سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » ظهور دوباره گروه های فشار؛ جلوگیری از برگزاری جلسه ستاد مردمی هاشمی در رشت...

ظهور دوباره گروه های فشار؛ جلوگیری از برگزاری جلسه ستاد مردمی هاشمی در رشت

چکیده :به رغم اینکه از ماه های پیش کاندیداهای اصولگرا فعالیت های تبلیغاتی خود را بی هیچ مانعی شروع کرده اند، جلسه قانونی حامیان هاشمی رفسنجانی در رشت توسط گروه های فشار تشکیل نشد. ...


به رغم اینکه از ماه های پیش کاندیداهای اصولگرا فعالیت های تبلیغاتی خود را بی هیچ مانعی شروع کرده اند، جلسه قانونی حامیان هاشمی رفسنجانی در رشت با فشار گروه های فشار تشکیل نشد.

به گزارش رسیده به کلمه، روز پنچ شنبه جمعی از جوانان اصلاح طلب در قالب ستاد مردمی هاشمی رفسنجانی پس از هماهنگی های لازم با فرمانداری رشت، تصمیم به برگزاری جلسه مقدماتی داشتند که با فشار گروه های فشار تشکیل نشد.

گروه های فشار به بهانه اینکه هنوز زمان تبلیغات رسمی فرانرسیده است مانع تشکیل جلسه جوانان اصلاح طلب شدند. این در حالی است که تاکنون جلسات تبلیغاتی کاندیداها در نقاط مختلف کشور برگزار شده و کسی متعرض آنان نبوده است.

بر اساس این گزارش در این جلسه گروه های فشار به شرکت کنندگان توهین کرده و از تجمع آنان جلوگیری نمودند.

مقامات قانونی شهر نسبت به این اقدام غیرقانونی هیچ واکنشی نشان ندادند.


2 پاسخ به “ظهور دوباره گروه های فشار؛ جلوگیری از برگزاری جلسه ستاد مردمی هاشمی در رشت”

 1. ناشناس آشنا گفت:

  انتخابات سوپر آزاد ولایی!

  و فتنه گر‌ مردم هستند!

  فتنه بزرگ را حاکمیت کلید زده است.

  هشیار باشیم!

 2. ایران داد عمارلویی گفت:

  میگن ترس برادر مرگه؟البته ترس گروهای فشار؛؛ که از بالا به انها فشار مضاعفی وارد میشود غیر قابل کتمانه؛ متاسفانه افسار و لگام چماق بدستان و قسی القلب های ادم نما و کفن پوشان ارزش فروش به بهای لگد مال کردن دین و دیانت و انسانیت میباشد که به مزایده گذاشته شده است؛؛ به بهای ارزانی خریداری و به نفع دنیای ادم نماها,که اعتباری برای دین و ایمان مردم قایل نیستند.اصلن اعتقادی به باورهای درست و درمان و حتا خداوند ندارند.امال و ارزوهای یک کشور را در دست دارند و با نیازمند کردن مردم,مغز شویی را در دستور دارند و تا نفت است؟تا گاز وجود دارد؟و مردم را به گدایی و فروش بهشت رهنمون میشوند و از جهل و جهالت مثل منی کمال استفاده را میبرند.تا در قافیه میمانند سراغ باور های مردم میروند و اسمان را به ریسمان ؛و فلسفه را با شعر و شاعری طاق میزنند.با دروغ و دغل و حقه بازی ان کار را به مراد می یابند که به جقه طاغوتی انها خدشه ای وارد نگردد.کسی که در ریا و در مال و منال غوطه می خورد باید هم در قافیه بمانند و به احد الناسی جواب ندهند. غافلانه و مستکبرانه از صلح و اصلح و امجد میگویند ولی تمام فکر و ذکرشان زبرجد و الماس است که مغول وار در پی انند.