سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » پیامک های وزارت اطلاعات به صورت تصادفی ارسال می شود...

پیامک های وزارت اطلاعات به صورت تصادفی ارسال می شود

چکیده : این پیامک ها نه به صورت گزینش شده و انتخابی، بلکه به صورت رندم و تصادفی با استفاده از دکل های شهری مخابرات برای ساکنین هر محله جغرافیایی ارسال می شود....


 کلمه – گروه خبر: در روزهای اخیر پیامک هایی از سوی وزارت اطلاعات با مضمون « رفتار هنجارشکنانه شما رصد شد. تکرار آن موجب برخورد قانونی خواهد شد» به تلفن همراه برخی از شهروندان ارسال شده است.

به گزارش کلمه، دریافت این پیامک سبب نگرانی این شهروندان شده، اما این پیامک ها نه به صورت گزینش شده و انتخابی، بلکه به صورت رندم و تصادفی با استفاده از دکل های شهری مخابرات برای ساکنین هر محله جغرافیایی ارسال می شود.

هر چند که به نظر می رسد، برخی نیروهای افراطی نهادهای امنیتی که از پیروزی حرکت های مسالمت جویانه مردم ناخرسندند، تلاش هایی را برای حفظ فضای امنیتی انجام دهند و در برابر باز شدن فضا مقاومت کنند.

 


17 پاسخ به “پیامک های وزارت اطلاعات به صورت تصادفی ارسال می شود”

 1. محمد رضا گفت:

  پنداشت خصم با خس وخاشاك و ظلم و جور هموا ره ميتوان ره سيل دمان گرفت غافل كه شعله هاش بسوزند كأخ ظلم پاينده باد مير حسين

 2. ASAD گفت:

  برخورد قانونی مشکل نداره. این برخورد غیرقانونی است که پدرمون رو درآورده

 3. ling گفت:

  kaleme to bavar mikoni??

 4. مهدي ايراني گفت:

  مردم مثل آب راه رو باز ميكنن

 5. اسد گفت:

  برای جلوگیری از اوج گیری مجدد فعالیت محافل افراطی امنیتی پیشنهاد میشود همکاران دکتر روحانی در اولین فرصت ممکن موضوع فوق را مورد بررسی قرار داده وبه مسئولین مربوطه قاطعانه هشدار دهند ،چیزی که مشخص است اینست که سازمانهای امنیتی موازی با وزارت اطلاعات جهت جلوگیری از از دست رفتن رانت اطلاعاتی و همچنین کنترل دست وپا گیر دولت یازدهم از هم اکنون نهایت تلاش خود را خواهد کرد ،امری که با درایت حکیمانه و قاطعانه ی دکتر روحانی ودر تعامل با مقام معظم رهبری قابل پیگیری و خواهد بود

 6. رها گفت:

  این اس مس برای من هم اومده. جالب اینه که معلوم نیست چه کاری رو میگه که ادم بخواد تکرار نکنه. چون از نظر من همه کارهام عین هم و بدون عیبه

 7. امین گفت:

  باید این گونه خودسری ها مورد پیگرد قانونی قرار گیرد. چرا امنیت مردم را به طور رندوم به هم می زنند.
  جناب اقای روحانی رییس جمهور محترم باید همانطور که قول داده بودند در راستای احقاق حقوق اولیه شهروندی به این دست اقدامات غیرقانونی خاتمه دهند.

 8. پزشک ر از تهران گفت:

  با سلام چنان دهنه را بر مردم کشیده اند که مردم راهی جز فحش ندارند. با کمال تعجب در سطح تهران و جاهای دیگر از نهضتی بنام نهضت فحش شنیده می شود. ایکاش روحانیت بخود آید و سیاست را رها کند و این دین و ایمان مردم را اینطور به قیمت نازل نفروشد. وای اگر از پس امروز بود فردایی!! واقعا وای. دوستی میگفت که پیامکهای وزارت اطلاعات همه از این نهضت فحش است. آدم شرمش می شود.

