سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » فهرست کسانی که رئیس دانشگاه علامه طباطبایی، در صدد جذب آنها به عنوان هیأت علمی است+...

فهرست کسانی که رئیس دانشگاه علامه طباطبایی، در صدد جذب آنها به عنوان هیأت علمی است+سند

چکیده : طبق مصوبه وزارت علوم، جذب هیأت در مرتبه مربی در دانشگاه های تهران ممنوع است، مگر در شرایط خاص که البته دهها نفر از فهرست درخواستی، دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس اند....


در حالی که در روزهای اخیر، مباحث مربوط به جذب اعضای هیأت علمی جدید در دانشگاه علامه طباطبایی جنجال آفرین شده و رئیس این دانشگاه نیز افراد مورد نظر را نخبگان علمی دانسته، عصرایران به فهرستی از کسانی که برای جذب در این دانشگاه مدنظر رئیس آن بوده اند دست یافته که انتشار آن، بدون هر گونه پیشداوری، گویای همه چیز است.

بر اساس این گزارش، طبق مصوبه وزارت علوم، جذب هیأت در مرتبه مربی در دانشگاه های تهران ممنوع است، مگر در شرایط خاص که البته دهها نفر از فهرست درخواستی، دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس اند.

نامه مذکور در 15 تیر امسال، یعنی بعد از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نوشته شده است.

پیش از این در گزارش ها آمده بود که صدرالدین شریعتی (رئیس دانشگاه علامه طباطبایی) که در تعطیلات تابستان سال‌جاری بسیاری از اساتید را بازنشسته کرده است، در روزهای اخیر ۱۰۰ نفر از از دانشجویان دکتری، مدیران و کارکنان این دانشگاه را خارج از رویه‌های متعارف به عضویت هیئت علمی این دانشگاه درآورده است.

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی تصمیمی غیرمتعارف در تعطیلات تابستان سال جاری بدون حضور اساتید و دانشجویان و کادر امور اداری این دانشگاه اتخاذ کرده است و تعداد زیادی از کارکنان و دانشجویان دکترای این دانشگاه را به عضویت هیئت علمی دانشگاه درآورده و برخی دیگر از اساتید ازجمله دکتر جواد کاشانی(استاد حقوق) را بازنشسته کرده است. دکتر کاشانی؛ کاندیدای بالقوه ریاست دانشگاه برای آینده است.

کودتای علمی و آموزشی جدید در دانشگاه علامه؟


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.