سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » عکس/ توزیع شبنامه علیه هاشمی رفسنجانی آغاز شد...

عکس/ توزیع شبنامه علیه هاشمی رفسنجانی آغاز شد

چکیده :پیش از این علیجانی، مشاور پارلمانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام از تهیه سی دی های تخریبی علیه هاشمی رفسنجانی خبر داده بود.طی سال های گذشته افراطیون در تلاشی هماهنگ و سازماندهی شده به تخریب شخصیت رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام پرداخته اند، به طوری که با تجمع در مقابل منزل وی شعارهای هتاکانه و توهین آمیز علیه هاشمی رفسنجانی سر دادند....


در ادامه اتهام زنی و هتاکی به رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام و با قوت گرفتن حضور وی در انتخابات،  توزیع شبنامه علیه آیت الله هاشمی رفسنجانی آغاز شد.

به گزارش کلمه، در حالی که به دعوت ها برای شرکت هاشمی رفسنجانی در انتخابات ریاست جمهوری افزوده می شود، تلاش های افراطیون برای تخریب چهره رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز شدت می گیرد.

شبنامه ای با عنوان ” علمدار، لبیک یا خامنه ای ” در چهار صفحه به تکرار اتهاماتی پرداخته است که طی سال های گذشته علیه هاشمی رفسنجانی گفته می شود. نقل قول هایی از رهبری، مصباح یزدی، باهنر، مصلحی و … علیه هاشمی رفسنجانی بخش هایی از این شبنامه است.

در این شبنامه که در اهواز توزیع شده مواضع رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام مورد حمله قرار گرفته و اتهاماتی به خانواده و فرزندان هاشمی رفسنجانی زده شده است.

همچنین در این شبنامه چهار صفحه ای به نقش هاشمی رفسنجانی در اعتراضات پس از انتخابات 1388 پرداخته شده است.

پیش از این علیجانی، مشاور پارلمانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام از تهیه سی دی های تخریبی علیه هاشمی رفسنجانی خبر داده بود.

طی سال های گذشته افراطیون در تلاشی هماهنگ و سازماندهی شده به تخریب شخصیت رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام پرداخته اند، به طوری که با تجمع در مقابل منزل وی شعارهای هتاکانه و توهین آمیز علیه هاشمی رفسنجانی سر دادند.

فحاشی و حمله به دختر آیت الله هاشمی و تهاجم سازمان یافته علیه مهدی هاشمی نیز در راستای تخریب شخصیت این رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام است که همچنان ادامه دارد.


16 پاسخ به “عکس/ توزیع شبنامه علیه هاشمی رفسنجانی آغاز شد”

 1. yar گفت:

  رهبر کلّ کشور را که در دست دارد، فرمانده کلیه نیروها ی نظامی، بالا دست هر سه قوا، در دست داشتن شورای نگهبان و مجلس خفتگان، علاوه بر اینها با سازماندهی نیروهای لباس شخصی‌ و بکارگیری آنها باز این مستبد شرم نمیکند و در آن شبنامه هم به قصد پیشبرد امیال فاسد خودش میگذارد چاپ و پخش کنند. چه آزادی مطلقی‌ البته فقط برای رهبر، وگرنه هرکس با شبنامه‌ای به مخالفت با رهبر گیر بیفتد نور روز بعد را نخواهد دید. چه عدلی، خدایا تو شاهد باش.

 2. hamid54 گفت:

  جالبه که بعضی از نوشته های این متن، حاکی از پیش بینی های درستی بوده که آقای رفسنجانی داشته.

 3. وحید گفت:

  خیلی از این تخریب ها باعث محبوبیت هاشمی می شود. آفرین ادامه دهید. اصلا من هاشمی رو واسه همین حرفاش دوس دارم :)

 4. وحید گفت:

  خیلی از این تخریب ها باعث محبوبیت هاشمی می شود. آفرین ادامه دهید. اصلا من هاشمی رو واسه همین حرفاش دوس دارم :)

 5. کبوتر سبز گفت:

  این شب نامه توسط واحد وابسته به سیاسی عقدیتی سپاه در بین حلقه های صالحین به صورت گسترده توزیع شده است. قرار است در تمام کشور و هیات ها و مساجد هم توزیع شود .

