سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ایران به جام جهانی رفت، سرمربی کره جنوبی استعفا داد...

ایران به جام جهانی رفت، سرمربی کره جنوبی استعفا داد

چکیده :بدنبال پیروزی تیم ملی فوتبال کشورمان در سئول و صعود به جام جهانی، "چوی کانگ هائه"، سرمربی تیم فوتبال کره جنوبی از سمت خودش در تیم ملی کره جنوبی استعفا داد....


بدنبال پیروزی تیم ملی فوتبال کشورمان در سئول و صعود به جام جهانی، “چوی کانگ هائه”، سرمربی تیم فوتبال کره جنوبی از سمت خودش در تیم ملی کره جنوبی استعفا داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛سرمربی کره جنوبی پس از شکست مقابل ایران و البته رساندن تیم ملی کشورش برای هشتمین بار به جام جهانی از سمتش استعفا داد.

فدراسیون فوتبال کره جنوبی رسما این خبر را تایید کرده است و ضمن تشکر از تلاش های “چوی” از تلاش برای انتخاب جانشین وی خبر داده است.آنها در بیانیه ای که داده اند آورده اند:«با این درخواست موافقت می شود.برای “چوی”آرزوی موفقیت می کنیم و از اینکه کره را به جام جهانی رساند ممنونیم.»


یک پاسخ به “ایران به جام جهانی رفت، سرمربی کره جنوبی استعفا داد”

  1. قیامت گفت:

    قابل توجه نابخردانی که هشت سال عمر کشور و منابع هفتصد میلیاردی آن را تباه نمودند ، این فرهنگ فرهنگی است خرد ورزانه ، شایسته سالارانه و ادیبانه ، اگر هر مسئولی چه در ابتدای راه و چه اواسط و یا انتهای راهش بپذیرد وقتی توقعات مردمش را برآورده ننمود باید با عذر خواهی صندلی را رها نماید و برود دنبال کاری که میتواند بهتر انجام دهد ، اوضاع جامعه سریعا تغییر میکند و به بهبود وضعیت منجر میگردد، نه اینکه تا انتها و تحت هر عنوان با خدعه و تزویر و فریب و زور دو دستی بچسبد به میزش!!! باعث بلاهای بی شماری بر سر مردم شود!!!؟ اندکی یاد بگیرید ای پوپولیستهای عوام فریب و متزور