سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دیدار فائزه هاشمی، فخری محتشمی پور، نرگس محمدی و زنان اصلاح طلب با عارف...

دیدار فائزه هاشمی، فخری محتشمی پور، نرگس محمدی و زنان اصلاح طلب با عارف

چکیده : فائزه هاشمی از حرکت اخلاقی محمدرضاعارف تشکر کرد و یادآور شد: در جبهه اصولگرایان همیشه بر اصول تاکید می‌شود اما دیدیدم که آنها از خود گذشتگی نداشتند. بنابراین اقدامی که شما انجام دادید فقط از بزرگان سر می‌زند و در پس این اقدام، نتیجه ای که حاصل شد ملت را شاد کرد....


جمعی از زنان اصلاح طلب و فعال در این حوزه با محمدرضا عارف دیدار کردند و در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از عارف بر پایه گذاری حرکتی اخلاقی در سیاست توسط وی تاکید کردند.

عارف در این دیدار با تشریح فضای فعالیتش در زمان انتخابات گفت: ما درحالی آغاز به کار کردیم که فضای دانشگاه‌ها امنیتی ودر بی انگیزگی کامل بود اما در عین حال من در همین فضاها از شخصیت مهندس موسوی و کروبی و رابطه آنها با امام (ره) صحبت کردم.

به گزارش وبسایت شخصی محمدرضا عارف، وی ادامه داد: همیشه از همه سیاسی‌تر بودم اما سیاسی کار نبودم. بر این باورم که باید مصلحت کشور را دید و با توجه به مصلحت کشور باید از منافع شخصی خودمان بگذریم.

معاون اول دولت اصلاحات تصریح کرد: همه باید به آقای روحانی کمک کنند و البته اگر هر کسی به جز آقای روحانی هم بود، باید کمک می کردیم. رئیس جمهور نباید احساس کند که افراد به او تحمیل می‌شوند.

وی همچنین در پاسخ به سوالی در خصوص فعالیت های زنان و برنامه های عملی برای این قشر تصریح کرد: دو کار قرار است انجام دهیم. اول بنیاد امید را تقویت می کنیم که انشاء الله محور فعالیت‌ NGO ها شود و اولویت اصلی ما هم فعالیت‌های زنان یعنی 50 درصد پر توان جامعه است.

در این دیدار فائزه هاشمی از حرکت اخلاقی محمدرضاعارف تشکر کرد و یادآور شد: در جبهه اصولگرایان همیشه بر اصول تاکید می‌شود اما دیدیدم که آنها از خود گذشتگی نداشتند. بنابراین اقدامی که شما انجام دادید فقط از بزرگان سر می‌زند و در پس این اقدام، نتیجه ای که حاصل شد ملت را شاد کرد.

در ادامه جلسه همچین معصومه ابتکار، عضو سابق شورای شهر تهران گفت: بعضی از سیاستمداران قدرت طلب و فرصت طلب هستند، به قیمتی که حتی حاضر هستند آبرویشان برود اما از قدرت چشم پوشی نکنند. اما اقدام شما الگوی ماندگار فضیلت اخلاقی بود تا انشاء الله برای دیگران درس شود.

ابتکار خاطرنشان کرد: شما نمادی از بلوغ سیاسی مردم ایران شدید و درسی از بزرگواری، اخلاق، تصمیمات به موقع و درست به همه دادید.

شهربانو امانی، نماینده سابق مجلس نیز اظهار داشت: شما از گفتمان اصلاح طلبی در صدا و سیما دفاع و دوستی و مروت را در کشور زنده کردید.انشالله بعد از این دو پیروزی بزرگ(پیروزی اصلاح طلبان و اعتدالگرایان در انتخابات و پیروزی تیم ملی) انشالله سومین پیروزی هم نظام به عنوان عیدی در شب نیمه شعبان به ملتتقدیم کند.

همچنین نرگس محمدی، از جمله فعالین حقوق زنان در این دیدار گفت: روزهای شاد ما با اشک همراه بود چرا که اگر کسانی که باید، می بودند، حضور نداشتند.

محمدی یادآور شد: شما دوباره اصلاح طلبان را زنده کردید. چراکه در طی این هشت و مخصوصا چهار سال اخیر صحبت از این بود که اصلاحات مرده است. در دوران اصلاحات مدنیت تکمیل شد و اصلاحات در ایران هرگز از بین نخواهد رفت.

اشرف بروجردی دیگر فعال اصلاح طلب زن نیز تاکید کرد: شما اخلاق را به سیاست برگرداندید و به همه آموزش دادید که می شود هم اخلاق مدار و هم سیاستمدار بود.

فخرالسادات محتشمی پور، همسر مصطفی تاج‎زاده نیز در این جلسه یادآور شد: به نمایندگی از خودم و همسرم از شما تشکر می کنم.

محتشمی پور با اشاره به نقش دکتر مروج همسر محمدرضا عارف تصریح کرد: همراهی خانم مروج یادآور همراهی های زهرا رهنورد بود. نیازی که اکنون جامه مدنی به شما دارد بیشتر از قرار گرفتن در پست های دولتی است.

همچنین در این دیدار فخرالسادات محتشمی پور، کتاب همسرش را به دکتر عارف تقدیم کرد و نمایده لرستان نیز متنی را از طرف حامیان عارف در این استان قرائت کرد.

پدر این دیدار زهرا شجاعی و سهیلا جلودارزاده هم طی سخنانی از اقدام اخیر عارف بعنوان حرکتی ارزشمند و ماندگار در تاریخ سیاسی ایران یاد کردند.


یک پاسخ به “دیدار فائزه هاشمی، فخری محتشمی پور، نرگس محمدی و زنان اصلاح طلب با عارف”

  1. بیاد آر گفت:

    به امید آزادی مردان و زنان دلسوز کشور و مردم و برگشت واقعی امید در مردم