سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » انتقاد سایت الف از صدا و سیما در تخریب هاشمی و خاتمی...

انتقاد سایت الف از صدا و سیما در تخریب هاشمی و خاتمی

چکیده :سایت نزدیک به نماینده منتقد دولت ننوشته است که در طی این همه سال ها که سایت های اقتدارگرا و صدا و سیما به تخریب هاشمی و خاتمی و سایر فعالان سیاسی و انقلابیون اصیل مشغول بود، چرا او که نمایندگی مجلس را هم به عهده دارد یک بار هم به این رویه تخریبی اعتراض نکرده است. ...


سایت نزدیک به احمد توکلی با انتقاد از ضرغامی در تخریب هاشمی و رفسنجانی پرسیده است که آیا توانستید مردم ثابت کنید که خاتمی جاسوس است و هاشمی با ولایت زاویه دارد؟

سایت نزدیک به نماینده منتقد دولت ننوشته است که در طی این همه سال ها که سایت های اقتدارگرا و صدا و سیما به تخریب هاشمی و خاتمی و سایر فعالان سیاسی و انقلابیون اصیل مشغول بود، چرا او که نمایندگی مجلس را هم به عهده دارد یک بار هم به این رویه تخریبی اعتراض نکرده است.

سایت الف در انتقاد از صدا و سیما نوشته است: نکته ای که لازم است در ابتدا به خوانندگان این نوشته متذکر شوم آن است که نوشته حاضر به هیچ وجه در له یا علیه شخص خاصی نیست و صرفا در نقد رسانه ملی به جهت زاویه اهداف تبیین شده این رسانه با نتایج حاصله دارد. نتایجی که گاها زاویه ۱۸۰ درجه با هدف تبیینی دارد.

ریاست محترم رسانه ملی شما یقینا بهتر از بنده می دانید برنامه های متنوع مستند سیاسی ‏و خبری و ‏ نشستهای سیاسی ‏ که با هدف تخریب برخی شخصیتها خصوصا آقایان هاشمی و خاتمی ساختید به چه نتیجه ای رسید ؟ در این مدت خصوصا چهار سال اخیر شما از هیچ فرصتی برای تخریب این دو ‏‏مضایقه نکردید. این همه امکانات مالی و فنی که در فرمان شما بود چه کرد؟ هدفتان این بود که خاتمی را جاسوس ‏‏‏همکار جورج سوروس و … معرفی کنید. اما نتیجه چه شد؟

تقریبا از هیچ صفت تخریبی نبود که علیه ایشان استفاده نکنید. اما نتیجه چه شد؟ آیت الله هاشمی چطور ؟ سران فتنه،‏ ساکت فتنه و اقدام یکجانبه شما در عدم ایجاد فرصت پاسخگویی برای وی را که یادتان نرفته.

نمی دانم شب بعد از اعلام نتایج در خیابان ها بودید یا نه؟ ولی مطمئنا دوربینهای شما بودند. شعارهای حمایت مردم از خاتمی و هاشمی را حتما شنیدید. نمی خواهید بگویید به هدفتان رسیدید و توانستید به مردم ثابت کنید که خاتمی جاسوس است و هاشمی با ولایت زاویه دارد و در عین حال بخش قابل توجهی از جامعه کماکان به ایشان علاقه مندند . که این توهین به ملت ایران است .

اگر این زاویه بین هدف و نتیجه را به سایر اهداف شما تعمیم بدهیم چه ؟ مثلا در حوزه فرهنگی عقیدتی و …. .

اگر سایر اهداف شما که باید در درازمدت به بار نشیند به همین سرنوشت دچار شود چه؟

در این مجال نمی خواهم در نفی یا اثبات اقدامات تخریبی بر علیه شخصیتهای نظام سخن بگویم. نمی خواهم بگویم این دو از سرمایه های نظام هستند .حتی نمی خواهم بگویم طبق قوانین حاضر کشورمان شما موظف بودید زمان پاسخگویی در اختیارشان قرار دهید. نه! سخنم چیز دیگریست.