 9. جواد گفت:

  پیامک های وزارت اطلاعات به صورت تصادفی ارسال می شود
  نه نه نه
  پیامک های وزارت اطلاعات برای ایجاد تصادف در جامعه ارسال می شود

 10. ایران داد عمارلویی گفت:

  مال مفت و دل بی رحم،از کیسه ملت هزینه کردن را ننه شیخ کروبی هم بلد بود.والد مکرمه این شیخ بزرگوار تنها کمبودی که داشت زر بود زور بود تزویر؛البته یک کمبود بزرگتری هم ایشان را ازار میدادو ان تملک, مالکانه ,اربابانه,و سند منگوله دارکه به نام برادران…بود برای اینکه حقی از کسی ضایع نشود و مردن ارزان گردد بهتر انست که کل قبرستان های کشور هم حلال وار به برادران به صورت هبه واگذار فرمایند و برای تتمیع و تجمیع اولیتر است که طناب فراوانی خریداری شود و به هر نفر 3 متر اهدا بفرمایند.با وضعیت فعلی طناب مفت به قبرستان میرسد.چه سود های کلانی؛رقیب هم که نفس ندارد؛تا نفس زنده بودن بکشد.طرح خوبیست و بهتر باشد بعد از بخشیدن طناب در تبلیغات بنویسند در هر حال حق با مرده است؛ ما این طرخ را رایگان عین مخابرات به…هدیه مینماییم تا از درد سر جهنمی شدن در امان بمانیم. اهل پور سانت و مار سانت هم نیستیم؛بخورید نوش جانتان؛

 11. ناظر گفت:

  ظاهرا وزیر فعلی اطلاعات از الفاظ “رصد کردن ” خوشش آمده است . شاید هم میخواهند بگویند که به حکم قرانی ” لاتجسسو ” دلخوش نباشید .

 12. سیدمسعود گفت:

  در وزارت اطلاعات هم نیروهای مردمی مومن هستند که خودشان آنجا را اصلاح کنند این کارها شیطنت روانهای بیماربعضی هست

 13. وی گفت:

  من فکر میکنم اصلا تصادفی هم ارسال نمیشه.

  احتمالا بر اساس اتصال خط موبایل شما به دکل های مخابراتی محل تجمعات، این پیامک ها ارسال میشه.

  البته ممکنه شما محل کار یا منزلتون یا اینکه در حال عبور از خیابانی باشید و به صورت اتفاقی در حوزه اون دکل مخابراتی قرار بگیرید ولی با توجه به اینکه زمانی که یک تجمعی شکل میگیره در یک یک زمان تعداد زیادی خط موبایل به اون دکلهای مخابراتی نزدیک تجمعات متصل میشوند، احتمال اینکه بیشتر دریافت کنندگان اس ام اس های تهدید آمیز در اون تجمع شرکت کرده باشند خیلی زیاد هست. یا حداقل میشه گفت تمام افرادی که در تجمع شرکت کردند هم اون اس ام اس رو دریافت میکنند و موجب ترس و وحشت افراد میشه که نکنه واقعا شناسایی شدم!

  به نظر من بهترین کار در زمان شرکت در تجمعات خاموش کردن موبالتون هست.

 14. قیامت گفت:

  شمایان اگر بر پرنسیب اصلی خود بر نگردید و تهدیدات واقعی به کشور را که وظیفه اصلی شماست بر نگردید و در مسیر همدلی با مردم حرکت نکنید و بخواهید خود سر و افسار گسیخته خر خود را برانید با سیل مردم روبروید ، و راستی شادی و حفظ منزلت ملت جه خطری برای شما دارد!!!؟

 15. ش گفت:

  آدم یاد محاکمه کافکا می افته…

 16. حسين گفت:

  حسن همون حسينه؛ راي ما مير حسينه!
  اين جواب برادران گمنام آدم كش

 17. مهتاب گفت:

  برای دوست من هم اومده. وقتی جواب داده چه رفتاری؟ بهش زنگ زدن و گفتن برای ارائه پاره ای از توضیحات به وزارت اطلاعات مراجعه کنید. ولی نرفت