سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما: ضرورتی برای پخش ربنای شجریان نمی بینیم...

مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما: ضرورتی برای پخش ربنای شجریان نمی بینیم

چکیده :در روزهای گذشته و به خصوص پس از پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری؛ اخباری مبنی بر امکان پخش ربنای شجریان از شبکه‌های مختلف صدا و سیما شنیده شد. حتی یکی از نمایندگان مجلس درخواست کرده ربنای استاد شجریان ار رسانه ملی پخش شود اما مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما پخش این ربنا را رد...


در روزهای گذشته و به خصوص پس از پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری؛ اخباری مبنی بر امکان پخش ربنای شجریان از شبکه‌های مختلف صدا و سیما شنیده شد. حتی یکی از نمایندگان مجلس درخواست کرده ربنای استاد شجریان ار رسانه ملی پخش شود اما مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما پخش این ربنا را رد می‌کند.

نقی سهرابی(مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما) در گفتگو با خبرنگار ایلنا درباره امکان پخش ربنا با صدای محمدرضا شجریان در طول ماه رمضان از تلویزیون گفت: در سال جدید تولیدات جدیدی در حوزه معارفی و مذهبی و همچنین در حوزه موسیقی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: در بخش ادعیه و معارف نیز تولیدات خوبی صورت گرفته است که این تولیدات امسال پخش می‌شود و دعای ربنا نیز با نواهای دلپذیری تولید شده که آن دعا نیز امسال پخش می‌شود.

وی ادامه داد: باتوجه به این اصل چندین ضرورتی برای پخش دعای ربنا با صدای محمدرضا شجریان احساس نشده و این دعا با صدای محمدرضا شجریان امسال پخش نمی‌شود زیرا ضرورتی برای پخش این دعا با صدای وی وجود ندارد.


2 پاسخ به “مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما: ضرورتی برای پخش ربنای شجریان نمی بینیم”

  1. شهره گفت:

    هیچی جای ربنای شجریانو نمیگیره !!!
    دوست عزیز تفنگت را زمین بگذار

  2. حامد گفت:

    دوست عزیز(اینو میگم در جواب مدیر کل روابط عمومی صدا وسیما) ما هم ضرورتی برای دیدن تلوزیون نمی بینیم