جناب آقای مهندس ضرغامی شما وظیفه سنگینی دارید . به عنوان یک ایرانی ملتمسانه از جناب عالی و سایر همفکرانتان استدعا دارم. در مواضع خود تجدید نظر کنید.برای رسیدن به هدف ابزار مناسب را به کار بندید. شما در خیلی از مواضع موظفید روشنگری کنید. در تاریخ شخصیتهای سفید و سیاه زیادی وجود دارند که شما باید نسبت به آنان روشنگری کنید . فکر کرده اید اگر خدای ناکرده هدفی که برای معرفی چهره منفور سیاهان واقعی روزگار و تاریخ دارید به همین نتیجه برسد چه؟

یا بالعکس !

جناب آقای مهندس ضرغامی عزیز مخلص کلام اینکه هدف هر چه قدر هم والا باشد و عزیز به هیچ وجه وسیله را توجیه نمی کند.


5 پاسخ به “انتقاد سایت الف از صدا و سیما در تخریب هاشمی و خاتمی”

 1. فرهاد گفت:

  تا انجا که من یاد دارم از اول انقلاب صدا و سیما از قطب زاده شروع شد تا بحال در دست کسی نبوده که واقیعت را بازگو کند بخصوص اول انقلاب که ضد انقلابیون پشت نقاب بودنند همه را مخدوش وجابجا کرد.همین ضرغامی علاوه بر کارهای خط دار کاری کرده که ملت به ماهوارها پناه ببرند.وبا سیمای خود قهر باشند

 2. سیدسبز گفت:

  مشکل اینجاست که وضع رسانه مادردروغ پراکنی وسانسور اخبارازتمام جهان بدتراست ومامدام کشورهای غربی رادروغگو میخوانیم
  اگردرکشورهای دیگر رسانه دولتی دروغ میگوییندواخبارراسانسورمیکنند مردم به رسانه های غیردولتی ومخالف دولت دسترسی دارندومیتوانند تااخباردرست وبدون سانسور رابدست اورند
  ولی درکشورما مردم حق استفاده ازرسانه های خارجی راندارند داشتن ماهواره جرم است سایت های شبکه های خارجی وسایت های مخالف دولت فیلتراست و مردم فقط باید به دروغ های رسانه ملی گوش دهند
  ماغربی ها رامحکوم میکنیم ولی رفتارخودمان مامردممان بدترازانهاست

 3. farshid گفت:

  صدا سیما یادش باشد که این مردم به عشق خاتمی و هاشمی در صحنه حضور یافتند……واقعیت رو باید یعنی مجبورید بپذیرید……………

 4. زهرا گفت:

  به به جناب آفتابگردان دوباره به طرف آفتاب چرخیدن .
  خوشم میاد روی سفتی داری .

  دوستان من الان قریب به دو ساله رفتارهای سیاسی آقای توکلی ملون رو بررسی میکنم به شدت منفعت طلب هستن . الان هم بوی پست و بالاخره نمایندگی دوره ی بعد و اینا به مشامش خورده تغییر جهتی 180 درجه ای دادن . سایتش زمان انتخابات و تبلیغات دیدنی بود . بسیار فرد غیر قابل اعتمادیه . آخه یکی نیست به این حزب پست بگه شما از 4 سال پیش تا الان لال تشریف داشتی ؟

  علی ای حال شما فعلا مشغول مرگ بر فلانی و فلانی در صحن مجلس باش تا 4 سال بعد .

  این آقا عصاره ی تربیت جمهوری اسلاااااااااااامی یییییییییییییییی ست اهل تزویر و ریا و نون به نرخ روز خور امثال شمایان آقای توکلی هر روز صبح ابتدا پیش از هر کاری جهت وزش باد رو بررسی مییکنین و بعد بیانیه ای مقاله ای حضوری چیزی بهم میرسونید.

  عمر شما هم سر میاد . .

 5. مژگان گفت:

  بعد از انتخابات هم صدا وسیما تحلیلهای عجیب وقریبی می کنند که ادم شاخ در می اورد بابا اقای ضرغامی پنبه ها را از گوش وچشم بندها را بردارید وصدای ملت را بشنوید واین قدر با برنامه هاتون مردم را با ارزشها به لجاجت ومحالفت وادار نکنید