سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » محسن رضایی: من در سال 88 به کف خیابان نرفتم/ ساختار پادگانی دولت را تغییر می دهم...

محسن رضایی: من در سال 88 به کف خیابان نرفتم/ ساختار پادگانی دولت را تغییر می دهم

چکیده :محسن رضایی که در انتخابات 88 کمتر از دو درصد آرا را به خود اختصاص داد می خواهد سیستم و ساختار دولت در کشور را تغییر دهد و آن را بازمانده زمان رضاشاه می داند....


کلمه- گروه خبر: محسن رضایی که در انتخابات 88 کمتر از دو درصد آرا را به خود اختصاص داد می خواهد سیستم و ساختار دولت در کشور را تغییر دهد و آن را بازمانده زمان رضاشاه می داند.

وی که در سال 88 به رغم وعده ای که برای دفاع از ناموس خود داده بود، در اعتراضات مردمی به نتایج انتخابات مهندسی شده شرکت نداشت، ادعا کرده است که قانونگرایی را هم در بخش مشارکت و هم در اعتراض تقویت می کنم. قبول ندارم که تنها در راهپیمایی و انتخابات از مردم بخواهیم حضور داشته باشند اما اعتراض نکنند.

محسن رضایی در حالی تلاش دارد خود را بخشی از مردم قلمداد کند که می گوید: من در سال 88 نیز به کف خیابان نرفتم چون به قانون اعتقاد دارم و اکنون نیز از همه کسانی که به هر دلیل رد صلاحیت شدند اما از قانون تمکین کردند تشکر می کنم . ما باید به هر چه قانون می گوید احترام بگذاریم.

وی پیش از این نیز اظهارات تندی در مورد رهبران جنبش سبز آقایان موسوی و کروبی داشت که بعد از انتشار آن را تکذیب کرد.

او که در حال حاضر برای پرونده آرژانتین تحت تعقیب پلیس بین المللی است با انتقاد از سانسور صحبت هایش در برنامه با دوربین از صدا و سیما گفت: رئیس صدا و سیما می گوید این مسئله امنیتی بوده چرا مردم را امین نمی دانیم من در دولتم رابطه مردم و دولت را بازسازی خواهم کرد.

محسن رضایی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در برنامه گفتگوی ویژه خبری می گوید: در سال 88 گفتم اگر کاری نکنیم کشور به سمت پرتگاه می رود از همان موقع می شد فهمید که چرا من احساس خطر کردم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام مدعی شد که ساختار دولت را عوض می کنم چرا که دولت فعلی یک دولت پادگانی است که رضاشاه در ایران درست کرده و تمام اختیارات را به اینجا آورده است.


3 پاسخ به “محسن رضایی: من در سال 88 به کف خیابان نرفتم/ ساختار پادگانی دولت را تغییر می دهم”

 1. ناشناس آشنا گفت:

  به نظر من اینهائی که پرونده بینلملی دارند باید به گوشه یی بروند و برای مردم مشکل درست نکنند.یا قبل از آن این مشکل جهانیشان را حل کنند.

 2. zahraa2012 گفت:

  دیشب بخشی از حرفهای رضایی را در تلویزیون حکومت دیدم و شنیدم همان جا به خانواده ام گفتم این رضایی که بدون مقام معظم آب هم نمی خورد طوری حرف می زند که عصای موسی یا ید بیضا را دارد و می تواند معجزه کند .اقتصادی که بر تمامی ارکان آن سپاهیان چنبره زدند چطور درمانی دارد نمی دانیم.نهاد های فراقانونی که قانون را کاغذ پاره می دانند و حقوق مردم را پایمال می کنند چطور می تواند رضایی و امثال رضایی در آن کاری بکنند.در ضمن آقای رضایی قانون اساسی همین حکومتی که شما با آن به مقام رسیدید در اصل بیست وهفت آن نوشته مردم حق دارند بدون حمل سلاح آزادانه تجمع و اعتراض کنند کف خیابان و اردو کشی خیابانی اصطلاح شما و حسن روحانی و امثال شماست که چشم خود را بر حق مردم بسته اید یک بار نگفتید مردم بی دفاع را به گلوله بستید و خانواده هایشان را تا قیامت داغدار کردید و شما و آقایتان و همه سردمداران این حکومت و همه مردمی که به این حکومت رای می دهند یا با سکوتشان این ظالمان را همراهی می کنند در ظلم آنها شریکند .دست خون آلود خود را پیش چشم خلق پنهان می کنند ولی در پیشگاه خدا همه اعمالتان را ریزو درشت باید پاسخگو باشید…

 3. مژگان گفت:

  خود اقای رضایی از نیروهای پادگانی ونظامی است چرا این دولت پادگانی را که خود این اقایان با رهبری خامنه ای ایجاد کردند به زمان رضا شاه منتسب می کند ؟خود این اقایان باید پاسخگو باشند وهمین که مردم نمی توانند اعتراضشان را در عموم جامعه وخیابان مطرح کنند از عوارض دولت پادگانی است