سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » پیغام آیات‌ عظام سیستانی و وحیدخراسانی به هاشمی رفسنجانی برای کاندیداتوری...

پیغام آیات‌ عظام سیستانی و وحیدخراسانی به هاشمی رفسنجانی برای کاندیداتوری

چکیده :آیت الله سیستانی حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی را امری واجب اعلام کرده است و آیت الله وحید خراسانی از او خواسته است ایثار کند و وارد صحنه مبارزه انتخاباتی شود....


آیت الله سیستانی حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی را امری واجب اعلام کرده است و آیت الله وحید خراسانی از او خواسته است ایثار کند و وارد صحنه مبارزه انتخاباتی شود.

همزمان با افزایش درخواست های عمومی برای کاندیداتوری آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، جمعی از مراجع قم و آیات عظام تقلید در پیام های جداگانه خواستار حضور رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در این دوره از انتخابات شدند.

به گزارش ایلنا آیت الله سیستانی در دیدار با محمد هاشمی و آیت الله حسین وحید خراسانی در دیدار با علی مطهری در پیام هایی جداگانه بر لزوم حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم تاکید کردند.

آیت الله سیستانی حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی را امری واجب اعلام کرده است و آیت الله وحید خراسانی از آیت الله هاشمی خواسته است ایثار کند و وارد صحنه مبارزه انتخاباتی شود.

یکی از اعضای خانواده هاشمی رفسنجانی در گفتگو با ایلنا این خبر را تایید کرده و گفت که جزییات این پیام ها به زودی ارائه خواهد شد.


7 پاسخ به “پیغام آیات‌ عظام سیستانی و وحیدخراسانی به هاشمی رفسنجانی برای کاندیداتوری”

 1. ali گفت:

  از قضاء همین پیغام به ضرر آقای هاشمی تمام خواهد شد. مردم خسته از مراجع و بی عملی آن ها در خواهند یافت که تنها راه برگشت روحانیت به صدر امور ، رییس جمهور شدن هاشمی است و باز به همین دلیل به او رای نخواهند داد .

  • hamid54 گفت:

   سلام علی آقا
   روحانی داریم تا روحانی. بازترین فضای سیاسی بعد از انقلاب، فقط در دوره ی یه روحانی نیک صورت و زیباسیرت مثل آقای خاتمی دیده شده. آقای دکتر احمدی نژاد روحانی نیست ولی فاتحه ای که در دوره ی ایشون به همه چیز مملکت خونده شد فقط در قرون وسطی دیده میشه. لطفا همه ی روحانیون رو با آقایون حاکم و مگسهای اطرافشون مقایسه نکنید.

  • امید گفت:

   به یمن وجود اینترنت و ماهواره بخش زیادی از مردم میدانند و بقیه هم مطلع خواهند شد که اتفاقا دو نفری از حضور آقای هاشمی در انتخابات حمایت کرده اند که پیرو مکتب آیت الله خویی بوده و نه تنها در مورد مسئله ولایت فقیه با حکومت ایران هم نظر نیستند و تعریفشان از ولایت فقیه با آنچه که ولایت مطلقه خوانده میشود زمین تا آسمان تفاوت دارد دوما از مراجعی هستند که سعی میکنند در امور سیاسی دخالت نکنند و منش آقای بروجردی حوزه ها و روحانیون را از دخالت در امور سیاسی تا حد ممکن بر حذر میدارند. اتفاقا حمایت این دو مرجع خوش نام میتواند برگ برنده برای هاشمی باشد

 2. جوجه تيغي گفت:

  بيا شير پير

 3. نسیما گفت:

  سایت رسمی و دفتر ایت الله وحید ، این خبر رو تکذیب کردن. هاشمی اگه الان محبوب تر از قبل شده به خاطر صداقتی هست که تو این چند سال اخیر با مردم ورزیده. لطفا تا از خبری مطمئن نشدین ، با انتشارش موجبات بی اعتباری هاشمی رو فراهم نکیند. ممنون

 4. Shayn Shayan گفت:

  گر مرد رهی میان خون باید رفت

  از پای فتاده سرنگون باید رفت

  تو پای به ره در نه و هیچ مگوی

  خود راه بگویدت که چون باید رفت!

 5. سبزك گفت:

  مرگ بر ضد ولايت فقيه