سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » احمدی​نژاد: خدای نکرده دروغ، تهمت و افترا وارد ادبیات سیاسی ما نشود...

احمدی​نژاد: خدای نکرده دروغ، تهمت و افترا وارد ادبیات سیاسی ما نشود

چکیده :احمدی نژاد که طی دو دوره ریاست بر قوه مجریه با استفاده از تریبون های عمومی به اتهام زنی به همه می پردازد اینک در آستانه خداحافظی از پاستور می گوید: خدای نکرده خلاف گویی و تهمت و افترا وارد ادبیات سیاسی ما نشود. باید مراقب باشیم. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمود احمدی​نژاد با حضور...


احمدی نژاد که طی دو دوره ریاست بر قوه مجریه با استفاده از تریبون های عمومی به اتهام زنی به همه می پردازد اینک در آستانه خداحافظی از پاستور می گوید: خدای نکرده خلاف گویی و تهمت و افترا وارد ادبیات سیاسی ما نشود. باید مراقب باشیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمود احمدی​نژاد با حضور در مرکز همایش​های بین المللی صدا وسیما در مراسم نکوداشت هشت سال تلاش جهادی سخنرانی کرد و بدون اشاره به بحران هایی که زاییده مدیریت اجرایی وی است مدعی شد: ما در دوبخش ساسی و فرهنگی، کارهایی برای این منظور کرده​ایم. در بخش سیاسی باید باور کنیم که حکومت برای پیگیری اهداف و آرمان​های الهی است. باید فضای آرمانی و انقلابی همیشه در کشور با نشاط باشد.

احمدی نژاد که بسیاری از مدیران اجراییش دارای پرونده مفاسد اقتصادی و مالی هستند، با بیان اینکه بیت المال امانت مردم است، دست اندازی به بیت المال را زشت خواند و گفت: باید مراقب باشیم که یکباره در یک چرخه ای نیفتیم که اقدامات برجسته رقیب را بزرگ کرده و ضعف های خود را کتمان کنیم. خدای نکرده خلاف گویی و تهمت و افترا وارد ادبیات سیاسی ما نشود. باید مراقب باشیم.

به گفته وی، مجموعه حلقه حاکمان را اگر جمع بزنند، 15 هزار نفر می​شود و مابقی مردم ول معطلند! و در اداره جهان نقشی ندارند.

احمدی نژاد بدون پرداختن به اخراج ها و جابه جایی های وسیع در دولتش، ادعا کرد: هیچ کس به خاطر نقد دولت، از حقوقش محروم نشده و بیشترین سطح ارتباط با توده​های مردم در این دولت بوده است. اگر بخواهم روزی خاطراتم را از لحظات زیبای دیدارهای مردمی بنویسم، باید به اندازه عمر دولت زمان بگذارم. دولت هم اکنون محرم اسرار همه است. از دختری که خاطرخواه پسری است و دسترسی به کسی ندارد و از من کمک می خواهد تا همه چیز! مردم در نامه​هایشان به من اسرارشان را می نویسند. حکومت اسلامی باید محرم اسرار ملت باشد.


12 پاسخ به “احمدی​نژاد: خدای نکرده دروغ، تهمت و افترا وارد ادبیات سیاسی ما نشود”

 1. فرهاد گفت:

  شما انقدر خوشبخت هستی که نمیفهمی چقدر بدبختی.فکر میکنی ماموریت خود را نسبت به اسرائیل بنحو احسن انجام دادی هنر است.پس برو در همان دنیای خودت باش

 2. سبز گفت:

  يك …. 8 سال برای این مملکت تصمیم میگرفته!! به خدا ما مردم نجیبی هستیم!

 3. کاوه گفت:

  شوخی می کنه؟ شاید داره غیر مسقیم میگه کسی راه من رو نره.

 4. کمینه گفت:

  واییییی خدااااا…مردم ازخنده. این بابا حسابی تعطیلههههه…

 5. محمداز بوشهر گفت:

  طنزسال92از زبان دکتررابشنوید…..

 6. علی گفت:

  ماهیان ندیده غیراز آب پرس پرسان که اب کجاست

  اقای احمدی نژاد توخودت تجسم دروغ تهمت و…..هستی
  رطب خورده منع رطب چون کند

 7. hamid54 گفت:

  اوووفففففف
  اوووووفففف
  اوووووووففففف
  …..
  خب چی بگم دیگه!!!!؟؟؟؟

 8. مرتضی گفت:

  رطب خورده منع رطب کی کند!؟
  دو صد گفته چون نیم کردار نیست
  ایشان از همان ماجرای هاله نور استغفار و توبه کند ، بقیه خلاف گوئی ها را مردم ایران خواهند بخشید

 9. سهند گفت:

  دولت کودتا استعفا استعفا

  دولت مستبد ٫مستکبر ٫متقلب ٫ متحجر استعفا استعفا

 10. alireza گفت:

  این صدا و سیما هم شده مرکز تعریف و تمجید الکی. بابا به کار خودت بچسب

 11. داوود گفت:

  ایشان قبل از رفتن از پاستور دچار پدیده ای شده اند که در علم شیمی اصطلاحا پاستوریزاسیون نامیده میشه و پاستوریزه شدن ایشان کاملا طبیعی و قابل درک هست