سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » سردار نقدی: جمهوری اسلامی الگوی جهانیان است/ 50 درصد مردم امریکا زیر خط فقر هستند...

سردار نقدی: جمهوری اسلامی الگوی جهانیان است/ 50 درصد مردم امریکا زیر خط فقر هستند

چکیده :سردار نقدی که می خواهد همه بار اقتصاد مقاومتی را بر دوش بسیج بگذارد بدون اشاره به فقر و بحران اقتصادی کشوری مدعی است که 7 میلیون کارتن خواب در امریکا وجود دارد و روزانه تظاهرات های مختلفی به خاطر مشکلات اقتصادی در اروپا روی می‌دهد و زندگی 40 تا 50 درصد مردم زیر خط فقر، دلیل روشنی در ناکامی و روی گردانی مردم از تمدن غرب...


سردار نقدی که می خواهد همه بار اقتصاد مقاومتی را بر دوش بسیج بگذارد بدون اشاره به فقر و بحران اقتصادی کشوری مدعی است که 7 میلیون کارتن خواب در امریکا وجود دارد و روزانه تظاهرات های مختلفی به خاطر مشکلات اقتصادی در اروپا روی می‌دهد و زندگی 40 تا 50 درصد مردم زیر خط فقر، دلیل روشنی در ناکامی و روی گردانی مردم از تمدن غرب است.

نقدی ادعا دارد: اما ایران اسلامی هر روز در افکار عمومی پرنفوذتر می‌شود لذا نظام سلطه با تمام قوا به جنگ اسلام آمده و تلاش می‌کند تا تمدن اسلامی شکل نگیرد. بنابراین باید برای اثبات خودمان مبارزه کنیم و راه عزت را ادامه دهیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین، به رهبری استناد می کند و می گوید: آن کسانی که توصیه می‌کردند به دنبال پیاده کردن روش‌های نظام سرمایه داری هستند ببینند که نظام سرمایه داری به بن بست کامل رسیده و بشریت به دنبال بدیلی برای تمدن غرب است.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج به نقش ملت ایران اشاره کرد و ادعا کرد: امروز بیش از هر زمان دیگری، تعالیم و آموزه‌های کاربردی و روش‌های جامع اسلام مورد نیاز مردم جهان است و اینجاست که نظام جمهوری اسلامی می تواند الگو بودن خویش را به سراسر دنیا اثبات کند، البته این اثبات هزینه می خواهد.


6 پاسخ به “سردار نقدی: جمهوری اسلامی الگوی جهانیان است/ 50 درصد مردم امریکا زیر خط فقر هستند”

 1. mohammad گفت:

  من الان ۱۱ سالی‌ هست که آمریکا زندگی‌ می‌کنم چنین فقری رو ندیدم. اگر ۵۰ درصد فقیر اینجا داشته باشه باید به چشم مشاهده بشه.
  ببینم این بابا یکی‌ از اون کودتا چیها نبود؟؟

 2. رسول گفت:

  به چه علت اطهارات شاذ این نطامی بیسواد وبی مایه را که عقده مطرح شدن دارد،پوشش میدهید

 3. صادق گفت:

  به خاطر همين كه الان همه نخبه هاي آمريكا و جهان راهي شدن به سمت ايران :D

  حسابي قاطي كرده

 4. امير گفت:

  يكي نيست بگه به اين تو كه نه سواد داري نه چيزي بلدي چرا اظهار نظر مي كني آخه ؟؟؟

 5. پیمان گفت:

  اگر حکومتی درست داشتیم او جاروکش پادگان هم نبود چه برسه به فرمانده

 6. مرتضی گفت:

  از دو حال خارج نیست ، یا این است که بولتن هایی حاوی این اطلاعات دروغ و غلط به امثال این نظامی بی مطالعه داده میشود تا دائم بصورت اظهار لحیه و ریش جنباندن به خورد پرسنل تحت امرش و مردم قرار دهد و در واقع خود این فرمانده هم از واقعیت بیخبر است و فقط نقش طوطی را بازی میکند
  و یا اینکه واقعا میداند این اطلاعات غلط و خلاف واقع است ولی ناچارا برای فریب مردم و توجیه اوضاع فلاکت بار اقتصادی داخل اینها را میگویند تا مردم زیاد معترض نشوند و بگویند بابا این زیر خط فقر بودن در همه جا از جمله اروپا و امریکا هم وجود دارد ، پس چرا اعتراض کنیم ! میسوزیم و میسازیم
  در هر صورت باید گفت بیچاره مردم ما که باید دائما در معرض این
  !دروغها و اظهار لحیه ها باشند