سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

آقای تابش کدام خبر را تکذیب کرد!

چکیده :کلمه با تاکید بر صحت خبر ارسال شده قبلی به اطلاع می رساند که در ورودی خیابان یاسر، از میدان یاسر، چند دستگاه ون سفید رنگ با پلاک های سبز نیروی انتظامی مستقر شده و رفت و آمد به این منطقه تحت کنترل است....


کلمه- گروه خبر: به دنبال انتشار خبر فضای امنیتی در اطراف دفتر خاتمی، خبر منتشر نشده ای درباره “محاصره دفتر” و ممانعت از فعالیت کارکنان آن از سوی آقای محمدرضا تابش تکذیب شد!

محمدرضا تابش ساعتی پس از اعلام خبر فضای امنیتی اطراف دفتر خاتمی به ایلنا گفته است که شایعات منتشر شده مبنی بر حمله به دفتر آقای خاتمی در خیابان یاسر کذب است و صحت ندارد.

کلمه با تاکید بر صحت خبر ارسال شده قبلی به اطلاع می رساند که در ورودی خیابان یاسر، از میدان یاسر، چند دستگاه ون سفید رنگ با پلاک های سبز نیروی انتظامی مستقر شده و رفت و آمد به این منطقه تحت کنترل بوده است.

همچنین بدون اینکه کسی اعلام تجمع کرده باشد، به روال روزهای گذشته که عده ای از علاقمندان به کاندیداتوری آقای خاتمی به دفتر وی مراجعه می کردند، امروز نیز به عنوان آخرین تلاش قصد حضور در دفتر وی را داشتند و لذا اعلام اینکه کسانی قصد “تجمع” داشتند که می تواند اسباب پرونده سازی برای تعدادی از بازداشت شدگان فعلی باشد، استفاده از ادبیاتی نسنجیده است.

همان طور که در خبر قبلی به اطلاع رسید، در اطراف دفتر خاتمی و در اطراف میدان تجریش تا میدان یاسر، نیروهای امنیتی و پلیس حضور زیادی دارند، کارت ماشین برخی افراد که در این منطقه تردد داشتند ضبط شده و ماشین هایی که قصد پارک خودوری خود را دارند، تهدید به کنده شدن پلاک خودرو و بازداشت شدند.

علیرغم برخی موارد دیگر که در صورت لزوم رسانه ای خواهد شد، در خبر منتشر شده، نکته ای مبنی بر توقف فعالیت دفتر سیدمحمد خاتمی عنوان نشده بود.


2 پاسخ به “آقای تابش کدام خبر را تکذیب کرد!”

  1. javad گفت:

    تابود همین بود تاهست همین هست …

  2. محق گفت:

    إنا لله و إنا الیه راجعون

    چرا بجای آنکه حماسه بیافرینند مصیبت می آفرینند ؟

    سالی که نکوست از بهارش پیداست