سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » شاگرد مصباح یزدی: شورای نگهبان با رد صلاحیت ها، حماسه آفرید...

شاگرد مصباح یزدی: شورای نگهبان با رد صلاحیت ها، حماسه آفرید

چکیده :شاگرد مصباح که برای اعلام حمایت خود از سعید جلیلی به اصفهان رفته است، بی اشاره به عملکرد جلیلی به برنامه ها و سیاست های سایر کاندیداها انتقاد کرد و ادعا کرد که خاتمی در سخنانش در سازمان ملل بسم الله نگفته است. این در حالی است که سخنان خاتمی در سازمان که با استقبال زیادی رو به رو شد، با بسم الله الرحمن الرحیم شروع شده بود....


کلمه- گروه خبر: در حالی که هنوز واکنش ها به رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی ادامه دارد، شاگرد مصباح یزدی این رد صلاحیت را حماسه آفرینی شورای نگهبان می داند.

شاگرد مصباح که برای اعلام حمایت خود از سعید جلیلی به اصفهان رفته است، بی اشاره به عملکرد جلیلی به برنامه ها و سیاست های سایر کاندیداها انتقاد کرد و ادعا کرد که خاتمی در سخنانش در سازمان ملل بسم الله نگفته است.

این در حالی است که سخنان خاتمی در سازمان که با استقبال زیادی رو به رو شد، با بسم الله الرحمن الرحیم شروع شده بود.

به گزارش خبرگزاری رسا قاسم روانبخش، عضو شورای مرکزی جبهه پایداری، نهم خرداد، در جمع طلاب و روحانیون در سالن اجتماعات مؤسسه امام خمینی(ره) اصفهان بدون اشاره به حمایت صد در صدری از احمدی نژاد در دو دوره قبل از احمدی نژاد، به بیان دیدگاه های این جبهه در انتخابات و علل حمایت جبهه پایداری از دکتر سعید جلیلی پرداخت.

در حالی که دولت احمدی نژاد کشور را با بحران های جدی اقتصادی رو به رو کرده، وی مدعی است که دولت نهم با برنامه هایی همچون جایگزین کردن گاز به جای بنزین و تغییر کاربری بعضی از پالایشگاه ها توانست گامی در راه اقتصاد مقاومتی بردارد و توطئه تحریم سوختی کشور را خنثی کند و دکتر جلیلی هم همواره تأکید دارد هرکجا مسؤولین کشور از رهنمودهای رهبری استفاده کردند موفق شدند و به نتیجه رسیدند.

دبیر سیاسی نشریه پرتو رد صلاحیت شدن برخی از نامزدها از سوی شورای نگهبان را ایفای نقش این شورا در حماسه آفرینی خواند و ادعا کرد: برخی نگاهشان برای حل مشکلات به دست دشمنان است و قصد دارند با خوارشدن و قبول ذلت در مقابل دشمن مشکلات را حل کنند، کسی که ادعا می کند مشکلات اقتصادی را 100 روزه حل می کند در واقع شعار سر می دهد و وقتی که می گوید دلارهای خارج از کشور را که در واقع همان پول‌های بلوکه شده از سوی آمریکا است را به کشور بازگرداند چرا در دورانی که خود وزیر امور خارجه بود چرا نتوانست این کار را بکند؟ این حرف ها تنها به معنای سازش با دشمن و قبول شکست در مقابل دشمنان است.

روانبخش راجع به علت حمایت جبهه پایداری از دکتر سعید جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری گفت: رییس جمهور دولت اصلاحات در سازمان ملل حتی بسم الله نگفت در حالی که رهبر معظم انقلاب همیشه بر زنده نگه داشتن آرمان های اسلامی در سراسر جهان تأکید داشتند و ما هر قدر هم پیشرفت کنیم و حتی اگر به جمع کشورهای پیشرفته دنیا بپیوندیم اما از اسلام دور باشیم و در راه گفتمان اسلامی قدم برنداشته باشیم به نتیجه نرسیده ایم و اگر مسؤولی دچار تکنو کراسی شود به یقین از مبانی اسلام خارج شده و اگر مبانی دینی کشور تضعیف شود و مبنای تفکر سیاسی دین نباشد دچار انحراف شده ایم و جبهه پایداری به خاطر اسلام گرا بودن و داشتن گفتمان اسلامی و این که دکتر جلیلی دارای تفکرات سیاسی بر مبنای اسلام و گفتمان اسلامی است از وی حمایت می کند


2 پاسخ به “شاگرد مصباح یزدی: شورای نگهبان با رد صلاحیت ها، حماسه آفرید”

  1. Ddddd گفت:

    به كوري چشم شما سبز ها از همين اكنون صندوق هاي رأي به نفع جليلي عزيز پر شده است

  2. موسی گفت:

    این کشورایران است که بدست این آدم های دوزاری افتاده