سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » جنتی: پرکاری و پاکدستی از ویژگی های دولت احمدی نژاد است...

جنتی: پرکاری و پاکدستی از ویژگی های دولت احمدی نژاد است

چکیده :این ادعا در حالی صورت می گیرد که بزرگترین اختلاس تاریخ و بیشترین مفاسد مالی در زمان دولت احمدی نژاد اتفاق افتاد و حتی او اجازه نداد به پرونده مدیرانش رسیدگی شود.دبیر شورای نگهبان در حالی به حمایت و تقدیر از دولت احمدی نژاد پرداخت که نرخ بیکاری و تورم افزایش بی سابقه یافته و کشور با بدهی های فراوان خارجی رو به روست....


احمد جنتی که در سال 88 بر خلاف نقش نظارتی خود در شورای نگهبان با صدور بیانیه ای حمایت رسمی خود از احمدی نژاد را اعلام کرده بود در خطبه های نماز جمعه مدعی شد که پرکاری و پاکدستی از ویژگی های دولت احمدی نژاد است.

این ادعا در حالی صورت می گیرد که بزرگترین اختلاس تاریخ و بیشترین مفاسد مالی در زمان دولت احمدی نژاد اتفاق افتاد و حتی او اجازه نداد به پرونده مدیرانش رسیدگی شود.

دبیر شورای نگهبان در حالی به حمایت و تقدیر از دولت احمدی نژاد پرداخت که نرخ بیکاری و تورم افزایش بی سابقه یافته و کشور با بدهی های فراوان خارجی رو به روست. اما او مدعی شد که انسان باید انصاف هم داشته باشد. احمدی‌نژاد شعارهای انقلاب را زنده کرد و در این دوره فرهنگ انقلابی، شعارهای امام، ساده زیستی، دوباره مطرح شد و در همان اوایل دولت احمدی‌نژاد، انقلاب تجدید حیات پیدا کرد؛ البته من به بعد از آن کاری ندارم.

وی پرکاری بی‌سابقه و خستگی‌ناپذیر و پاکدستی را از دیگر ویژگی‌های این دولت دانست و ادعا کرد:‌ احمدی‌نژاد از این که اسلام را در مجامع بین‌المللی مطرح کند، احساس شرم نکرد و نام ولی عصر(عج) توسط وی برای اولین‌بار در سازمان ملل مطرح شد. امیدواریم دولت بعدی هم این راه را ادامه دهد. البته انتظار داریم دولت آقای روحانی نقاط قوت دولت فعلی را داشته و از نقاط ضعف آن مبرا باشد.

امام جمعه موقت تهران در پایان گفت: با روزه‌خوار نباید مسامحه شود. هم مردم و هم نیروی انتظامی در این زمینه باید امر به معروف کنند و باید از روزه‌خواری در ملاء عام جلوگیری شود.

احمد جنتی قدیمی ترین عضو شورای نگهبان که باز هم سخنگویی این شورا را عهده دار شده، در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران، با اشاره به سالروز تشکیل شورای نگهبان، گفت: شورای نگهبان همواره مقید به رعایت سیاست‌های مقام معظم رهبری و قانون بوده است و سعی کرده که از این دو تجاوز نکند.

دبیر شورای نگهبان اضافه کرد: شورای نگهبان بار سنگینی بر دوش دارد و در این مسیر، برخی نارضایتی‌ها هم پیدا می‌شود و عده‌ای که زبانشان آزاد است هرچه می‌خواهند می‌گویند که ما آن را تحمل می‌کنیم.


2 پاسخ به “جنتی: پرکاری و پاکدستی از ویژگی های دولت احمدی نژاد است”

  1. ازاد گفت:

    اگه رهبر و شوراي نگهبان از خدمات ،احمدي نژاد ،تقدير و تشكر نكنند!!! پس كي تشكر كنه؟؟؟؟

  2. حسین گفت:

    آره پرکاری کرد احمدی نژاد و جیب شما رو پر پول کرد. واقعا خسته نباشید جفتتون!!