهبر ما حضرت آقا سید علی خامنه ای است میرحسین و یارانش هیچ طرفداری در ایران ولایت مدار ما ندارند همان طور که دید همان عده کم هم با میر حسین موسوی بودند دیگه نیستند حتی سایتهای فتنه گر هم از حمایت او پشیمان شده پس شما هم دست از این کارها بر دارید و به آغوش ولایت برگردید میرحسین موسوی کسی بود که جلوی نایب امام زمان ایستاد و حالا باید در تنهایی خودش منتظر مجازات خدا باشد

 11. ناشناس گفت:

  …………

  ….. ای کــاش در فــیــس بــو ک صفحه ای داشتیم برای ارائه راه کار شهروندان سبز
  …..
  تــا بــاز شـدن دا نــشـگـاه ها صبر کنیم و اطلاع رسـا نـی و با رهــبــران ســبــز با راه کارهای بــی خــطــر به نوعی هم دردی کــنــیم و در مـوقـعیـت منــاسـب راهپــیمــایی بزرگی که 1 ماه قبل زمان و مکانش مشخص شده که زمان لازم برای اطلاع رسانی داشته را ، راه بیــاندازیم راهپــیمــایی در حــمــایــت از رهبــران و دیگر زندانیان سیاسی سبز و قومی

 12. روح سبز گفت:

  با سلام به جنبش سبز ايران
  از اين همه ظلم و جور به تنگ آمده ام اما چيزي كه برايم غيرقابل تحمل است انفعال مردم است!!
  تا كي بايد شاهد تركتازي اين جماعت مرتجع و جاهل باشيم؟!!
  مگر مملكت ايران ما بازيچه اين هاست؟!
  مگر دين بازيچه است؟!
  مگر ناموس مردم بازيچه است؟!
  مگر جان و مال مردم بازيچه است؟!
  مگر ما از برادران عرب مان چه كم داريم؟!
  صد آفرين و ماشاالله به همت و غيرت برادران عرب ما!!

 13. مشهد گفت:

  درود بر رهبران سبز
  شرمنده همه مبارزان راه ازادي دربند هستيم
  كه جز شركت در تجمعات اعتراضي كاري از دستمون
  بر نمياد.
  VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVv

 14. محسن گفت:

  ما از اين پزشكان شجاع ممنونيم و از اساتيد حقوق و علوم سياسي انتظار علني كردن مواضع را داريم

 15. ناشناس گفت:

  شاید با حرفهای احمدی مقدم به خود بیاییم
  فرمانده نيروي انتظامي ادامه داد: اين شرايط غبارآلود به گونه‌اي بود كه حتي افراد خوب و درست در روزهاي اول به اشتباه انداخته بود، اما در نهايت با كنار رفتن غبارها فتنه‌گران توسط مردم كنار گذاشته شده‌اند، به گونه‌اي كه حتي امروزه آنان نمي‌توانند با تبليغات وسيع اجتماعات چند نفره را در تهران ايجاد كنند.

  وي به حاضر در مراسم بيان كرد: حتي كساني كه در فتنه سال 88 روبروي شما ايستاده بودند، در حال حاضر حركت شما را تصديق مي‌كنند و شما مانند پدري كه داروي تلخي را به فرزندش داد، عمل كرديد، در حال حاضر مردم، خدمت شما را تاييد مي‌كنند

 16. ناشناس گفت:

  همه آزاد اندیشان در ایران وجهان باید برای آزادی وسلامتی عزیزان وطن فعالانه اقدام کنند موسوی وکروبی باید آزاد شوند

 17. حسن گفت:

  ما تصورات زیبایی از جمهوری اسلامی داشتیم اما بزرگان با کج فهمی های خود وبها دادن به ارازل چابلوس ومتملق وسپردن کارهای بزرگ به آدمهای پست هرزه وحقیر هر روز از شاخصهای جمهوری اسلامی بیشتر فاصله گرفتند تا جاییکه هزاران نوگل باغ وطن راپرپر کردند ودستهای آلوده خود را باخون جوانان رنگین کردند تا زندگی ننگین خود رابیشتر ادامه دهند.حال هم بر سر قبر جمهوری اسلامی برای تقسیم غناییم بهم چنگ ودندان نشان می دهند ای مردم چه باید کرد؟

