سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » رد صلاحیت هاشمی بیانگر حقانیت نگرانی‌های میرحسین درباره وضعیت اداره کشور است...
» دیدار اعضای انجمن اسلامی انجمن اسلامی جامعۀ پزشکی با فرزندان میرحسین و رهنورد

رد صلاحیت هاشمی بیانگر حقانیت نگرانی‌های میرحسین درباره وضعیت اداره کشور است

چکیده :ماجراهای اخیر و رد صلاحیت آقای هاشمی که از پایه گزاران انقلاب و جمهوری اسلامی هستند، به نوعی تایید گفته ها و نشانه ای بر حق بودن نظرات مهندس موسوی در مورد حوادث و مسائل انتخابات پیشین ریاست جمهوری و همچنین صحت نگرانیهای ایشان در مورد مسائل متعددی بود که کشور دچار آن است و مسئولین با دخالت های وزارت اطلاعات بدون توجه به فداکاری آقای هاشمی فرصت بسیار مغتنمی را که برای بهبود و اصلاح وضعیت حاضر ایجاد شده بود از بین بردند و چنین می نماید که افرادی در دستگاه حاکم حضور دارند که با این فرصت سوزی نمی خواهند کشور به سر و سامان رسیده و مشکلات متعددی که گریبانگیر کشور است کاهش یابد....


اعضای انجمن اسلامی جامعۀ پزشکی ایران به مناسبت روز میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر با دختران میرحسین موسوی و زهرا رهنورد دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار کلمه، در این دیدار دکتر ظفرقندی دبیرکل انجمن اسلامی انجمن اسلامی جامعۀ پزشکی به همراهی جمعی از اعضای شورای مرکزی انجمن اسلامی انجمن اسلامی جامعۀ پزشکی روز پدر را به فرزندان میرحسین موسوی تبریک گفتند و از مقاومت و ایستادگی میرحسین موسوی و زهرا رهنورد در این شرایط دشوار قدردانی کردند.

دختران میرحسین موسوی و زهرا رهنورد نیز در این دیدار با تاکید بر انواع مشکلاتی که از سوی نیروهای امنیتی برای آنان ایجاد می شود و نیز بی خبری از والدین خود و فضای بسته شدیدی که ایجاد شده است، ضمن خیر مقدم به مهمانان آرزو کردند که در سالهای بعد هیچ پدری به ناحق اسیر زندانها نگردد.

هم چنین در این جلسه عنوان شد که ماجراهای اخیر و رد صلاحیت آقای هاشمی که از پایه گزاران انقلاب و جمهوری اسلامی هستند، به نوعی تایید گفته ها و نشانه ای بر حق بودن نظرات مهندس موسوی در مورد حوادث و مسائل انتخابات پیشین ریاست جمهوری و همچنین صحت نگرانیهای ایشان در مورد مسائل متعددی بود که کشور دچار آن است و مسئولین با دخالت های وزارت اطلاعات بدون توجه به فداکاری آقای هاشمی فرصت بسیار مغتنمی را که برای بهبود و اصلاح وضعیت حاضر ایجاد شده بود از بین بردند و چنین می نماید که افرادی در دستگاه حاکم حضور دارند که با این فرصت سوزی نمی خواهند کشور به سر و سامان رسیده و مشکلات متعددی که گریبانگیر کشور است کاهش یابد.

در این جلسه همچنین تاکید شد که ما برای طی مسیر صحیح و بیان حرف حق تلاش می کنیم واگرچه در مورد این تلاش به طور قطع نمی گوییم همه چیز درست است اما برای ما مشخص شده است که قطعا آن مسیری که در دیگر سو و علیه خواست های مردمی پیموده می شود ناحق و نادرست است.

در این جلسه درباره مسائل مربوط به انتخابات پیش رو و شرایط کشور و نهادهای مداخله کننده درایجاد بحران ها صحبت شد و حاضرین ضمن ابراز نگرانی از نتیجه چنین رفتارهایی ابراز امیدواری کردند که با بازگشت عقلانیت و بهبود اوضاع کشو، زندانیان سیاسی و محصورین آزاد گردند.


3 پاسخ به “رد صلاحیت هاشمی بیانگر حقانیت نگرانی‌های میرحسین درباره وضعیت اداره کشور است”

 1. علی شکوری راد گفت:

  عنوان درست تشکل” انجمن اسلامی جامعۀ پزشکی ایران” است و “انجمن اسلامی پزشکان” تشکل دیگری است که دبیر کل آن دکتر ولایتی است

 2. سید حمید گفت:

  داشتم حرفهای امشب جلیلی رو می دیدم شبکه 2. والا مصباح حق داشت که هلو رو ترجیح داده بود به جلیلی. این طفلک اندازه گوش احمدی نژاد هم نیست. بعدم گفت سه هزار میلیارد دیدم حامیان مالی و نظامی این بنده خدا همون برادران قاچاقچی و سه هزار میلیاردن. تاسف خوردم . بهتره اقا اینو کشششششششششششششش نده. ابروریزی بود

 3. علی گفت:

  چقدر دلم بره میرحسین تنگه
  وقتی میبینم اینهمه مدت به ناحق تو بدترین شرایطه به خاطر ما ملت بغض گلومو میگیره