سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » احمدی نژاد خطاب به اصولگرایان: این بیچاره‌ها نمی‌دانند چه سرنوشتی در انتظار کشور ...

احمدی نژاد خطاب به اصولگرایان: این بیچاره‌ها نمی‌دانند چه سرنوشتی در انتظار کشور است

چکیده :بهداد که پیش از این خبرنگار پارلمانی کیهان بود، طی سال های گذشته به یکی از حامیان سرسخت احمدی نژاد تبدیل شده و چندی پیش خبر از انتشار صدها سندی داد که احمدی نژاد در اختیار دارد. ...


محمد جعفر بهداد معاون سیاسی دفتر احمدی نژاد طی یادداشتی در روزنامه دولتی ایران به نقل از رييس دولت نوشته است: این بیچاره‌ها نمی‌دانند چه سرنوشتی در انتظار کشور است.

بهداد که پیش از این خبرنگار پارلمانی کیهان بود، طی سال های گذشته به یکی از حامیان سرسخت احمدی نژاد تبدیل شده و چندی پیش خبر از انتشار صدها سندی داد که احمدی نژاد در اختیار دارد.

به گزارش کلمه از یادداشت امروز معاون سیاسی دفتر احمدی نژاد، بهداد با انتقاد شدید از اصولگرایان نوشته است آنها بخت خود را برای کسب کرسی ریاست جمهوری یازدهم گشوده دیده و … چون تنها مانع را پدیده‌ای به نام «ادامه احمدی‌نژاد» می‌دانستند، لذا با تمام توان و انگیزه برای تخریب و اثبات منحرف شدن وی از آرمان‌های دینی و انقلابی کوشیدند، غافل از این‌که با مسدود کردن مسیر «ادامه احمدی‌نژاد» نه‌تنها لقمه دندان‌گیری نصیب شان نمی‌شود، بلکه دچار وضعیتی می‌شوند که روزی هزار بار آرزوی مرگ کنند.

وی با اشاره به سر در گمی اصولگرایان به ستایش از احمدی نژاد پرداخته و نوشته است: از دو سال پیش دکتر احمدی‌نژاد با قاطعیت اظهار می‌کرد آقای هاشمی رفسنجانی برای انتخابات ریاست جمهوری نامزد خواهد شد و زیر فشار «اگر» و «اما»هایی که در نقض این پیش‌بینی مطرح می‌شد، کمترین نرمش و انفعالی نشان نمی‌داد. ایشان در اوج بداخلاقی‌های گسترده و همه جانبه مدعیان وفاداری به ولایت فقیه، همواره تاکید می‌کرد «این بیچاره‌ها نمی‌دانند چه سرنوشتی در انتظار کشور است» یا می‌گفت «همین ماها که متهم به مخالفت با رهبری هستیم، آخرش باید از ولایت و رهبری دفاع کنیم».

بهداد در خاتمه اظهار کرده است که ای کاش به جای آنکه آقای هاشمی رفسنجانی کشور را به شرایط سال ۸۴ بازگرداند، اصولگراها غیرت و درایت به خرج دهند و خطای چهار سال گذشته خود را در همین فرصت کوتاه جبران کنند. در غیر این صورت همه نگاه‌ها به نیروی فداکار انقلاب اسلامی یعنی محمود احمدی‌نژاد دوخته خواهد شد تا در این پیچ تاریخی، نقش ماندگاری را – به فضل الهی – ایفا کند. چنین باد.


2 پاسخ به “احمدی نژاد خطاب به اصولگرایان: این بیچاره‌ها نمی‌دانند چه سرنوشتی در انتظار کشور است”

  1. محق گفت:

    آیا خود این قبیل تهدیدها و خط و نشانها علامت ضعف مخاطبان اینان نیست ؟

  2. احمد گفت:

    مثل فداكاري هشت سال گذشته اين مملكت را اينطوري هيچ دشمني نميتونست به فلاكت بياندازه