سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » میرحسین و رهنورد عید نیمه شعبان را هم بدون ملاقات و تماس تلفنی گذراندند...

میرحسین و رهنورد عید نیمه شعبان را هم بدون ملاقات و تماس تلفنی گذراندند

چکیده :علیرغم برخی امیدها و انتظارات و حتی نقل بعضی شایعات، میرحسین و رهنورد، دو همراه محصور جنبش سبز حتی روز عید را نیز بدون ملاقات و تماسی با اعضای خانواده ی خود در منزل به تنهایی گذراندند....


میرحسین موسوی و زهرا رهنورد عید نیمه شعبان را نیز تنها در خانه و بدون هیچ ملاقات و یا تماس تلفنی سپری کردند.

به گزارش کلمه، علیرغم برخی امیدها و انتظارات و حتی نقل بعضی شایعات، میرحسین و رهنورد، دو همراه محصور جنبش سبز حتی روز عید را نیز بدون ملاقات و تماسی با اعضای خانواده ی خود در منزل به تنهایی گذراندند.

با وجود شرایط تغییر یافته در عرصه سیاسی کشور، مقطع خاص انتخابات که همواره با آزادی نسبی فضای سیاسی همراه بوده و مجموعه عوامل دیگری که برای بسیاری از ناظران توقع گشایش نسبی در امور را ایجاد کرده است، تغییری در وضعیت میرحسین و رهنورد ایجاد نشده و وضعیت بی خبری که در ماه های گذشته هم به شکل ها و بهانه های مختلف وجود داشت تشدید شده؛ وضعیتی که فراتر از حصر باعث آزار خانواده ی آقای موسوی است.

در ۸ ماه گذشته از سه دختر میرحسین و رهنورد، یکی از آنها یک ملاقات و دیگری دو ملاقات داشته است که دیدار اول مربوط به عید نوروز می‌شود و دیدار بعدی که به صورت محدود و امنیتی تنها با یکی از دختران برگزار شد مربوط به دیدار دو هفته پیش “کوکب”، فرزند ارشد خانواده است. از آن پس دیگر هیچ خبری مطلقا نرسیده است. تماس های محدود تلفنی که گاه ماه ها قطع می‌شود در حال حاضر وجود ندارد و بیشترین ارتباط میرحسین و رهنورد با خارج از زندان خانگی، دیدارهایی با مادر خانم رهنورد است که گاهی اوقات برقرار می شود.


2 پاسخ به “میرحسین و رهنورد عید نیمه شعبان را هم بدون ملاقات و تماس تلفنی گذراندند”

  1. مسعود گفت:

    آقای روحانی شما قول دادید!

  2. نیما گفت:

    این اتش زیر خاکستر یک روز شعله ور میشه و اونوقت تمام سوختنی ها رو میسوزنه