 6. رضا گفت:

  کار بسیج چمرانه این شبنامه

 7. صمد گفت:

  شرم براین بی صفتان اسم مسلمان ونشریه نویسان راملکوک کرده اندحیف ازنان گندم که این تهی مغزهامصرف میکنند

 8. علیرضا گفت:

  ظاهرا اینا از تخریبهای لثارات الحسین علیه آقای خاتمی درس نگرفتن. این چیزا برای آقای هاشمی تبلیغه نه تخریب

 9. monireh گفت:

  البته خود_ اصلاح طلب ها هم توي تخريب هاشمي رفسنجاني نقش پررنگي داشتند.يادشون نره!

 10. محق گفت:

  از یک منظر حق اوست زیرا پس از امام در انتخاب رهبر به قانون عمل نکرد

  قانون می گفت : مرجع یا شورایی از مراجع

 11. Shayn Shayan گفت:

  دیگه گذشت اون دوران که با شبنامه کاراتون را پیش میبردید…آیت اله دوباره به دامان مردم بازگشته و همه صمیمانه برای او آغوش گشوده ایم….ترا من چشم بر راهم

 12. علی گفت:

  ((هیچ غلطی نمی توانند بکنند)) با روزنامه هایشان هیچ غلطی نتوانستند انجام دهند چه به اینکه با شبنامه بخواهند به واسطه نوکرشان کشور را که مدت 8 سال چریده وغارت کردند کم مانده بود که گرفتار جنگ ویرانگر هم بکنند حال میخواهند برای برای مدت چندین سال دیگر غارت کنند. نه اینبار دیگر باید رخت بربندید. کشور را ملت و آیت الله هاشمی قصد دارند از فلاکتی که شما درست کردید رهانیده واسلام ناب محمخدی را در کشور ساری وجاری نموده عدالت واقعی را در جامعه بگسترانند نه عدالتی که سراسر حیله ،حقه ،ریا ، تملق ،چاپلوسی وبی بندوباری بود. ملت شهید دادند که عدالت در کشور حاکم باشد نه قلدری وغارت ، دروغ وریا اگر قرار بر این بود که دیگر نیازی به انقلاب کردن وشهید دادن نبود چون خیلی بهتر از اینها قبلا” بود که ملت نپذیرفتند چون خواستند که دین خدا در کشور حکومت کند نه دینی که مشایی وامثالهم آوردند. هرچه دزدیدید بس است . نفرین بر نامحرمانی که قصد داشتند ودارند تا به نظام ضربه بزنند. لعنت خدا برشما باد نفرین این ملت برشما باد تا عمر دارید آنهایی را که غارت کردید هیچوقتع نصبتان نشود سرطان حنجره بگیرید تا نتوانید اموال دزدیده شده این ملت وکشور ا تناول کنید. آمین یا رب العالمین.

 13. ناشناس گفت:

  در خارج از کشور نیز در این روزها و به ویژه پس از اعلام کاندیداتوری آقای رفسنجانی از سوی عده ای معلوم الحال سیل مقالات و نوشته های مشابه با آنچه که مدیر روزنامه ی کیهان و ایران در داخل کشور بر علیه ایشان منتشر میکنند در حال ظاهر شدن بر سایت های اینترنتی و فیس بوک میباشد.

 14. Amir گفت:

  Ino tarafdaraye rafsanjani dorost kardan ke! :)) kheyli tabloee!

 15. لاهیجان گفت:

  همین سند برای افتخارات آقای هاشمی کافیست که دشمنی چون شما دارد

 16. راستین گفت:

  آقای هاشمی باید به خاطر کارهای اشتباه گذشتشون از مردم عذر خواهی کنند