سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دیدار گروهی از وکلا، سینماگران، فعالان سیاسی با نسرین ستوده + عکس...

دیدار گروهی از وکلا، سینماگران، فعالان سیاسی با نسرین ستوده + عکس

چکیده :رخشان بنی اعتماد، کامبوزیا پرتوی، جعفر پناهی، حبیب اله پیمان، هانیه توسلی، نوشین جعفری، حبیب رضایی، مریم زندی، فیروزه صابر، مریم صادقیان، محسن عبدالوهاب، فریده غیرت، مینو مرتاضی، علیرضا معتمدی، مجتبی میرتهماسب، مرضیه وفامهر در این دیدار ضمن اظهار همدردی با این وکیل زندانی و خانواده اش در مورد شرایط زندان گفت و گو کردند. ...


گروهی از سینماگران، هنرمندان،  وکلا و فعالان سیاسی و مدنی با نسرین ستوده دیدار کردند.

به گزارش کلمه، نسرین ستوده که از دوم تیر ماه در مرخصی به سر می برد طی مدت مرخصی خود با فعالان سیاسی و مدنی دیدار کرده است. سیدمحمد خاتمی رییس جمهوری سابق کشورمان نیز با این وکیل دادگستری دیدار داشت.

در همین حال رخشان بنی اعتماد،  کامبوزیا پرتوی، جعفر پناهی، حبیب اله پیمان، هانیه توسلی، نوشین جعفری،  حبیب رضایی، مریم زندی، فیروزه صابر،  مریم صادقیان، محسن عبدالوهاب، فریده غیرت،  مینو مرتاضی، علیرضا معتمدی، مجتبی میرتهماسب، مرضیه وفامهر در این دیدار ضمن اظهار همدردی با این وکیل زندانی و خانواده اش در مورد شرایط زندان گفت و گو کردند.

نسرین ستوده فعال حقوق بشر سرشناس و وکیل دادگستری از سیزدهم شهریورماه ۱۳۸۹ در بازداشت است. او به اتهام “اقدام علیه امنیت ملی، تبانی و تبلیغ علیه نظام و عضویت در کانون مدافعان حقوق بشر” به تحمل شش سال حبس تعزیری، ۲۰ سال محرومیت از وکالت و ۲۰ سال ممنوعیت خروج از کشور محکوم شده است.


7 پاسخ به “دیدار گروهی از وکلا، سینماگران، فعالان سیاسی با نسرین ستوده + عکس”

 1. سیاوش گفت:

  وطن وطن تو سبز جاودان بمان

 2. حسین تابعی گفت:

  درود بر نسرین ستوده

 3. farshid گفت:

  درود بر این شیر زن آریایی…..به امید آزادی تمام عزیزان در بند….

 4. مهرداد گفت:

  درود بر تک تک این سروان آزاد

 5. سبز گفت:

  از عموم مردم و هنرمندان و فعالان سياسي و اجتماعي خواهش ميكنم كمپيني براي حمايت مالي و معنوي از خانواده هاي جانباختگان اعتراضات سال 88 و پس از ان تشكيل دهند. بسيارند كساني كه در آن روزها كشته شدند و خانوادشان جرات نكردند اخبار آنرا منتشر كنند.

  بايد همه شهدا شناسايي شوند و از خانواده آنها دلجويي شود.
  حقوقدانان دادخواستي براي بررسي كشتار سال 88 تنظيم كنند تا بزودي دادگاهي عادلانه براي تعيين و شناسايي و محاكمه كساني كه دست به كشتار زدند تشكيل شود و حقايق براي ثبت در تاريخ روشن شود.

 6. mohammad گفت:

  به راستی که ستودنی است ستوده…به امید پایان حصرِ باقی یاران در بند

 7. شکیب گفت:

  این لبخندو دوس دارم
  امیدوارم همیشه بمونه
  راستی نیما کو؟