سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » حدادعادل: چطور هاشمی و خاتمی یار و یاور هم شده اند؟...

حدادعادل: چطور هاشمی و خاتمی یار و یاور هم شده اند؟

چکیده :شرکت هاشمی رفسنجانی در انتخابات ریاست جمهوری برای اصولگرایان شوک آور بود، به طوری که هنوز حداد عادل برایش قابل قبول نیست که وی کاندیدای ریاست جمهوری است و گفته است که اصلا حدس نمی زد آقای هاشمی در انتخابات ثبت نام کند، علاوه بر این هماهنگی سیدمحمد خاتمی و هاشمی رفسنجانی برای این مشاور رهبری هنوز قابل درک نبوده و سوال برانگیز است. ...


شرکت هاشمی رفسنجانی در انتخابات ریاست جمهوری برای اصولگرایان شوک آور بود، به طوری که هنوز حداد عادل برایش قابل قبول نیست که وی کاندیدای ریاست جمهوری است و گفته است که اصلا حدس نمی زد آقای هاشمی در انتخابات ثبت نام کند، علاوه بر این هماهنگی سیدمحمد خاتمی و هاشمی رفسنجانی برای این مشاور رهبری هنوز قابل درک نبوده و سوال برانگیز است.

مشاور رهبری افزوده است: تصور نمی کردم و احتمال هم نمی دادم که آقای هاشمی در 80 سالگی تصمیم بگیرند برای این مسئولیت ثبت نام کنند، با توجه به شرایطی که ایشان دارند و از وضعیت بدنی وی در مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر دارم، فکر نمی کردم که برای این مسئولیت مناسب باشند.

وی ادامه داد: نکته ای که برای من مهم است این است که اصلاح طلبان با چه انگیزه ای او را انتخاب کرده اند چون اصلاح طلبان همیشه در دوران خاتمی و مجلس ششم از هاشمی انتقادهای شدیدی می کردند ، نمونه بارز آن هم نوشته ها و گزارشهایی بود که آن زمان در روزنامه های اصلاحات علیه هاشمی و خانواده ایشان چاپ می شد.

وی افزود: آقای خاتمی با انتقاد از دولت قبلی اش یعنی دولت هاشمی از مردم رای گرفت و رئیس جمهور شد ولی حالا چه شده است که این آقایانی که تا دیروز مخالف هم بودند الان یار و یاور هم شده اند، آیا اصلاح طلبان عوض شده اند یا آقای هاشمی؟چه شده است که دشمنان دیروز دوستان امروز شده اند؟!

حداد عادل افزود: شاید این سیاست به این جهت است که از سابقه و شهرت آقای هاشمی استفاده کنند تا بگویند دوباره اصلاح طلبان پیروز شدند و به میدان آمدند.

وی با تاکید فراوان بر ضرورت وحدت اصولگرایان هم گفت: معرفی کاندیدای واحد از طرف اصلاح طلبان باید اصولگرایان را مجاب کند که یک کاندیدای واحد را معرفی و همه به عنوان تیم به وی کمک کنند و این وحدت بین اصولگرایان دارای اهمیت دو چندانی است.

حداد عادل همه : توبه به روی همه باز است و اگر اصلاح طلبان قبول کنند که اشتباه کرده اند و به قانون پایبند باشند می توانند در انتخابات حضور داشته باشند.


7 پاسخ به “حدادعادل: چطور هاشمی و خاتمی یار و یاور هم شده اند؟”

 1. سعید گفت:

  حداد عادل خود را شاعر می داند! فیلمی از وی در بارگاه رهبر وجود دارد که وی باصطلاح شعرش را می خواند.
  وی مصرعی دارد که اگر اشتباه نکنم می گوید “در پاها بهانه ها” بعد از پایان شعر رهبر معنی آن را می پرسد و حداد دست پاچه و با صدایی از ته بینی می گوید :”یعنی بهانه برای رفتن … انگیزه…”!! عوضش می کنم!!!!” رهبر هم می گوید بله حتما عوضش کنید!
  این “شخصیت” آقای حداد عادل است که این همه این روزها (حتما به اشاره پدر دامادش) دم تکانی میکند. کسی که از “هنر” و “ذوق” خود با یک تشر بگذرد، مایه چه کار دیگری را داراست؟

 2. بیژن گفت:

  آدم وقتی که کشورهای دمکراتیک در دنیا رو از نزدیک مشاهده میکنه، تازه میفهمه که اصلأ این موجود چه چرندیاتی رو برای هواداران نادان خودش میبافه!!!!!!!!!! و مثلأ نباید فهمید که چرا حزب چپ سبزهای آلمان با حزب دست راستی حاکم دمکرات مسیحی های آلمان ائتلاف میکنه!!!؟ این هم از فهم حداد ظالم!!!!!!!!!!؟ این موجود با این فهمش!!! میخواد رییس جمهور یک مملکت بشه!!!!!!؟ این توهین بزرگی برای یک ملت است!!!!! البته این حداد ظالم از یک دربار دیکتاتوری شاه به یک دربار دیکتاتوری ولایت خامنه ای منتقل شد و این نظائر دیکتاتوری هم باهاش منتقل شده!!!!!!!!؟ البته انتظار دیگری هم از این ظالم نباید داشت!!!!!؟

 3. ناشناس آشنا گفت:

  بسیار عالی‌ است. آقای حداد عادل واقعا بزرگ وار هستند و از کیسه
  خلیفهٔ میبخشند ،و اصلاح طالبان تواب را اجازه میدهند در انتخابات شرکت
  کنند.

  ما هم میگوییم راه توبه برای شما هم باز است.

 4. asad گفت:

  حداد عقلش کمه و بر او حرجی نیست. موضوع انتخابات برای آقای هاشمی تصدی پست و مقام نیست چون ایشان به اندازه کافی در این نظام پست داشته اند. حداد اگر مغزش رو از حالت آکبند دربیاره شاید متوجه بشه که چرا آقای هاشمی این از خودگذشتگی را انجام داد.

 5. کوروش گفت:

  خوشحالیم که دستگاه زر و زور و تزویر بهم ریخته و کاملا آشفته به نظر میرسند. ما البته به سیاست های دوران آقای هاشمی و خاتمی نیز انتقاد داریم ولی این یک فرصت تاریخی است تا کشورمان را به مسیر درست و سازنده اش برگردانیم. تنها در این صورت می توانیم با آرامش به خواست های معیشتی و فرهنگی و سیاسی خود برسیم.

 6. ehsan گفت:

  .بر اساس اندیشه آقای حداد می توان مساله را جور دیگری هم دید

  چطور آقایانی که تا دیروز موافق هم بودند الان دشمن خونین هم شده اند، آیا اصولگرایان عوض شده اند یا آقای احمدی نژاد ؟ آقای احمدی نژاد که همانست که هشت سال پیش بود و بسیاری از مردم از جمله اصلاح طلبان بارها در مورد آن هشدار دادند. آیا اصولگرایان قبلا به اصولگرایی اعتقاد نداشتند یا معنای کلی اصولگرایی عوض شده؟ آیا اصولگرایان کلا درک کافی از مسائل ندارند؟ یا آنکه آنها فقط به منافع خود و … فکر میکنند و لاغیر.

 7. بنده خدا گفت:

  اقای حداد سر جدت ول کنید این مزخرفات را در طول عمرم با دشمنم اینگونه صحبت نکرده ام اقای حداد شما همان ادمی هستید که در زمان خاتمی بنزینطبق برنامه مصوب مجلس وقانونی ده تومن داشت گران میشد نگذاشتید وفریاد وامصیبتا تون بلند بود حالا پدر مردم در اومده کمرشون شکسته صدا تون در نمیاد دنبال این هستید شب کی چی خورده دیگه گندش را در اوردید از بدبختی ملت ماست که شماها نماینده ومعتمد این ملتید دیشب بعد از پنج شش ساعت که دنبال یک دارو توسراسر شهر را گشتم رفتم دم یک داروخانه نیمه دولتی دیدم یک پیر مرد رو زمین نشسته وبلند بلند گریه میکند گفتم چیه گفت قند بیمزه دارم مدام باید اب بخورم وادرار کنم دیگه حالم بده وعاجز شدم خودم وده نفر یگه داروهای مختلف میخواستند داروخانه گفت مدتها نیست چرا صداتون در نماید ممگه مسلمون نیستید چه توجیهی دارید این وامصیبتا دارد تومملکتی که بعد از ۳۵ سال ادعای پیشرفت و خوکفایی و….دارند دارویی که دو سه سال است ادعای تولید داخل دارنددزمگس یا دسموپرسین یا انتی همورویید گیر نمی ایدخانم دستگردی چند ماه پیش اخطار داده بود وحال اون روزه دارو جزو تحریم شده ها نیست هیچ بهانه ای هم پذیرفته نیست فقط میخواهند بمردم بگویند هر کاری که میخواهیم میکنیم بخدا در پیشگاه خدا مسیولید البته خدای ما خدای شما را نمیدانم ما قدیما میگفتیم عبادت به جز خدمت خلق نیست به تسبیح وسجاده ودلق نیست اقا بد جوری مردود شدید
  یک بنده خدا