سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نماینده رهبری در بسیج بعد از چهار سال: بگم بگم های احمدی نژاد در مناظره با میرحسین م...

نماینده رهبری در بسیج بعد از چهار سال: بگم بگم های احمدی نژاد در مناظره با میرحسین مورد تایید نبود

چکیده :این ادعا در حالی است که بسیج و سپاه طی انتخابات دوره گذشته به طور کامل از احمدی نژاد حمایت کردند. اما اینک با اتمام دوره ریاست وی بر قوه مجریه، نماینده ولی فقیه هم به مخالفین وی تبدیل شده و مدعی است که از ابتدا مخالف بگم بگم ها بوده است.اتهامات مطرح شده در مناظره های انتخاباتی به باور بسیاری از فعالان سیاسی حتی اصولگرا جرقه ای برای رویدادهای بعدی بود. ...


کلمه – گروه خبر: نماینده ولی فقیه در بسیج بعد از چهار سال مدعی شده است: می گم می گم ها و بگم بگم ها در مناظره احمدی نژاد با میرحسین مورد تایید نبود.

این ادعا در حالی است که بسیج و سپاه طی انتخابات دوره گذشته به طور کامل از احمدی نژاد حمایت کردند. اما اینک با اتمام دوره ریاست وی بر قوه مجریه، نماینده ولی فقیه هم به مخالفین وی تبدیل شده و مدعی است که از ابتدا مخالف بگم بگم ها بوده است.

اتهامات مطرح شده در مناظره های انتخاباتی به باور بسیاری از فعالان سیاسی حتی اصولگرا جرقه ای برای رویدادهای بعدی بود.

احمدی نژاد با متهم کردن بزرگان نظام و انقلاب به اتهامات واهی زمینه اختلاف و تفرقه را کشور ایجاد کرد و تاکنون به شکایات قانونی هم رسیدگی نشده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین افشا گری را فرهنگ وارد شده از غرب دانست و در خصوص حماسه سوزی اظهار نظر کرد که شاخص حماسه سوزها افشا گری است و فضای افشاگری فضای ضد دینی است، رهبر در جلسه ای فرمودند فرهنگ دینی ما ستارالعیوب است و افشاگری از شاخص های فرهنگ غرب است؛ در فرهنگ غرب اگر کسی بخواهد توبه کند باید برود پیش کشیش اما در فرهنگ ما اگر کسی گناه کرد بین خود و خدا توبه می کند.

نماینده ولی فقیه در بسیج بعد از چهار سال مدعی شده است: می گم می گم ها و بگم بگم ها در مناظره احمدی نژاد با میرحسین مورد تایید نبود و رهبر در خطبه مشهور نماز جمعه فرمود من این رفتار را نمی پسندم یا در جمعه سیاه که احمدی نژاد آن نوار را در مجلس گذاشت باعث ایجاد سوال هایی در ذهن مردم شد که کی برده و کی خورده است؟ و آقا فرمودند که اشتباه بود و افشاگری به معنی افشاگری اسرار مردم حرام است.

وی با انتقاد از همراهی احمدی نژاد با مشایی افزود: در مورد کاری که احمدی نژاد برای مشایی کرد اگر اعتراض کنیم افشاگری نیست افشاگری یعنی وارد حریم خصوصی فرد شویم و یک حرف درست و صد حرف غلط در کنارش بیاوریم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در ادامه به حماسه سوزی اشاره کرد و مدعی شد که حماسه سوزان در نقطه مقابل حضرت آقا حرکت می کنند و اجازه نمی دهند تدابیر ایشان عملی شود،ادعا کرد: ایجاد آشوب و تنش در فضای جامعه نخستین شاخص حماسه سوزها است، از الزامات حماسه آرامش است و فضای کشور باید آرام و عقلانی و به دور از هیجانات کاذب باشد، هر سخن و هر اقدامی که خط آشوب را تحریک کند حماسه سوزی است و به آن جریان ها و اشخاص باید به دیدی نگاه شود که در مسیر دشمن حرکت می کنند.

