سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » مصباح یزدی: بینی وبین الله شهادت می دهم که روی زمین و زیر این آسمان کسی اصلح از آقای ...

مصباح یزدی: بینی وبین الله شهادت می دهم که روی زمین و زیر این آسمان کسی اصلح از آقای لنکرانی نمی شناسم

چکیده :مصباح یزدی هشت سال پیش نیز با وارد کردن شخصیت ناشناخته ای به عالم سیاست و مدیریت و سپردن دولت امام زمان به وی، زمینه بحران های جاری کشور را ایجاد کرد. این بار نیز هر چند مدعی است که فقط نقش رهبر معنوی جبهه پایداری را به عهده دارد، اما با مبالغه گویی فراوان مدعی شده است که من در پیشگاه الهی شهادت می دهم در بین کسانی که در یازدهمین دوره ریاست جمهوری کاندیدا شده اند جناب اقای دکتر لنکرانی ‏اصلح هستند و امیدوارم که این شهادت برگ زرینی درنامه 80 ساله من باشد....


کلمه – گروه خبر: در حالی که برخی از سایت های اصولگرا از احتمال رد صلاحیت باقری لنکرانی خبر می دهند، مصباح یزدی بار دیگر با تقدس گرایی و مطلق انگاری وی را اصلح موجودات زمین و زمان خواند و ادعا کرد که این شهادت برگ زرینی درنامه 80 ساله اش باشد.

مصباح یزدی هشت سال پیش نیز با وارد کردن شخصیت ناشناخته ای با عالم سیاست و مدیریت و سپردن دولت امام زمان به وی، زمینه بحران های جاری کشور را ایجاد کرد. این بار نیز هر چند مدعی است که فقط نقش رهبر معنوی جبهه پایداری را به عهده دارد، اما با مبالغه گویی فراوان مدعی شده است که من در پیشگاه الهی شهادت می دهم در بین کسانی که در یازدهمین دوره ریاست جمهوری کاندیدا شده اند جناب اقای دکتر لنکرانی ‏اصلح هستند و امیدوارم که این شهادت برگ زرینی درنامه 80 ساله من باشد.

مصباح یزدی که ورودش به عرصه سیاست دیرهنگام است همچنین اظهار نظر کرده است که برخی از افرادی که کاندیدا شدند من به آنها ارادت دارم و آنها نور چشم من محسوب می شوند اما برای این کار مناسب نیستند ولی ‏بینی وبین الله شهادت می دهم که روی زمین و زیر این آسمان کسی اصلح از آقای لنکرانی نمی شناسم.

باقری لنکرانی نیز چون مصباح و سایر پیروان جبهه پایداری نه سابقه ای در انقلاب دارد و نه در تشکیل جمهوری اسلامی. اما اینک مدعی گفتمان انقلاب شده است. همان گفتمانی که هشت سال پیش احمدی نژاد ادعای آن را داشت. با روی کار آمدن دولت محمود احمدی نژاد، برای اولین بار بود که نام باقری لنکرانی مطرح شد. کسی که احمدی نژاد در تعریف او گفت ” مثل هلو می ماند ، آدم می خواهد او را بخورد.”

در همین حال رییس ستاد لنکرانی کاندیدای منتخب جبهه پایداری گفته است: اگر جلیلی عاقلانه فکر و عمل کند، باید به نفع لنکرانی کنار رود.

جبهه پایداری با نزدیک شدن به زمان انتخابات حملات خود را بار دیگر به اصحاب انقلاب و مسئولان کشور آغاز کرده است.

نامه جعلی علیه هاشمی رفسنجانی، تلاش نافرجام خسرو حسینیان است که در دوره قبل برای فرستادن احمدی نژاد به پاستور امضا جمع می کرد.

مصباح یزدی و حامیان و مریدانش هنوز برای حمایت تمام قد از احمدی نژاد در دو دوره قبل از مردم عذر خواهی نکرده و مسئولیت تخریب های او را به عهده نگرفته اند.


8 پاسخ به “مصباح یزدی: بینی وبین الله شهادت می دهم که روی زمین و زیر این آسمان کسی اصلح از آقای لنکرانی نمی شناسم”

 1. داداش - باجی گفت:

  آقای مصباح اگه ممکنه نظر امام زمان (عج ) را هم در مورد آقای لنکرانی بفرمایید

 2. مراد گفت:

  واقعا رو رو برم به جای اینکه به خاطر انتتخاب یا بهتر بگیم انتساب احمدی نژاد از عموم ملت معذرت خواهی کند دوباره یکی دیگه رو سفارش می کند آخ این لنکرانی می دونه سیاست خارجی یعنی چه.

 3. مرتضی گفت:

  اقلا ایشان اجازه دهند برکات برگ زرین قبلی ایشان جمع آوری و جبران شود بعد
  !برگ زرین دیگری به ملت ارائه کنند

 4. hamid54 گفت:

  اول برو ببین چند نفر برای فرمایشات شما پیاز خورد می کنن؛ بعدا بیا فرمایش کن. (حیف پیاز به این گرونی حتی!!!؟

 5. asad گفت:

  فکرشو بکن که لنکرانی رییس جمهور بشه!!!! هاله نور این یکی رو کجای دلم جا بدم؟

 6. حقگو گفت:

  البته ایشـــان کاملا صحیح میفرمایند ، فرمایش منطقیست امـــاااااااااااااااااااااا نکته اینجاست که ایشان آقای لنکـرانی (هـلـــو) را برای خدمت به دار و دسته ی آقای مصباح که چند سالی پیش گردان استشهادی در ایران تشکیل میدادند …. اصلح میدانند … نه برای خدمت به کشور و مردم !!! شاید بدیهی باشد که اعضای همین گردان استشهادی است که رایگان حقوق میگیرند و از انواع اقسام امتیازات رانتی استفاده میبرند و چماقی شده اند بر سر کسانیکه متفاوت با آقای مصباح و امثالهم اندیشه میکنندو حتی میتوانند در یک اشاره حتی هموطنان خود را به خاک و خون بکشند و سفارت انگلیس را بر هم زنند و خانه آیت اله صانعی وهر مرجع و شخص دیگری را بدون حتی یک لحظه تفکر ،، را با خاک یکسان نمایند بدون اینکه به کسی یا سازمانی یا …. حساب پس دهند .!!

 7. pesar koroush kabir گفت:

  mesbah yazdi!!!!!! to gharar nist entekhab koni ! mardom bayad entekhab knanad ! shir fahm shud???????