سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » صادق زیباكلام: اقلیت تندرو بیش از این در کار مردم و کشور مانع تراشی نکنند...

صادق زیباكلام: اقلیت تندرو بیش از این در کار مردم و کشور مانع تراشی نکنند

چکیده :بهتر است اقلیت تندرو بیش از این در کار مردم و کشور و دولتی که اکثریت مردم به آن رای داده‌اند مانع تراشی نکنند و با آیین نامه‌های مختلف مشکلاتی برای کشور ایجاد...


استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران گفت: مهم‌ترین شاخصه حزب فراگیر دموکراسی خواهی و وفاداری به آن و آزادی خواهی است که به نظر می‌رسد جای چنین حزبی در سپهر سیاسی ایران خالی است.

 صادق زیباكلام در گفت‌وگو با ایلنا، در مورد اظهارات صورت گرفته از سوی نمایندگان در مورد شرایط معرفی وزرای کابینه دولت روحانی بیان داشت: اصولگرایان بهتر است به جای اینکه با تصویب این آیین نامه‌ها در کار روحانی اخلال بوجود آورند قدری در خلوت کلاه خود را قاضی کنند و از خود بپرسند که ما ۸ سال همه تریبون‌ها را در اختیار داشتیم و در منبر و مطبوعات هرچه خواستیم گفتیم اما با این حال نیز مردم به ما «نه» گفتند.

 زیبا کلام با تاکید بر اینکه اصولگرایان باید «نه» مردم نسبت خودشان را بپذیرند، گفت: بهتر است اقلیت تندرو بیش از این در کار مردم و کشور و دولتی که اکثریت مردم به آن رای داده‌اند مانع تراشی نکنند و با آیین نامه‌های مختلف مشکلاتی برای کشور ایجاد نکنند.

 وی همچنینی با اشاره به پیشنهاد عارف مبنی بر تشکیل حزب فراگیر نیز گفت: مهم‌ترین شاخصه این حزب دموکراسی خواهی و وفاداری به آن و آزادی خواهی است که به نظر می‌رسد جای چنین حزبی در سپهر سیاسی ایران خالی است.

این فعال سیاسی ادامه داد: معتقدم افرادی همچون عارف و بسیاری از دموکراسی‌خواهان می‌توانند در تشکیل این حزب با موفقیت عمل کنند.


یک پاسخ به “صادق زیباكلام: اقلیت تندرو بیش از این در کار مردم و کشور مانع تراشی نکنند”

  1. ایران داد عمارلویی گفت:

    اول باید تاییدیه از جناب شریعت؛مداری و اجازت از ایشان بدست اید,وای به حال کس,و کسانی که بخواهندبدون اذن ایشان اب بخورند,مطمینن به زقومش تبدیل خواهد نمود.از ما گفتن و از شما شنیدن, به صرفه و صلاح ملک و مملکت و…ایران و اسلام و جهان و جهان های دیگر خواهد بود.وای واویلا که از خط و خطوط قرمزات؛ایشان بگذرید که شما را با مار غاشیه هم خانه و هم کوپن خواهند نمود/کوپن وشنوه را مراد است/عاقلان را اشارتی؛ ما که دستمان از هر دو جهان کوتاه است,التماسی داریم که جناب ایشان ما را در تیول خود در اورند,خدا را چی دیدید شاید کمکی و لطفی و رحمتی بشود تا از اسفل السافلین به قلعه کیهانیان فرود اییم.انتظارگوشه چشمی از ان دانای کل و اشارتی ما را و کل فامیل و ایل و تبار و منطقه ما را کفایت است زیاده نمیخواهیم هر چند زیادت از , ایشان شنیدیم.افسوس که فرودگاه ما کیهان نخواهد شد چه قبلن فراوان کسان منتظرند در قیام و قعود ایشان سر بر استان دال,ر,ی,م,ه بسایند تا در غربت ایران ایشان به یاسر و سلاخی از نوع سوم به کاینات دماوند وپیرو مراد؟مراد ما جناب شریعت مداری میباشند.