سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » هم نوا با دعای افطار خانواده های زندانیان سیاسی/ مادر مجید دری...
» آرزویم این است که یک روز آزادی همه را ببینیم

هم نوا با دعای افطار خانواده های زندانیان سیاسی/ مادر مجید دری

چکیده :خانواده های زندانیان سیاسی امسال، هر شب، با شما از دعای خود بر سر سفره ی افطار می گویند، دل های شکسته ی منتظر بر آستانه ش آمین بگویید. مادر مجید دری: همیشه آرزویمان این بوده و هست که یک روز آزادی همه شان را ببینیم....


کلمه: دم دمای غروب است و ربنای شجریان و اذان موذن زاده بر سفره های افطار نشسته و دل های شکسته ی در قامت بغض و دعا دست به آستانش بلند کرده اند که اللّهمّ‏ ربّ النّور العظیم..

سخن از میهمانی خداست و رحمتش، حرف از لرزش دل است و گلستان حاجات و سفره ی گسترده ی نور و نرگس و دلی که چون تیرکی خسته به سقفی شکسته هر دم میل رها شدن دارد.

دل های شکسته ی مادران و چشم های منتظر کودکان و دست های لرزان پدرانی که این روزها دانه های خرما و برگ های سبزی را به نیت آزادی سروهای دربند در سفره های خود چیده اند و دعا می خوانند؛ بارالها…

خانواده های زندانیان سیاسی امسال، هر شب، با شما از دعای خود بر سر سفره ی افطار می گویند، دل های شکسته ی منتظر بر آستانه ش آمین بگویید.

مادر مجید دری:

آرزویم این است که همه ی زندانی ها آزاد شوند. وقتی خانواده ها را می بینم که بچه ی کوچک دارند و شوهرانشان پیششان نیستند… من یک مادرم. مجید زن و بچه ندارد که من نگران آن ها هم باشم.

آرزو می کنم که اول آن ها آزاد شوند و بعد مجید آزاد شوند… اصلا همه شان با هم آزاد شوند.

همیشه آرزویمان این بوده و هست که یک روز آزادی همه شان را ببینیم.


برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید

بارالها، دل های ما را به باطل میل مده پس از آنکه به حق هدایت فرمودی و به ما از لطف خویش اجر کامل عطا فرما که همانا تویی بخشنده بی عوض و منت.

زیرا شمایید که چون طایفه ای از بندگان صالح من روی به من آورده و عرض می کردند بارالها ما به تو ایمان آوردیم، تو از گناهان ما درگذر و در حق ما لطف و مهربانی فرما که تو بهترین مهربانان هستی.

آنگاه‌ که آن جوانان کهف (از بیم دشمن) در غار کوه پنهان شدند از درگاه خدا مسئلت کردند بارالها تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی عطا فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز.

چون آنها در میدان مبارزه جالوت و لشکریان او آمدند از خدا خواستند که بار پروردگارا به ما صبر و استواری بخش و ما را ثابت قدم دار و ما را بر شکست کافران یاری فرما.


یک پاسخ به “هم نوا با دعای افطار خانواده های زندانیان سیاسی/ مادر مجید دری”

  1. سیدمسعود گفت:

    چقدر زشت است این کلمه زندانیان سیاسی در نظامی که خود را در راستای ولایت الهی می داند