سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » سایت الف به نماینده رهبری در کیهان: مردم به شما نه گفتند...

سایت الف به نماینده رهبری در کیهان: مردم به شما نه گفتند

چکیده :سایت نزدیک به احمد توکلی نوشته است: نکته ی بعدی خود نظرسنجی هاست. شما که به نظرسنجی ها قائل میباشید چرا زمانی که صدرنشین بودن آقایان هاشمی و خاتمی را نشان میدادند, در رابطه با پایگاه مردمی اصلاح طلبان سخن به میان نمی آوردید و از پیروزی قطعی اصولگرایان دم می زدید؟ ...


کلمه- گروه خبر: سایت الف در مطلبی با انتقاد از روزنامه تحت امر رهبری نوشته است: امروز در حال طرد کسانی هستند که در چهارسال یکه تازی با بی اخلاقی هرچه تمام تر به رقیب خود تاختند و از هیچ اقدامی برای کنار گذاشتن وی از صحنه و تصاحب کامل قدرت دریغ نکردند. امروز کسانی دارند حذف میشوند که به شعور ملت بی احترامی کردند و قصد تصمیم گیری به جای آنها را داشتند.

یادداشت نویس این سایت با انتقاد از موضع گیری های اخیر حسین شریعتمداری افزوده است: این حال سخنان اخیر شما در رابطه با پیروزی اصولگرایی در انتخابات جای بسی شگفتی دارد و ناخودآگاه مثال میرزا قلی خانی را به ذهن می آورد که پس از شکست از حریف حالت ظفرمندانه به خود میگرفت و به تمسخر رقیب می پرداخت!

میرزایی که با همراهی صداوسیما و صد البته اسناد متقنش انگ جاسوسی به این و آن میزد و حریف را عامل دست موساد و سیا میخواند. میرزایی که حرف مخالف خود را به مثابه بی بصیرتی میدید و گوینده اش را عینیت ضد ولایت فقیه بودن….

میرزایی که پس از شکست مفتضحانه از رقیبی که حتی فرصت دفاع از اتهامات وارد شده به خود را نداشت, سرش را بالا گرفته وبا صدای رسا میگوید “فرد پیروز ادامه راه اصولگرایی است با کمی اختلاف سلیقه!” و گواه خود را سخنان فرد منتخب در کنفرانس خبریش عنوان میکند. برادر عزیزم, یقین کنید فرد انتخاب شده با هر گرایش سیاسی که باشد نماد ” نه ” ای بود به شما و همه ی آنهایی تحت لوای شما مشغول سینه زنی میباشند. با صراحت میگویم که آراء فرد منتخب با هر گرایش سیاسی به معنای حذف شدن امثال حضرتعالی از مناسبات سیاسی کشور است پس لطفا قصد در مصادره ی انتخابات نفرمایید.

سایت نزدیک به احمد توکلی نوشته است: نکته ی بعدی خود نظرسنجی هاست. شما که به نظرسنجی ها قائل میباشید چرا زمانی که صدرنشین بودن آقایان هاشمی و خاتمی را نشان میدادند, در رابطه با پایگاه مردمی اصلاح طلبان سخن به میان نمی آوردید و از پیروزی قطعی اصولگرایان دم می زدید؟

یادداشت نویس با انتقاد از اصولگرا خواندن حسن روحانی توسط کیهان افزوده است: مطلب بعدی این که با وجود صحبت های جنابعالی, پس دقیقا پایگاه اصلی رای فرد منتخب کجا می شود؟ آیا رهروان پایداری ایشان را اصلح یافتند و یا اینکه جامعه روحانیت و حزب موتلفه از وی حمایت کردند؟


6 پاسخ به “سایت الف به نماینده رهبری در کیهان: مردم به شما نه گفتند”

 1. سعید گفت:

  این هم نوعی رای دزدی آقایان از ملت است. 88 رای ملت رو دزدیدند و حالا میخوان منتخب ملت رو بدزدند که ماهیت این دو عمل قبیح و بسیار جاعلانه است/ با این صحبتهای حاج حسین و برادران هر روز از ملت که مشروعیت انقلاب است دور میشوند و تنهای تنها..

 2. asad گفت:

  شریعتمداری بازجو که عقلش به بیشتر از این قد نمی ده!!! بذار تا دلش می خواد جیغ بنفش بکشه. منکه از حرص خوردن هایش لذت می برم.

 3. علی گفت:

  این آقای حسیینک بازجو بخدا قسم باندازه یک بچه شش ساله شعور ندارد وتعجب همین جاست ،چرا این یشعورا دوررهبری جمع شده اند باید سنحیتی داشته باشند ..تعجب نکنید اگرهمین امروزوفردا حسین بازجوگفت بله آقای روحانی مامورما بود دربین اصلاح طلبان ؛روی این شخص از سنگ پا قزوین کمی زبرتراست

 4. ترس از حکومت گفت:

  اینکه تقلب شد هر … هم دانست ولی متاسفانه شما همچنان می خواهید مردم خودشان را به … بززند متاسفم

  هیهات من الذّله

 5. یاشار گفت:

  البته امروز همگان خود را همراه فرد پیروز می دانند و به نحوی می کوشند وی را متعلق به خود بدانند.

  به نظر من نفس این موضوع خوب است و باید از آن استقبال کرد.

  اما بایدکسانی که رییس جمهور منتخب را از خود می دانند را به دو دسته تقسیم کرد. گروه نخست کسانی هستند که صادقانه منتقد وضع پیشین هستند و در رییس جمهور جدید امیدهایی می بینند. به نظر من این گروه را باید در جمع کسانی قرار داد که می توانند در روند جدید موثر باشند و به شکل گیری گفتمان جدید کمک کنند.

  اما گروه دوم کسانی هستند که مزورانه خود را با رییس جمهور منتخب همراه کرده اند. مثال روشن این گروه کسانی مانند کیهان یا احمد خاتمی است که باید این گروه نابخرد را مراقب بود. اینان خود می دانند که بازنده گانند و نعل وارونه می زنند. بهترین کار آن است که این بی مایگان را به راه درست فراخوانیم

 6. meysam گفت:

  خجالت هم خوبه کسانی که به اقای خاتمیاتهام جاسوسی می زنند حالا دم از اصولگرایی اقای روحانی می زنند خجالت هم خوب چیزیه