 18. سعید گفت:

  این فرزندان شجاع و آگاه ایران اند که ایستاده اند!!!!!!!!!!
  درد و مرض همه شما پزشکان باشرف بخورد به جان و مال و آبروی قضاتی که سوگند خود را فراموش کردند و حتی به دین خدا خیانت کردند!
  بخورد به جان و مال و آبروی نمایندگانی در مجلس که بظاهر گل اند و در واقع گاوهایی هستند ترسو که از ترس آن پرونده های کذایی به هر سو که فرمان برسد می چرند!
  یاحسین
  میرحسین

 19. رزمنده دفاع مقدس مشهد محمد گفت:

  درود بر شما پزشکان با مرام و ازاده که نان به نرخ روز نمیخورید .وبرای دروز دنیا حقیقت را کتمان نمیکنید

 20. ناشناس گفت:

  سلام نمیدونم جی بگم//////////////////////////

 21. ناشناس گفت:

  تشکر از پزشکانی که با تمام وجود در برابر این بی عدلتی ها ایستاده اند
  برای آزادی بزرگان جنبش حتما فکر اساسی باید کرد

 22. ناشناس گفت:

  کدوم وحی نازل شد که ایشان نائب آمام زمان هستند؟ برای رهبری ایشون آقای رفسنجانی از خبرگان درخواست کرد!!! سایت های فتنه گر!!!!!!!!!!! ضمنا همشون فیلتر می شن، اگه حق با شماست چرا اینهمه ترس!!!!!!!!!!! ضمنا خدا جای حق نشسته، معلوم میشه که کی مجازات میشه!!

 23. هر ایرانی، یک رسانه سبز گفت:

  »ولایت فقیه رمز پیروزی«
  آری. اینچنین بود برادر!!! رمز پیروزی ایادی شیطان با تمامی خیانت‌ها و جنایت‌ها و علی‌رغم درایت و بصیرت وصف‎ناشدنی مردم ایران؛ در «ولایت فقیه» بود که شیفته قدرت ماند و از درک آنچه در کنارش رخ داده، غافل بود. وگرنه هر شیطان مکاره‌ای کهریزک‌سازی را افتخار خویش نمی‌دانست. و چنین نبود که “جریان انحرافی” پدید آید.
  میرحسین زنده‌است، چون امام حسین(ع) برای اصلاح دین جدش قیام کرد و زنده‌ماند.

 24. حسین گفت:

  ضمن حمایت همه جانبه از نامه برادران عزیز در انجمن اسلامی پزشکان محترم ،باید بند دهم را به ان اضافه میکردند که درصورت عدم اجرای خواسته هایشان از پزشکان وپرستاران سراسر مملکت میخواهند دریک اعتصاب عمومی شرکت کنند…

 25. نسترن گفت:

  انتخابات گزينشي و ناعادلانه و بدون ضوابط نظام پزشكي كه در آن كودتا هم ميشود را بايد تحريم كرد. حتي انتخابات انجمنهاي علمي تا جايي تحمل ميشود كه با حكومت اصطكاك نداشته باشد. ديديم كه دكتر صدر چگونه بررياست سازمان تكيه زد؟

 26. رضا گفت:

  سلام بر جنبش سبز

 27. داريوش گفت:

  سعيد مرتضوي پس از قتل زهرا كاظمي از شهاب الدين صدر براي رفع ورجوع اين قتل بيشرمانه كمك خواست.واو كه در آنزمان رئيس پزشك قانوني هم بود اين درخواست را اجابت كرد. آيا چنين شخصي صلاحيت نمايندگي مجلس و رياست نظام پزشكي راداراست؟ با نسترن موافقم همه ابزارها براي تحريم همكاري با نظام پزشكي بايد بكارگرفته شود