سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » خبرگزاری فرانسه: ایرانی ها 18 میلیارد دلار ارز در خانه هایشان نگهداری می کنند...

خبرگزاری فرانسه: ایرانی ها 18 میلیارد دلار ارز در خانه هایشان نگهداری می کنند

چکیده :خبرگزاری فرانسه با پرداختن به کاهش قیمت دلار در ایران، از افزایش 15 درصدی ارزش ریال ایران در برابر دلار آمریکا خبر داد. به گزارش مهر، خبرگزاری فرانسه با پرداختن به ارزش قیمت دلار در ایران از افزایش 15 درصدی ارزش پول ملی ایران در برابر دلار آمریکا خبر داد. این خبرگزاری با مرتبط کردن این موضوع به انتخابات ریاست جمهوری اخیر در ایران، به نقل از یک دلال ارز در تهران نوشت: بسیاری از مردم ایران دلار خریداری و آنها را در خانه های خود انبار کرده اند و حالا به خاطر دورنمای مذاکرات ایران با غرب و اتخاذ دیپلماسی هوشمندانه تر در مذاکرات هسته ای که سبب کاهش قیمت دلار خواهد شد مردم اقدام به فروش دلارهای خود می کنند. دلار آمریکا امروز در تهران به قیمت 30 هزار ریال فروخته می شد که در مقایسه با هفته های گذشته که 35000 ریال خرید و فروش می شد کاهش 15 درصدی داشته است. به گزارش خبرگزاری فرانسه ایرانی ها حدود 18 میلیارد دلار ارز را خریداری و در خانه های خود نگهداری می کنند که با توجه به روی کار آمدن حسن روحانی در ایران و احتمال آرام شدن تنش های ایران و غرب...


پس از آنکه رویتر از افزایش 12 درصدی ارزش ریال خبر داد، خبرگزاری فرانسه با پرداختن به کاهش قیمت دلار در ایران، از افزایش 15 درصدی ارزش ریال ایران در برابر دلار آمریکا خبر داد.

به گزارش مهر، خبرگزاری فرانسه با پرداختن به ارزش قیمت دلار در ایران از افزایش 15 درصدی ارزش پول ملی ایران در برابر دلار آمریکا خبر داد.

این خبرگزاری با مرتبط کردن این موضوع به انتخابات ریاست جمهوری اخیر در ایران، به نقل از یک دلال ارز در تهران نوشت: بسیاری از مردم ایران دلار خریداری و آنها را در خانه های خود انبار کرده اند و حالا به خاطر دورنمای مذاکرات ایران با غرب و اتخاذ دیپلماسی هوشمندانه تر در مذاکرات هسته ای که سبب کاهش قیمت دلار خواهد شد مردم اقدام به فروش دلارهای خود می کنند.

دلار آمریکا امروز در تهران به قیمت 30 هزار ریال فروخته می شد که در مقایسه با هفته های گذشته که 35000 ریال خرید و فروش می شد کاهش 15 درصدی داشته است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه ایرانی ها حدود 18 میلیارد دلار ارز را خریداری و در خانه های خود نگهداری می کنند که با توجه به روی کار آمدن حسن روحانی در ایران و احتمال آرام شدن تنش های ایران و غرب این امر می تواند به کاهش بیشتر قیمت دلار در ایران بینجامد.


یک پاسخ به “خبرگزاری فرانسه: ایرانی ها 18 میلیارد دلار ارز در خانه هایشان نگهداری می کنند”

  1. علی گفت:

    این اعداد از کجا میاد