سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حذف احمدی نژاد از مراسم سخنرانی سالگرد امام خمینی...

حذف احمدی نژاد از مراسم سخنرانی سالگرد امام خمینی

چکیده :دو سال پیش بعد از سخنرانی احمدی نژاد در حرم امام، سخنرانی سید حسن خمینی بعلت شعارهایی که از سوی عده محدودی سرداده می شد، نیمه‌تمام ماند....


برخلاف سنت 23 سال گذشته، برای اولین بار نام رییس دولت از فهرست سخنرانان مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی حذف شده است.

بر اساس برنامه ای که ستاد برگزاری مراسم ارتحال امام اعلام کرده است، 14 خرداد امسال، احمدی نژاد سخنرانی ندارد.

شبکه دولتی ایران از این مساله ابراز تعجب کرده و مدعی شده است که مسئولان نسبت به این مساله دلیلی ارائه نکرده اند.

به گزارش کلمه، دو سال پیش بعد از سخنرانی احمدی نژاد در حرم امام، سخنرانی سید حسن خمینی بعلت شعارهایی که از سوی عده محدودی سرداده می شد، نیمه‌تمام ماند.

پیش از این نیز بارها سیدحسن خمینی در زمان حضور اعضای دولت در مرقد امام، در مراسم آنان شرکت نکرده بود.

در همین حال سال گذشته نیز عده ای شعار علیه سیاست های دولت و مردان احمدی نژاد می دادند، واکنش احمدی نژاد به شعار دهندگان این بود که با لبخند به انها می​گفت: «مخلص شما هم هستیم». وقتی شعارها کمی بیشتر شد، او بی آنکه به شخص خاصی اشاره داشته باشد، اظهار داشت: «مخلص آقای رئیس هم هستیم! نوبت شما هم می​شود! من همه شما را دوست دارم و نوکر همه شما هم هستم».

امسال دبیر ستاد ارتحال امام با بیان اینکه مراسم امسال ارتحال امام به علت تعمیرات حرم فقط در شب سیزدهم و روز چهاردهم برگزار می شود، گفت: سخنرانان مراسم 14 خرداد رهبری و سید حسن خمینی خواهند بود.

وی گفته است اینکه مراسم فقط در روز 14 خرداد برگزار می شود هیچ ارتباطی به انتخابات و مراسم های گذشته ندارد. ما برنامه های سال های گذشته را با مراسم خاصی برگزار کردیم و امسال نیز مراسم در داخل حرم با حضور 2 هزار نفر برگزار خواهد شد.


یک پاسخ به “حذف احمدی نژاد از مراسم سخنرانی سالگرد امام خمینی”

  1. حاجی گفت:

    کسی که ادعای مدیریت جهانی داشت حال نمی تواند در بهشت زهرا هم سخن بگوید دیدی اوس محمود نوبت شما زودتر شد (این است دست خدا)!!