سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » در پی اطلاع رسانی رسانه ها و پیگیری از فرمانده ناجا، نیروهای امنیتی اطراف دفتر خات...

در پی اطلاع رسانی رسانه ها و پیگیری از فرمانده ناجا، نیروهای امنیتی اطراف دفتر خاتمی را ترک کردند

چکیده : در پی خبررسانی درباره فضای امنیتی پیرامون دفتر سید محمد خاتمی، و با پی گیری برخی نمایندگان و تماس با فرماندهی نیروی انتظامی، آرامش به منطقه اطراف دفتر خاتمی...


 در پی خبررسانی درباره فضای امنیتی پیرامون دفتر سید محمد خاتمی، و با پی گیری برخی نمایندگان و تماس با فرماندهی نیروی انتظامی، آرامش به منطقه اطراف دفتر خاتمی بازگشت.

به گزارش کلمه، تا ساعتی پیش تعداد زیادی ون و نیروی پلیس و لباس شخصی در اطراف دفتر خاتمی در میدان یاسر مستقر بودند و تعدادی از مراجعان به دفتر بازداشت شدند. همچنین خودورهایی که قصد تردد در این منطقه را داشتند با تذکر نیروهای امنیتی ناچار به ترک محل شده و برخی از آنها با مشکل ضبط کارت ماشین خود مواجه شدند.

در پی این تحولات و انعکاس وسیع خبر آن، برخی از نمایندگان مجلس تلاش کردند با هماهنگی نیروی انتظامی از گسترش ابعاد ماجرا پیشگری کنند.

نتیجه تماس ها در حالی که اکثر مراجعان به دفتر خاتمی ناگزیر از ترک این منطقه شدند، ترک محل توسط نیروهای پلیسی و امنیتی است.

در چند ساعت اخیر تلاش زیادی شد تا در روز آخر ثبت نام کاندیداها، انتخابات بیش از این با ظاهر زننده ای نزد افکار عمومی مواجه نباشد و در این رابطه وعده آزادی بازداشت شدگان نیز که به پلس امنیت منتقل شده بودند، داده شده است.


3 پاسخ به “در پی اطلاع رسانی رسانه ها و پیگیری از فرمانده ناجا، نیروهای امنیتی اطراف دفتر خاتمی را ترک کردند”

 1. وحید گفت:

  آقای خاتمی فقط بیا همین

 2. علی گفت:

  ما می توانیم :)

 3. ر گفت:

  ما رو که گرفتند! برخوردها هرچند همراه با طعنه و کنایه بود اما بی احترامی خاصی نکردند. حدود ساعت سه هم با یک تعهد! آزاد کردند…هنوز علت بازداشت را نمیدانم! گفتند به خاطر اینکه قصد داشتید از آقای خاتمی دعوت کنید بازداشت شدید…:||