سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » روحانی در دیدار با برخی مراجع و علمای قم: یاری کنید؛ دولت در سخت‌ترین شرایط کار اجر...

روحانی در دیدار با برخی مراجع و علمای قم: یاری کنید؛ دولت در سخت‌ترین شرایط کار اجرایی را تحویل ‌می‌گیرد

چکیده :اگرچه شرایط سختی است اما ان‌شاءالله همان‌طوری که انتخابات با عنایت الهی با موفقیت برگزار و شبهات رفع شد و نتیجه آن برای انقلاب، کشور و مردم شیرین و عزت‌بخش بود، بتوانیم بر مشکلات فایق...


رییس‌جمهور منتخب در دیدار با آیت‌الله سبحانی گفت: برای حل مشکلات سخت و پیچیده فراروی کشور به حمایت مردم، مقام معظم رهبری، مراجع محترم، علما و حوزه‌های علمیه نیازمند هستیم.

به گزارش ایسنا، دکتر حسن روحانی که صبح روز پنجشنبه به شهر مقدس قم سفر کرده است، پس از زیارت مضجع شریف حضرت معصومه(س) و شرکت در مراسم غبارروبی مرقد مطهر ایشان، در دیدار با آیت‌الله شبیری زنجانی اظهار کرد: دولت یازدهم نیازمند حمایت مردم، رهبر معظم انقلاب، مراجع تقلید، علما و حوزه های علمیه است.

 وی افزود: اگرچه شرایط سختی است اما ان‌شاءالله همان‌طوری که انتخابات با عنایت الهی با موفقیت برگزار و شبهات رفع شد و نتیجه آن برای انقلاب، کشور و مردم شیرین و عزت‌بخش بود، بتوانیم بر مشکلات فایق شویم.

 رییس‌جمهور منتخب مردم اظهار کرد: با صبر، حوصله و استقامت مردم از مشکلات عبور می‌کنیم و کمک مراجع محترم و حوزه‌های علمیه در این‌باره بسیار موثر است.

 و ی هم‌چنین در دیدار با آیت‌الله مکارم شیرازی، گفت: دولت یازدهم مصمم است ارتباط منظمی با حوزه‌ها به ویژه حوزه علمیه قم و مراجع عظام داشته باشد و از نظرات و حمایت آن‌ها بهره‌مند شود.

 رییس‌جمهور منتخب افزود: دولت یازدهم در سخت‌ترین شرایط کار اجرایی را تحویل ‌می‌گیرد و براین اساس باید به این دولت کمک کرد.

 وی با دیدار با آیت‌الله صافی گلپایگانی نیز گفت: وی تاکید کرد: باید تلاش کنیم امید در دل‌های مردم گسترش یابد، نسل جوان به قرآن و معارف دینی بیش از پیش علاقه‌مند و وحدت میان مسلمانان جهان تقویت شود.

 روحانی در دیدار با آیت‌الله موسوی اردبیلی نیز گفت: امیدواریم دولت یازدهم بتواند با ارتباط خوب با مراجع تقلید و حوزه‌های علمیه و علما برای حل وفصل مشکلات داخلی و خارجی کشور تلاش و اقدام کند.

وی هم‌چنین در دیدار با آیت‌الله نوری همدانی، گفت که برگزاری موفق انتخابات اخیر ریاست جمهوری توانست تلخی‌هایی را که در کشور وجود داشت از بین ببرد و مردم امروز شادمان و برای حل مشکلات امیدوار هستند.


2 پاسخ به “روحانی در دیدار با برخی مراجع و علمای قم: یاری کنید؛ دولت در سخت‌ترین شرایط کار اجرایی را تحویل ‌می‌گیرد”

 1. ناشناس آشنا گفت:

  برداشتن حصر کلید حل مشکلات است .

  زمان خنجر و داس سپری است.

  کلیددار ،دروازهٔ دیر مغان را بگشا.

  که پیر ما سخنها دارد.

 2. neda گفت:

  چرا عوامل اختلاس و رانت خواری و وامهای ميلياردی بدون برگشت اعلام و محاکمه نميشوند ؟ پولها بايد به خزانه برگشت داده شود.