سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » شجونی: احمدی نژاد قابل اصلاح نیست...

شجونی: احمدی نژاد قابل اصلاح نیست

چکیده : خدا را شکر که آقای روحانی چهره ای است که با روحانیت رابطه خوبی دارد و از این به بعد دولت با روحانیت رابطه خوبی خواهد داشت. به همین دلیل باید احمدی نژاد را فراموش کنیم چون دیگر قابل اصلاح نیست و گمان نمی کنم بحث درباره کارهایش فایده ای داشته باشد....


جعفر شجونی که در گذشته یکی از حامیان جدی محمود احمدی نژاد بود با اشاره به اینکه کمتر از یک ماه دیگر احمدی نژاد کنار می رود؛ اظهار داشت: احمدی نژاد را فراموش کنید. چه اهمیتی دارد که چه کار کرده است و کجا رفته یا نرفته، یک ماه دیگر مهلت دولتش تمام می شود و به همین دلیل باید به گذشته کاری نداشته باشیم.

به گزارش عصر ایران، وی افزود: احمدی نژاد با مراجع خوب نبود و به همین دلیل با آنها دیدار نمی کرد. انشاالله آقای روحانی که خودش روحانی است، ارتباط دولت با مراجع و روحانیت را احیاء کند. آقای احمدی نژاد کاری کرد که مراجع را دلخور کرد.

این عضو جامعه روحانیت مبارز همچنین درباره علت فاصله دولت از مراجع گفت: بهتر است این سؤال از مشایی پرسیده شود که چرا در سالهایی که در دولت بود، حرفهایی می زد که همه را ناراحت و نگران می کرد، مخصوصا مراجع را.

وی ادامه داد: انگار نه انگار که آقایان در نظامی اسلامی مسؤلیت داشتند. خدا را شکر که آقای روحانی چهره ای است که با روحانیت رابطه خوبی دارد و از این به بعد دولت با روحانیت رابطه خوبی خواهد داشت. به همین دلیل باید احمدی نژاد را فراموش کنیم چون دیگر قابل اصلاح نیست و گمان نمی کنم بحث درباره کارهایش فایده ای داشته باشد.

شجونی در پایان اظهاراتش گفت: همه می دانند که آقای احمدی نژاد و اطرافیانش چه کارهایی انجام دادند و چه اشتباهاتی داشتند. امیدوارم رییس جمهور منتخب بتواند آبروی روحانیت را حفظ کند. البته احمدی نژاد در 4 سال اول خوب بود، اما بعد از سال 88 گرفتار امثال مشایی، بقایی و جوانفکر شد و کار به جایی رسید که هیچ کدام از حامیانش را نتوانست راضی نگه دارد.


یک پاسخ به “شجونی: احمدی نژاد قابل اصلاح نیست”

  1. دوستدار گفت:

    جناب آقای شجونی
    آن گذشته ای که شما می فرمائید باید فراموش شود ، خسارتی به کشور وارد نمود که دهه ها برای جبران آن وقت لازم است