سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » فایل صوتی سخنرانی دو ساعته قالیباف در جمع اعضای منتسب به بسیج...

فایل صوتی سخنرانی دو ساعته قالیباف در جمع اعضای منتسب به بسیج

چکیده :اگر چه در هر دو سخنرانی وی تاکید می کند که از این مجوز استفاده نکرده است اما تناقض گویی صریح و آشکار وی در دو سخنرانی با توجه به نوع مخاطب جای تامل و نگرانی از آن جهت دارد که باز هم یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری رویه ی احمدی نژاد را در خلاف واقع گویی در پیش گیرد....


کلمه: پس از انتشار گزارشی از سخنان قالیباف که نشان می داد وی برخلاف آنچه در دانشگاه شریف بیان کرده بود با تهدید مجوز حضور نظامی و تیراندازی در کوی دانشگاه را گرفته است فایل صوتی سخنان دو ساعته وی نیز در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

محمدباقر قالیباف در دیدار روز دوشنبه هفته گذشته در دانشگاه شریف مدعی شده بود که «دولت اصلاحات مجوز حمله به کوی دانشگاه تهران را در سال ۱۳۸۲ به ناجا داده بود و وی از آن جلوگیری کرده است»، اما آقای قالیباف در دیدار با جمعی منتسب به بسیج گفته است مجوز “حمله و تیراندازی” به کوی دانشگاه بر اساس پیشنهاد شخص آقای قالیباف و تاکید ایشان بوده است.

اگر چه در هر دو سخنرانی وی تاکید می کند که از این مجوز استفاده نکرده است اما تناقض گویی صریح و آشکار وی در دو سخنرانی با توجه به نوع مخاطب جای تامل و نگرانی از آن جهت دارد که باز هم یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری رویه ی احمدی نژاد را در خلاف واقع گویی در پیش گیرد.

سخنان قالیباف در جمع اعضای منتسب به بسیج البته حاوی نکات مهم دیگری نیز است. از جمله اینکه وی در جریان حوادث کوی دانشگاه در سال 78 سوار بر موتور هزار چوب می زده است و یا وی ادعا کرده که بنا به نظر آیت الله خامنه ای در سال 88 به احمدی نژاد رای داده است. ادعایی که بخش نخست آن یعنی نظر رهبری به احمدی نژاد علیرغم ادعای بیطرفی کاملا صحیح و واضح است اما بخش دیگر آن یعنی رای آقای قالیباف به احمدی نژاد… !؟

برای تنویر و قضاوت افکار عمومی دو قسمت مربوط به سخنان اقای قالیباف درباره حوادث کوی دانشگاه در دانشگاه شریف و در جمع اعضای منتسب به بسیج و نیز فایل صوتی کامل سخنان آقای قالیباف که بخش های مهم آن پیش از این در کلمه منتشر شده بود در زیر می آید:

ویدیوی سخنرانی در دانشگاه شریف درباره حوادث کوی دانشگاه 

فایل صوتی سخنرانی در جمع منتسبین به بسیج درباره حوادث کوی دانشگاهدریافت فایل به صورت مستقیم

دریافت فایل از طریق تورنت

 

فایل صوتی سخنرانی دو ساعته در جمع منتسبین به بسیجدریافت فایل به صورت مستقیم

دریافت فایل از طریق تورنت


15 پاسخ به “فایل صوتی سخنرانی دو ساعته قالیباف در جمع اعضای منتسب به بسیج”

 1. حمید گفت:

  متشکرم

 2. حميد گفت:

  واقعا بديهيه كه قاليباف در دو سخنراني براي دو مخاطب جدا حرف زده . راي همه رو ميخواد خوب! دوست داره :))

 3. جمشید ناظم گفت:

  کلمه جان شاه سلطان حسین هم جزو دوهزار و پانصد سال شاهنشاهی ایران بود٬ مقام معظم رهبری با این میزغضب هم جزو این هزار و چهارصد سالند و خصوصا این سی و چهار سال. راستی از جچرس بپرس چرا نظر سنجی آیا در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می کنید یا نه رو برداشته!!!

 4. Aziz گفت:

  In aqayie ke soal mikone, waqean az nazare fekry, mariz, monharef, dogm, bisavad, mostabed, va nadan hast, mesle mesbah, shariatnadary, hoseynian, va Ahmadinejad va …

  Ey kash esm va masouliyatesh ra migoftid

 5. مهدي ايراني گفت:

  .اين اظهاراتش نيم ميليون از كل يك ميليون راي اش را ريخت.

  آخر جاه طلبي و قدرت طلبي در چه حد؟

 6. ايراني گفت:

  خب يه فرقهايي داره البته. اينكه با كولي بازي و زور و تهديد از يكي امضا بگيري فرق ميكنه كه اون مجوز رو اعطا كنه!.

 7. سردار گفت:

  خوب کلمه که گفته بود بخشی از سخنانش رو اولا
  بعد هم هیچ فرقی تو حس نمیکنی؟ اونجا گفته خودشون اومدن دستور دادن منو مجبور کردن من قبول نکردم /پیش بسیجیا که علاقه به چماق دارن اومده گفته من تهدید کردم بی ادبی کردم مجوز تیر گرفتم
  !!

 8. محمد گفت:

  اره خوب اصلا فرق نداره :))) برای هر دو جا باید جوری صحبت کنه که رای بگیره. یه جا باید بگه تهدید کردم مجوز تیر گرفتم یه جا هم بگه اونا خودشون مصوب کردن من تیر بزنم اما نزدم

 9. baltazar گفت:

  اون دو تا تیکه اول رو ببنیید حتما مقایسه خوبیه. به دست اوردن قدرت اینقدر مهمه؟؟؟؟؟؟؟

 10. amita گفت:

  اقای قالیباف پس با نظر رهبر به محود رای دادی… رهبر که رایش مخفی بود که

 11. ali گفت:

  میگم اون یارو کیه که همش از ظلم به نظام و فتنه و از این جور حرفا میزنه بابا چاپلوسی و بی بصیرتی هم حدی داره به خدا
  رای مردومو بالا کشیدن این همه ادم کشتن هر چی فحش که لایق خودشونه به مردم دادن بازم رو دارن

 12. میر همیشه سبز گفت:

  قالیباف تنها ذات واقعی و نفاق خود را به مردم نشان داد و جالب اینکه قرار است نامش در لیست ناقضین حقوق بشر قرار گیرد. او که خود را خیلی باهوش می داند با حماقت تمام در دام افتاد و خود افشاگری کرد. بخشی از سخنان رابین هود منشانه اش هم که توسط دکتر معین و ظریفیان تکذیب شد.

 13. میر همیشه سبز گفت:

  مورد دیگر اینکه اینها (امثال قالیباف) آنقدر که دم از…. می زنند و اصلا حرفی ار مردم و حق آنها به میان نمی آورند معلوم است فردا در کدام سمت قرار می گیرند.

 14. sahar گفت:

  ey wayyy bar ma ke dorogh be in bozorgi ro toye rouze roshan aghaye Ghalibaf migan . pas adam bayad be ki eetemad kone?????

 15. ارمیا گفت:

  حالا اگه اون قایله جمع نمیشد و چنتا دانشجوی دیگه کشته میشدم خوب بود؟!
  من به عنوان کسی در اون موقعیت تو دل جریانات بودم میگ دوستان یه چیزی میشنون خیلی دوران بدی بود به حدی که به نظر نمیومد به این زودیا بشه جمعش کرد
  به نظر من که پلیس خوب (و نه عالی) عمل کرد.