سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » محصولی: باید مراقب فتنه انگیری عالیجناب سرخ پوش بود/ خواست خدا بود که ناطق نوری رای...

محصولی: باید مراقب فتنه انگیری عالیجناب سرخ پوش بود/ خواست خدا بود که ناطق نوری رای نیاورد

چکیده :محصولی از دوستان قدیم احمدی نژاد و رئیس ستاد انتخاباتی وی در نهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بود.هر چند محصولی در برابر مخالفانشان ادعا کرد که ثروتش 450 میلیارد نیست، اما روح الله حسینیان از حامیان و همفکران وی در پاسخ به سوال مبنی بر احتمال استفاده از پول محصولی به نفع تبلیغات انتخاباتی احمدی نژاد گفت:اصولگرایان باید یک نفر پولدار داشته باشند تا از آنها حمایت کند تا بتوانند رای بیاورند. ...


کلمه- گروه خبر: صادق محصولي عضو اصلي جبهه پايداري در ادامه سیاست های تخریبی این جبهه نسبت به مسئولان کشور، به ناطق نوری و هاشمی رفسنجانی حمله کرد.

وي همچنان به حمایت از سیاست های تخریبی احمدی نژاد پرداخته و با حمایت از مسئله هولوکاست توسط احمدي نژاد، مدعی شد: يکي از اقدامات شايسته احمدي نژاد طرح مسئله هولوکاست بود و اين امر در حالي است که برخي از افراد با طرح اين مسئله توسط احمدي نژاد مخالف بودند.

محصولی از دوستان قدیم احمدی نژاد و رئیس ستاد انتخاباتی وی در نهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بود.

هر چند محصولی در برابر مخالفانشان ادعا کرد که ثروتش 450 میلیارد نیست، اما روح الله حسینیان از حامیان و همفکران وی در پاسخ به سوال مبنی بر احتمال استفاده از پول محصولی به نفع تبلیغات انتخاباتی احمدی نژاد گفت:اصولگرایان باید یک نفر پولدار داشته باشند تا از آنها حمایت کند تا بتوانند رای بیاورند.

محصولی در ادامه تخریبی که احمدی نژاد علیه هاشمی آغاز کرد، در بخش ديگري از سخنانش با اشاره به کانديداتوري هاشمي ادعا کرد: هاشمي رفسنجاني به عنوان عاليجناب سرخپوش فتنه‌ساز انتخابات 92 مي شود.

محصولی که پیش از این در کابینه احمدی نژاد بود، مدعی شد که موسوي و کروبي در سال 88 با مقدمات هاشمي فتنه کردند بنابراين اکنون نيز بايد مراقب فتنه‌انگيزي در انتخابات رياست‌جمهوري توسط عاليجناب سرخپوش بود.

این عضو جبهه پایداری مدعی شد: در سال 88 هم آقای هاشمی بود که با نوشتن نامه‌ بدون سلام و والسلام و حضور آقازاده‌ها و همسرشان در خیابان‌ها، مقدمه‌ اعتراض آقایان موسوی و کروبی و آشوب‌های خیابانی را مهیا کرد؛ بنابراین ما باید آمادگی هر نوع فتنه‌ای را داشته باشیم تا در صورت لزوم بتوانیم با آن مقابله کنیم.

وی در پاسخ به سوالی درباره میزان رأی آوردن هاشمی اظهار کرد: در حال حاضر نمی‌توان به طور دقیق پیش‌بینی کرد، ولی حمایت اصحاب فتنه و اصلاح‌طلبان از ایشان را نمی‌توان منکر شد؛ بنابراین عده‌ای به آقای هاشمی رأی خواهند داد اما برای اظهار نظر بهتر باید تا شکل‌گیری بهتر قطب‌بندی‌ها، صبر کرد.

وی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری سال 76، رای نیاوردن ناطق نوری را «خواست خدا» دانست و گفت: در سال 76 تمام اصول‌گرایان از آقای ناطق‌نوری حمایت می‌کردند اما بعدا مشخص شد که ایشان قصد داشتند به نام گفتمان انقلاب‌اسلامی و اصول‌گرایی، همان سیاست‌های آقای هاشمی را پیاده کنند و این ضربه‌ بزرگی به جریان اصول‌گرایی محسوب می‌شد.

محصولی درباره‌ برنامه‌ جبهه چند نفره پایداری برای دولت یازدهم ادعا کرد: ما برای تبیین این برنامه‌ها، تیم بزرگی را با استفاده از افراد باتجربه و سوابق قوی اجرایی و مدیریتی، تشکیل داده‌ایم؛ 25 نفر از بزرگان مورد شناخت جامعه، معممین دارای تحصیلات دانشگاهی، کسانی که در تدوین برنامه پنجم همکاری داشتند، بخشی از وزرای دولت نهم و کسانی که سابقه‌ نمایندگی مجلس را داشته اند، در تدوین برنامه‌های دولت یازدهم سهیم بودند.

نماینده جبهه پایداری در این دوره از انتخابات ” هلوی احمدی نژاد ” است.


یک پاسخ به “محصولی: باید مراقب فتنه انگیری عالیجناب سرخ پوش بود/ خواست خدا بود که ناطق نوری رای نیاورد”

  1. بسیجی گفت:

    وای برمملکتی که محصولی خائن هم در آن نظر دهد وو خدایا انقلاب به کجا رفته ؟