سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » قوه قضاییه تلویزیون، خبرگزاری و روزنامه تاسیس می کند...

قوه قضاییه تلویزیون، خبرگزاری و روزنامه تاسیس می کند

چکیده :معاون راهبردی قوه قضائیه در همایش تشکلات قضایی و نهادهای مرتبط قوه قضائیه در استان کرمان: در آینده نزدیک شبکه تلویزیونی، خبرگزاری و روزنامه به منظور اطلاع‌رسانی دقیق به مردم توسط قوه قضائیه افتتاح می‌شود. به گزارش نسیم، محمدباقر ذوالقدر، معاون راهبردی قوه قضائیه با اشاره به اینکه اگر ما بخواهیم تمام آرزوهای خود را...


معاون راهبردی قوه قضائیه در همایش تشکلات قضایی و نهادهای مرتبط قوه قضائیه در استان کرمان: در آینده نزدیک شبکه تلویزیونی، خبرگزاری و روزنامه به منظور اطلاع‌رسانی دقیق به مردم توسط قوه قضائیه افتتاح می‌شود.

به گزارش نسیم، محمدباقر ذوالقدر، معاون راهبردی قوه قضائیه با اشاره به اینکه اگر ما بخواهیم تمام آرزوهای خود را در زمینه مسئله قضا در کشور اسلامی ایران در یک جمله خلاصه کنیم، حاصل آن ارتقای قوه قضائیه است و باید خود را دائما ارتقا دهد، بیان داشت: نخستین کار برای ارتقای کارآمدی در قوه قضائیه بحث برنامه محوری در این قوه است و قوه قضائیه با این گستردگی، پیچیدگی، ماموریت و مسئولیت نمی‌تواند، بدون برنامه منسجم مدیریت شود.


یک پاسخ به “قوه قضاییه تلویزیون، خبرگزاری و روزنامه تاسیس می کند”

 1. هموطن شما از آلمان گفت:

  از مسئولین قوۀ قضائیه تقاضا داریم قبل از هر کاری اولا یک سازمان بازرسی بسیار دقیق و کاملا مستقل تاسیس و به نحوۀ عملکرد قضات و واحدهای مختلف قوۀ قضائیه و مخصوصا ادارات ابلاغ و اجرای احکام نظارت کامل کنند.

  دوما نسبت به افزایش حقوق و درآمد کارکنان بخشهای مختلف دادگستری تا جائیکه آنها از نظر مالی و برای گذران زندگی خود مشکلی نداشته و وظیفۀ خود را بدرستی انجام دهند اقدام نماید. سوما یکی از مهمترین اشکالات در قوۀ قضائیه فقدان دادگاههای تخصصی میباشد.

  تا آنجا که بنده در ده سال گذشته تجربه کرده ام، زمانیکه دادگاههای حقوقی که تنها با یک قاضی اداره میشوندبه موارد پیچیده برخورد میکنند

  توان تحلیل، و صدور حگم صحیح برایشان بسیار دشوار میگردد و لذا شخصی مانند اینجانب بایستی حتی در مواردی تا پانزده و یا بیست سال منتظر یک حکم صحیح و عادلانه بماند.