تویسرکانی با بیان اینکه فضای وزارت کشور فضای تنش بود و برای درگیری ایجاد شده پلیس وارد کار شد، گفت: شخصی به حرکت احمدی نژاد اعتراض کرد که چرا همراه مشایی آمده است و می گفت که این که یک رئیس دولت بیاید یک بدعت است و عمل رئیس دولت را نیز عمل مجرمانه دانست.

وی با بیان اینکه امروز سخنگوی شورای نگهبان نیز عمل احمدی نژاد را عملی مجرمانه دانست و افزود: باید فضای امنیت و آرامش ایجاد شود و در فضای تنش و آشوب حماسه خلق نمی شود و ما به عنوان بسیج باید مواظب باشیم و حلقه های صالحین، بسیجیان و سرگروه های حلقه های صالحین باید هوشمندانه عمل کنند.

وی ادامه داد: ممکن است در روز انتخابات پیامک زده شود که رای رهبر فلان شخص است ولی ایشان می گویند که تا قبل از انتخابات کسی از رای من خبر ندارد.

تویسرکانی با اشاره به اینکه یک شایعه وسیع درست می کنند که بسیج و سپاه به دنبال فلان فرد است، مدعی شد: ما می گوییم که اگر بخواهیم حرکتی را آغاز کنیم از حلقه های صالحین استفاده می کنیم که هرگز چنین چیزی نیست.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه شبکه های ماهواره ای می خواهند بگویند بسیج و سپاه در انتخابات تاثیر گذار است افزود: من در جایی سخنرانی کردم و گفتم که بسیج خنثی نیست و شبکه های ماهواره ای به خاطر این حرف من جنجال به پاکردند.

وی با بیان اینکه تحمیل یک فرد از سوی یک شخصیت یا نهاد در مردم احساس تحمیل ایجاد می کند و از حماسه سازی جلو گیری می کند ادامه داد: حماسه سوزها می خواهند بگویند که رئیس جمهور از قبل مشخص شده است، کاری که الان شبکه های ماهواره ای انجام می دهند.

تویسرکانی به شاخصه سوم حماسه سوزها یعنی سیاه نمایی پرداخت و گفت: حماسه سوزها سعی می کنند که وضع کشور را خیلی سیاه و تیره و تاریک نشان دهند و ما معتقدیم که در دولت آقای احمدی نژاد کارهای اقتصادی بزرگی صورت گرفته و تلاش و سخت کوشی و رفتن به میان مردم از نقاط قوت این دولت بوده است که دولت های بعدی هم باید داشته باشند.

تویسرکانی با این ادعا که ما بسیجی ها باید فراجناحی فکر کنیم، گفت: ما نباید به یک جبهه و جناح گره بخوریم بسیج و سپاه شمشیر ولایت هستند نه شمشیر جناح ها.

تویسرکانی ناامنی را آخرین شاخص حماسه سوزها بیان کرد و ادامه داد: فضای ترور، انفجار و مسائل امنیتی حماسه سوزی می کند و قطعا دشمن برای این موارد برنامه ریزی کرده است، امروز در پاکستان انتخابات بود و ده ها تن بر اثر انفجار کشته شدند هفته پیش در عراق انتخابات بود و تعدادی کشته شدند.

وی با بیان اینکه یک بسیجی باید به مسائل امنیتی دقت کند چرا که مسائل امنیتی خیلی مهم است، گفت: ایجاد امنیت از الزامات حماسه سازی است و به عنوان سربازان ولایت باید در نقطه مقابل حماسه سوزها باشیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: ما بسیجیان باید ویژگی کاندیدای اصلح را برای مردم تبیین کنیم، به مردم امید دهیم، از ایجاد فضای تنش و تخریب جلوگیری کنیم اگر کسی تخریب شود حماسه سیاسی اتفاق نمی افتد.


2 پاسخ به “نماینده رهبری در بسیج بعد از چهار سال: بگم بگم های احمدی نژاد در مناظره با میرحسین مورد تایید نبود”

  1. فرهاد گفت:

    بعد از اینکه ماموریت شوم خود را باتمام رساند…یک گشور سوخته.در حال حاضر هم که باز هم اتش میزند بکنارش نمیگذارند

  2. فضول محل گفت:

    وقاهت واقعا در این جماعت پایانی ندارد