سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » جلایی پور: این جشن ملی نتیجه ایستادگی موسوی و کروبی است/ منافع خودشان را زیر پا گذا...

جلایی پور: این جشن ملی نتیجه ایستادگی موسوی و کروبی است/ منافع خودشان را زیر پا گذاشتند و به حصر رفتند

چکیده :حکم دستگیری های ستاد آقای موسوی دو روز قبل از انتخابات صادر شده بود، قطع اس ام اس، قطع تلفن، اینکه ساعت 10 شب نتیجه انتخابات اعلام شد و ...اینها بحث دروغ نیست، بحث فجایعی است که اتفاق افتاده است. آقایان موسوی و کروبی اتفاقا منافع ملی را رعایت کردند. منافع خودشان را زیر پا گذاشتند و به حصر رفتند. ممکن بود این جشن ملی رخ ندهد، یک عده پای راستی و درستی ایستادند که الان جامعه نتیجه آن را می بینید....


با گذشت بیش از چهار سال از انتخابات مهندسی شده 88 هنوز هم در هر نشستی مسایل پیرامون این انتخابات مطرح می شود.

به گزارش کلمه از مناظره مفصل حمیدرضاجلایی​پور و عباس سلیمی​نمین مدیران مسئول روزنامه​​های جامعه و کیهان هوایی که در کافه خبر برگزار شد، هر چند دو طرف می خواستند در مورد آرایش سیاسی نیروهای سیاسی قبل از انتخابات 24 خرداد ماه صحبت کنند اما باز بحث به مساله تقلب و تخلف در انتخابات 88 رسید.

به رغم اینکه سلیمی نمین نسبت به موضع گیری های مهدی کروبی و میرحسین موسوی انتقاد داشت و مدعی بود که آنان منافع فردی را بر منافع ملی ترجیح دادند، حمیدرضا جلایی پور به صراحت این ادعا را رد کرد و سخن از فجایعی گفت که حتی پیش از برگزاری انتخابات 22 خرداد برنامه ریزی شده بود و تصریح کرد که آقایان موسوی و کروبی اتفاقا منافع ملی را رعایت کردند. منافع خودشان را زیر پا گذاشتند و به حصر رفتند.

حمیدرضا جلایی پور با اشاره به آنچه در جریان انتخابات سال 88 رخ داد گفت: راجع به انتخابات سال 88 اصلا بحث دروغ نبود، بحث این بود که 5 بعداظهر خود من در ستاد آقای موسوی بودم حمله امنیتی نظامی کردند، حکم دستگیری های ستاد آقای موسوی دو روز قبل از انتخابات صادر شده بود، یکی از آنها هم پسر من بود که خود من با چشم خودم دیدم که دو روز قبل حکمش صادر شده بود.

وی در ادامه افزود: قطع اس ام اس، قطع تلفن، اینکه ساعت 10 شب نتیجه انتخابات اعلام شد و …اینها بحث دروغ نیست، بحث فجایعی است که اتفاق افتاده است. آقایان موسوی و کروبی اتفاقا منافع ملی را رعایت کردند. منافع خودشان را زیر پا گذاشتن و به حصر رفتند.

جلایی پور تصریح دارد که اینها تخلف و آنچه واقع شده بود را تایید نکردند اگر تایید کرده بودند این دفعه که آن 5 ساعتی که رای را نخواندند ممکن بود 20 ساعت طول بکشد، ممکن بود این جشن ملی رخ ندهد، یک عده پای راستی و درستی ایستادند که الان جامعه نتیجه آن را می بینید. این نشان می دهد که اتفاقا آنها روی منافع شخصی شان نایستادند، والا می توانستند همه چیز را تایید کنند و به بهترین موقعیت هم برسند. اینها نشان از تفاوت در ارزیابی ماست.


یک پاسخ به “جلایی پور: این جشن ملی نتیجه ایستادگی موسوی و کروبی است/ منافع خودشان را زیر پا گذاشتند و به حصر رفتند”

  1. ساسان گفت:

    منافع شخصی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کسی که بعد از شهادت خواهر زاده اش می گوید خون ما از مردم رنگین تر نیست و اعلام آمادگی برای شهادت می کند…. همین طور آقای کروبی که از همه چیزش می گذرد…. به خدا این حرفها هر وجدان بیداری را به عذاب وا می دارد