سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » علیخانی: در دوران شهردار سابق حق بیمه از کارکنان کسر اما به حساب تامین اجتماعی واری...

علیخانی: در دوران شهردار سابق حق بیمه از کارکنان کسر اما به حساب تامین اجتماعی واریز نشد

چکیده :شهردار سابق برای جلوگیری از مسدود شدن حساب‌ها توافقاتی با تامین اجتماعی انجام داد. به واسطه هماهنگی شهرداری با دولت انتظار نمی رفت تامین اجتماعی در شرایط فعلی و با این همه بدهی به ارث مانده حساب‌های شهرداری را مسدود...


محمد علیخانی، عضو شورای شهر تهران، با اشاره به بدهی ۴۶۰ میلیارد تومانی شهرداری به این سازمان جزو بدهی به ارث مانده از شهرداری سابق است گفت: در دوران شهردار سابق حق بیمه از کارکنان کسر اما به حساب تامین اجتماعی واریز نشده است.

به گزارش ایستگاه وی افزود: شهردار سابق برای جلوگیری از مسدود شدن حساب‌ها توافقاتی با تامین اجتماعی انجام داد. به واسطه هماهنگی شهرداری با دولت انتظار نمی رفت تامین اجتماعی در شرایط فعلی و با این همه بدهی به ارث مانده حساب‌های شهرداری را مسدود کند.

علیخانی تاکید کرد: شهرداری هم از تامین اجتماعی مطالباتی دارد و می‌تواند با قراردادن نیوجرسی مقابل ساختمان‌های این سازمان فعالیت‌های آن را متوقف کند اما چنین اقدامی به هیچ وجه زیبنده نیست. می‌توان بخشی از این بدهی‌ها را از طریق تهاتر یا اقساطی به تامین اجتماعی پرداخت کرد و مسدود کردن حساب ها اقدام درستی نیست.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.