سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تبریک رئیس‌جمهور منتخب مردم به ملی‌پوشان/ هاشمی رفسنجانی: پیوند حماسه ورزشی و سیا...

تبریک رئیس‌جمهور منتخب مردم به ملی‌پوشان/ هاشمی رفسنجانی: پیوند حماسه ورزشی و سیاسی

چکیده :پیروزی غرور آفرین و صعود تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران را به مسابقات جام جهانی 2014 برزیل به مردم ورزش دوست، جوانان با احساس، زحمتكشان تیم و بویژه بازیكنان با تعصب تبریك می گویم و مانند همه ایرانیان در این جشن ملی شادمانم.خدا را شكر كه این حماسه ورزشی در پیوند زمانی با آن حماسه سیاسی، خوشحالی ملی و تحیر جهان از ایرانیان را برای خلق اتفاقات شگفت انگیز، تكمیل كرد. ...


کلمه- گروه خبر: رئیس‌جمهور منتخب ملت با تبریک صعود تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی تاکید کرد: این موفقیت مقدمه‌ای برای پیروزی‌های بزرگتر و حضور مقتدرانه ایران اسلامی در همه عرصه ها خواهد بود.

همچنین به محض پیروزی تیم فوتبال کشورمان رییس جمهوری منتخب در توییتر ابن پیروزی را به ملت ایران و بازیکنان تبریک گفت.

حجت الاسلام حسن روحانی پیروزی تیم ملی فوتبال کشورمان در برابر کره جنوبی و صعود مقتدرانه به جام جهانی 2014 برزیل را تبریک گفت.

وی در این پیام تصریح کرد: صعود سرافرازانه تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی 2014 برزیل مایه مباهات و خرسندی همه ایرانیان و آنانی است که به سربلندی ایران و ایرانی می‌اندیشند، شد.

رئیس‌جمهور منتخب ملت در ادامه این موفقیت ارزشمند را به ملت بزرگ ایران ، جامعه ورزشی کشور و ورزشکاران و ورزش‌دوستان صمیمانه تبریک گفت.

حجت الاسلام روحانی تاکید کرد: اطمینان دارم این موفقیت مقدمه‌ای برای پیروزی‌های بزرگتر و حضور مقتدرانه ایران اسلامی در تمام عرصه‌ها خواهد بود.

وی در پایان متذکر شد: اینجانب نیز خود را در شادی ملت بزرگ ایران سهیم دانسته و برای یکایک ایرانیان درعرصه‌های گوناگون عزت‌آفرینی آرزوی بهروزی و سعادت دارم.

همچنین به گزارش خبرنگار پایگاه خبری «ورزش ایرانی»، در پی این تماس بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان که به گفته مازیار ناظمی، اکثرا به حسن روحانی رای داده بودند خوشحال می‌شوند و با روحیه‌ای مضاعف وارد زمین بازی می‌شوند.

همچنین دقایقی دیگر با هماهنگی‌های صورت گرفته دکتر حسن روحانی با محمد نبی دبیر فدراسیون فوتبال کشورمان به صورت تلفنی این پیروزی را تبریک خواهد گفت و با بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان به صحبت خواهد پرداخت.

هماهنگی‌های تماسهای روحانی با تیم ملی فوتبال کشورمان از سوی محمد جمعه‌ای، مشاور مدیرعامل پرسپولیس با حسین فریدون روحانی برادر رئیس‌جمهور منتخب انجام شده است.

پیام تبریک آیت الله هاشمی رفسنجانی

آیت الله هاشمی رفسنجانی با صدور پیامی پیروزی تیم ملی فوتبال کشورمان را به رقابت های جام جهانی تبریک گفت.

به گزارش انتخاب، متن پیام به این شرح است:

پیروزی غرور آفرین و صعود تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران را به مسابقات جام جهانی 2014 برزیل به مردم ورزش دوست، جوانان با احساس، زحمتكشان تیم و بویژه بازیكنان با تعصب تبریك می گویم و مانند همه ایرانیان در این جشن ملی شادمانم.

خدا را شكر كه این حماسه ورزشی در پیوند زمانی با آن حماسه سیاسی، خوشحالی ملی و تحیر جهان از ایرانیان را برای خلق اتفاقات شگفت انگیز، تكمیل كرد.

امیدوارم با برنامه و استفاده از كارشناسان و تمرین های علمی و عملی، شاهد تداوم پیروزی های بیشتر در همه رشته های ورزشی در میادین بین الملی باشیم.


3 پاسخ به “تبریک رئیس‌جمهور منتخب مردم به ملی‌پوشان/ هاشمی رفسنجانی: پیوند حماسه ورزشی و سیاسی”

 1. جشن واقعی عدالت ورزشی گفت:

  انشاء الله با یمن پا قدم خیر روحانی و این پیروزی جشن واقعی ملت در ورزش با سقوط روابط ناهنجار در فوتبال اختصاصا و در بقیه ورزش عموما و حقوقهای ملیاردی و به تبع ان قطع بهانه و تقلید در بقیه ارگانها و نهادها و مؤسسات اقتصادی کشور برای برداشتها و رانتهای ملیاردی و روابط مشابه حاصل اید
  باشد که همه ابناء کشور و فرزندان این اب و خاک بصورت عادلانه و مساوی از امکانات ورزشی و تحصیلی استفاده کنند
  دست غارتگر دودیان و کرمها و انگلها و ایجاد فضای رانت و اختلاس قطع شود
  ان الله یغفر الذنوب جمیعا

 2. علی گفت:

  بابا دیگه پیام رهبری رو هم بزارید. ماهاکه اصل انقلاب و امام و رهبری رو که قبول داریم مثل آقایان هاشمی و خاتمی و موسوی. نکنید از این کارا. بابا ماهم رزمنده بودیم. مبارک همه مردم ایران باشه

 3. علی گفت:

  پیام رهبر انقلاب آیت خامنه ای

  بسمه تعالی

  پیروزی تیم ملی فوتبال، مردم و بویژه ورزش دوستان کشور را شادمان کرد. از عزیزانی که این شادمانی را پدید آوردند متشکرم، خسته نباشید.

  سید علی خامنه ای

  بیست و هشت خرداد 92
  ارادتمند همه بچه های سبز منش. علی ذاکری جانباز و رزمنده 8 سال جنگ تحمیلی